Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Kto pojawi się na naszych okładkach? W niedzielę kończy się głosowanie!

Magdalena Kuźmiuk
Daria i Dominika Dubowskie są w czołówce naszego plebiscytu.
Daria i Dominika Dubowskie są w czołówce naszego plebiscytu.
Zwycięzca naszej zabawy pojawi się na pierwszej stronie "Kuriera Porannego" już 31 grudnia. Maluch, który zajmie drugie miejsce, 8 stycznia będzie ozdobą tygodnika "Nasze Miasto". Na kandydatów zagłosować można >>>>>> tutaj

Norbert do tej pory wspomina sesję fotograficzną na okładkę. Choć miał wtedy trzy lata, doskonale ją pamięta. Jest chłopcem, którego przyciągają kamery i obiektywy aparatów, więc sesja była dla niego niesamowitą frajdą. Dla nas też było to niezapomniane przeżycie - przyznaje Gabriela Kalinowska.

Jej synek Norbert Kalinowski jest zwycięzcą ubiegłorocznej edycji naszego plebiscytu "Maluch na okładkę". Nasi Czytelnicy zdecydowali, że to on powinien być ozdobą noworocznej okładki "Kuriera Porannego". I tak też się stało.

- Byliśmy szczęśliwi, jak się okazało, że Norbert wygrał, ale równie emocjonujące było samo głosowanie, kiedy te wyniki się zmieniały. Bardzo to przeżywaliśmy - dodaje pani Gabriela.

Dlatego mama Norberta zachęca wszystkich do głosowania na małych kandydatów.

- Gazeta, gdzie z pierwszej strony uśmiecha się nasze dziecko, jest wspaniałą pamiątką. Naszą pierwszą stronę włożyliśmy do antyramy i powiesiliśmy w pokoju Norberta. Wiele egzemplarzy Porannego z dumą też rozesłaliśmy rodzinie, która rozrzucona jest po całej Polsce - mówi.

Norbert pojawił się w Porannym, a z okładki tygodnika "Teraz Białystok" rok temu uśmiechała się do nas urocza Maja Wojtacha. Dziewczynka zajęła wówczas drugie miejsce.

Na dzieci czekają dwie okładki

Czy tegoroczną edycję naszego plebiscytu "Maluch na okładkę" wygra przebojowa Natalia, bliźniaczki Daria i Dominika, a może mały Mateusz lub uśmiechnięty Tymon? Te dzieci są jak na razie faworytami naszych Czytelników, którzy, by je wspierać, wysyłają na nie rekordowe ilości sms-ów!

Nic jednak nie jest jeszcze przesądzone i wygrać może każde z prawie 400 dzieci, które biorą udział w naszej wspaniałej zabawie!**Na kandydatów zagłosować można >>>>>> tutaj**

Dziecko, które wygra nasz plebiscyt "Maluch na okładkę", pojawi się na sylwestrowo- noworocznej okładce "Kuriera Porannego" już 31 grudnia. Maluch, który zajmie drugie miejsce, ozdobi pierwszą stronę bezpłatnego tygodnika "Nasze Miasto", który od 4 grudnia zastąpił tygodnik "Teraz Białystok". Egzemplarze tej gazety ze zdjęciem dziecka będą dostępne 8 stycznia.

Będzie to z pewnością wspaniała niespodzianka dla całej rodziny, co potwierdza mama ubiegłorocznego zwycięzcy. A także wyjątkowa pamiątka dla przyszłych pokoleń. Okładkę z buzią małego zwycięzcy zobaczą tysiące osób w regionie.

Profesjonalna sesja zdjęciowa, ale już do domowego albumu, będzie nagrodą dla malucha za zdobycie trzeciego miejsca.

Wszystkie sesje wykona i zaaranżuje znana białostocka Agencja Reklamowa Admis. Już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że odbędą się one w Fikolandzie w Białymstoku. Gwarantujemy, że zabawa będzie tam wspaniała!

Co ważne - sesje fotograficzne zorganizowane będą między 16 a 22 grudnia 2014 roku. Zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailowo lub telefonicznie o ich dokładnym terminie i miejscu.

Sesje to nie są wszystkie prezenty

To jednak nie wszystkie prezenty! Tuż przed Bożym Narodzeniem mały zwycięzca dostanie również wspaniały edukacyjno-multimedialny tablet Lark SmartKid7, hulajnogę, uniwersalny zestaw klocków Lego Duplo, które tak uwielbiają dzieci, gitarę na baterie, zestaw małego doktora, drewnianą tablicę do pisania oraz piękną książkę z bajkami o zwierzętach.

Piękne nagrody są także dla malucha, który zajmie drugie miejsce. Oprócz sesji fotograficznej, to: hulajnoga, uniwersalny zestaw klocków Lego Duplo, gitara na baterie, tablica drewniana do pisania i książka z bajkami.

Z zestawu klocków Lego Duplo, gitary na baterie, tablicy do pisania i bajek o zwierzętach będzie się cieszyć również zdobywca trzeciego miejsca.

Nie traćcie czasu i wysyłajcie sms-y!**Na kandydatów zagłosować można >>>>>> tutaj**

O tym, które dziecko wygra w naszej zabawie, zdecydują nasi Czytelnicy w głosowaniu sms-owym. Jak można wspierać swoich faworytów? To bardzo proste! Należy wysłać smsa na wybranego kandydata pod numer 71321 (koszt 1,23 zł z VAT). W treści trzeba wpisać "maluszek.nr kandydata" (np. maluszek.400). Jeden sms to 5 oddanych głosów. Każdy może wysłać nieograniczoną liczbę sms-ów.

Ale uwaga, uwaga! Czas na głosowanie ucieka! Na smsy czekamy już tylko do najbliższej niedzieli (14 grudnia) dokładnie do godziny 18.59. Potem już wszystko stanie się jasne.

Natalka, bliźniaczki, a może Tymon?

Co ciekawe, przez wiele dni to właśnie Tymek prowadził w naszym plebiscycie. Dlatego pozostali mali uczestnicy powinni wciąż mieć się na baczności, bo zwolennicy Tymka z pewnością nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i szabel, a raczej telefonów komórkowych, nie odkładają. Pomóżcie dzieciom spełnić marzenia o sławie.

Nie zwlekajcie! Jest jeszcze czas, by wciąż wspierać swoich faworytów! Liczy się przecież każdy sms! Pomóżcie dzieciom spełnić marzenia o sławie. Bo kto wie, czy pojawienie się na pierwszych stronach tak popularnych w regionie gazet jak "Kurier Poranny" i "Nasze Miasto" nie stanie się dla dzieciaków przepustką do wielkiej sławy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny