MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Koszmarne wpadki budowlańców. Mnóstwo sprzętu, nic talentu! Tak robić to trzeba umieć

Red.
Zobacz prawdziwy koszmar budowlańców. Najgorsze wpadki, buble i fuszerki fachowców, którzy minęli się z powołaniem. Największe hity polskiego internetu.
Zobacz prawdziwy koszmar budowlańców. Najgorsze wpadki, buble i fuszerki fachowców, którzy minęli się z powołaniem. Największe hity polskiego internetu. Janusze Budownictwa/Facebook
Dobry fachowiec to prawdziwy skarb. Trzeba mu sporo zapłacić, ale, jak zobaczycie na tych zdjęciach, lepsze to niż zmierzenie się ze skutkami pracy kiepskich majstrów. Stracone pieniądze, materiały i czas. Kilka razy solidnie złapiesz się za głowę. Oby nigdy was to nie spotkało! Zobacz efekty pracy najmniej utalentowanych budowlańców.

Spis treści

Kto korzystał z niesprawdzonej ekipy budowlanej, ten się w cyrku nie śmieje. Miał być szybki remont, a okazał się wybitny bubel i katastrofalna prowizorka. Kosztowna niedoróbka, która nadaje się jako przykład do artykułu o kreatywnych, acz mało uzdolnionych majstrach. Myśl budowlana w krzywym zwierciadle polskiego internetu. Efekty prac rozbawią, a może też zasmucą. Przed wami absolutnie najgorsi z najgorszych. Czołówka nieuzdolnionych majstrów polskiego internetu. Zobacz niepowtarzalne zdjęcia:

ZOBACZ NAJGORSZE BUBLE BUDOWLANE

Koszmar budowlańca. Zobacz zbiór śmiesznych zdjęć

Strata pieniędzy, czasu i materiałów przez nieumiejętne wykonanie remontu spędza sen z powiek niejednego Polaka. "Kierowniku, jest mały problem" z ust majstra to zawsze zwiastun kłopotów. "Po to Pan Jezus dał nam oczy, by robić na oko, nie?" to ich dewiza i motto. Przykładów jest masa. Prawdziwe budowlane buble wykonane przez absolutnie najgorszych w sowim fachu. Ich efekt prac rozbawia, wprawia w politowanie, czy ludzkie współczucie. Zobacz najśmieszniejsze propozycje budowlanych katastrof. Obrazki z galerii pochodzą z facebookowego profilu o nazwie - Fuszerka Sp z o.o., Janusze budownictwa i Bob partacz.

ZOBACZ NAJGORSZE BUBLE BUDOWLANE

Buble, wpadki i fuszerki na filmach z YouTube

ZOBACZ NAJGORSZE BUBLE BUDOWLANE

Czym powinna cechować się odpowiednia ekipa budowlana?

 • Doświadczenie i kompetencje

Członkowie ekipy powinni posiadać odpowiednie doświadczenie oraz fachowe kompetencje w zakresie budownictwa. Powinni być dobrze wykwalifikowani w swoich dziedzinach, takich jak murarstwo, stolarka, elektryka czy hydraulika.

 • Solidna organizacja i koordynacja

Ekipa budowlana powinna być dobrze zorganizowana i umiejętnie koordynować swoje działania. Powinna mieć jasno określone role i obowiązki dla poszczególnych członków oraz efektywny system komunikacji.

 • Profesjonalizm i terminowość

Dobra ekipa budowlana powinna działać w sposób profesjonalny, traktując swoją pracę poważnie. Powinna przestrzegać ustalonych terminów i dostarczać wysoką jakość wykonanych prac zgodnie z oczekiwaniami klienta.

 • Wysoka jakość pracy

Ekipa budowlana powinna cechować się dbałością o szczegóły i wysoką jakością wykonywanych prac. Powinna stosować się do odpowiednich standardów i przepisów budowlanych, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo wykonanych konstrukcji.

 • Efektywność i oszczędność czasu oraz zasobów

Dobra ekipa budowlana powinna być efektywna w wykorzystywaniu czasu i zasobów. Powinna umiejętnie planować swoje zadania, minimalizować straty oraz zoptymalizować procesy budowlane, co przekłada się na skrócenie czasu realizacji projektu.

 • Dbałość o relacje i komunikację

Członkowie ekipy powinni być komunikatywni i umieć efektywnie współpracować zarówno między sobą, jak i z klientem. Ważne jest utrzymywanie dobrych relacji, otwartej komunikacji oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów na bieżąco.

 • Kreatywność i elastyczność

Dobra ekipa budowlana powinna być elastyczna i kreatywna w rozwiązywaniu problemów i dostosowywaniu się do zmieniających się warunków. Umiejętność adaptacji i znalezienia nowatorskich rozwiązań może przyczynić się do lepszego efektu końcowego.

 • Bezpieczeństwo i przestrzeganie przepisów

Ekipa budowlana powinna kłaść duży nacisk na bezpieczeństwo pracy. Powinna przestrzegać przepisów dotyczących ochrony zdrowia i bezpieczeństwa oraz stosować odpowiednie procedury i zabezpieczenia.

Ciekawostki związane z budownictwem:

 1. W Polsce znajduje się największy w Europie i jeden z największych na świecie zamków, zamek w Czersku. Jego powierzchnia wynosi około 9 tysięcy metrów kwadratowych.
 2. Najstarszy znany budynek wykonany z muru kamiennego znajduje się w Jerychu i ma ponad 11 tysięcy lat. Z kolei najstarsza drewniana konstrukcja pochodzi z Japonii i ma ponad 1,3 tysiąca lat.
 3. Technologia związana z tworzeniem szkła powszechnie wykorzystywana w budownictwie zaczęła się rozwijać w starożytnym Rzymie, gdzie tworzono szyby okienne.
 4. Budowa katedry Notre-Dame w Paryżu zajęła ponad 100 lat, a zakończona została w 1345 roku. Jednak w 2019 roku katedra została poważnie uszkodzona przez pożar, który spowodował zniszczenie wieży i zrujnowanie dachu.
 5. Najwyższym budynkiem w Polsce jest obecnie Varso Tower w Warszawie, którego wysokość wynosi 310 metrów.

Efekt prac fachowców bez talentu. Przejdź do galerii zdjęć:

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE BUBLE BUDOWLANE

Zobacz też:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Materiał oryginalny: Koszmarne wpadki budowlańców. Mnóstwo sprzętu, nic talentu! Tak robić to trzeba umieć - Gazeta Współczesna

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny