Lechia Tomaszów M. - Pronar Parkiet Hajnówka 3:2. Wypadek siatkarzy

Mateusz Gutowski, [email protected], tel. 85 682 23 95
Siatkarze Pronaru Parkietu Hajnówka
Ostatni mecz rundy zasadniczej Pronar Parkiet Hajnówka przegrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki 3:2.

Pierwsze dwa sety nie wskazywały, że możemy ten mecz przegrać - skomentował dla "Kuriera Hajnowskiego" Bartosz Małachowski, rozgrywający Pronaru.

- Później chyba zbyt mocno się rozluźniliśmy.

W czwartym secie siatkarzy Pronaru ewidentnie skrzywdzili sędziowie, którzy podjęli kilka dziwnych decyzji.

- W tej sytuacji wiadomo było, że piąty set to już loteria. No cóż, tym razem lepsi byli gospodarze - dodał Bartosz Małachowski.

Niestety, w meczu tym nie mógł wystąpić Maciej Kulis, który był poobijany po wypadku samochodowym. Doszło do niego w ubiegły piątek, podczas dojazdu na trening. Auto wpadło w poślizg i dachowało.

Oprócz Macieja Kulisa samochodem tym jechali jeszcze: Bartosz Zrajkowski, Bartosz Małachowski, Łukasz Piekarski.

W tegorocznych rozgrywkach drugiej ligi Pronar zajął ostatecznie szóste miejsce.

Po meczu

Lechia Tomaszów M. - Pronar Parkiet Hajnówka 3:2 (23:25, 21:25, 25:14, 25:23, 15:13)

Pronar: Zrajkowski, Ignaciuk, Narowski, Kuźnik, Sikorski, Wawrzyniak oraz Piekarski (libero) oraz Małachowski, Rafalik, Chełchowski, Grygorczyk. Trener: P. Blomberg.

Inne wyniki 18 kolejki:

Wilga Garwolin - Uniwersytet Warszawa 0:3, Camper Wyszków - AZS II Olsztyn 0:3, Wola Warszawa - Bzura Ozorków 2:3. Pauzował zespół KPS Siedlce.