MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Konrad Bykowski to Mężczyzna Podlasia 2016 (zdjęcia, wideo)

(dor)
Białystok. Mężczyzna Podlasia 2016. Wybory
Białystok. Mężczyzna Podlasia 2016. Wybory Jerzy Doroszkiewicz
Wybory Mężczyzny Podlasia 2016 zakończone. Koronę zdobył Konrad Bykowski. Za nim byli Tomasz Jakimiuk i Adam Myrcha. Robert Monarcho spodobał się internautom.

Sześciu odważnych panów walczyło w Klubie Rozrywki Krąg o tytuł Mężczyzny Podlasia 2016. Ostatecznie koronę zdobył Konrad Bykowski, inżynier elektrotechnik.

Inżynierem był również Sebastian Hilarski, który namawiał wszystkich do uprawiania parkouru. Robert Monarcho przyjechał na wybory z Czyżewa, a w przeszłości był sędzią piłki nożnej. I pokazał, że nadal umie utrzymać kontakt z piłką. 20-letni Adam Myrcha, z zawodu kucharz, zdradził, że chciał być fotomodelem. Szymon Zamierowski to uczeń Technikum Mechanicznego. Absolwentem Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej okazał się Tomasz Jakimiuk, wielbiciel autostopu i podróży.

Wybory Mężczyzny Podlasia 2016. Kandydaci (zdjęcia, wideo)

Panowie musieli pokazać swoje pasje sportowe, pokazać się w strojach kąpielowych, opowiedzieć o swoich zainteresowaniach, a na koniec, w eleganckich garniturach spróbować umówić się z jakąś uczestniczką obserwującą Wybory Mężczyzny Podlasia 2016. Wstęp bowiem w tym dniu do Klubu Rozrywki Krąg miały tylko panie.

I to one, oraz telewidzowie i słuchacze mediów firmy Jard, która zorganizowała imprezę, jako pierwsze dowiedziały się, że Konrad Bykowski jest druhem-ochotnikiem OSP, zaś Adam Myrcha piecze czekoladowe ciasta.

Nie zabrakło także konkursów dla pań. Telewidzowie mogli z kolei obserwować brawurowy pokaz tańca brzucha.

W przerwach między prezentacjami kandydatów do tytułu Mężczyzny Podlasia 2016, występowały zespoły disco polo, w tym Impuls i dobrze znany z Gali Disco Polo Kuriera Porannego "boski" Zbyszek Perkowski.

Tytuł I Wicemężczyzny odebrał Tomasz Jakimiuk, II Wicemężczyzny - Adam Myrcha. Internauci postawili na pełnego fantazji Roberta Monarcho, który do stroju kąpielowego, jako atrybut wykorzystał gumową żółtą kaczuszkę.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny