Nasza Loteria

Koniec świata według królowej Saby. Jak będzie wyglądał koniec świata i kiedy nastąpi? Zobacz proroctwa królowej Saby [12.03.2019]

agada, red
Proroctwa królowej Saby w latach 90. w Polsce cieszyły się ogromną popularnością. Część z przepowiedni królowej Saby spełniła się. Na spełnienie czeka jeszcze siedem ostrzeżeń. Zobacz, jaki koniec świata przepowiada królowa Saby. Czy tak właśnie będzie wyglądał koniec świata?

Koniec świata według królowej Saby. Jak będzie wyglądał koniec świata i kiedy nastąpi? Zobacz proroctwa królowej Saby [12.03.2019]

Saba to jedno z największych królestw przedmuzułmańskich, które znajdowało się w południowo-zachodniej części Półwyspu Arabskiego. Jego początki sięgają wieku XI p.n.e.

Zobacz też: Koniec świata 1 lutego 2019: Asteroida 2002 nt7 uderzy w Ziemię. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada [12.03.2019]

W tak zwanych Proroctwach królowej Saby wyraz „Saba” jest błędnie rozumiany jako imię własne monarchini, a nie nazwa jej państwa.

Przepowiednie Królowej Saby Michaldy pochodzą prawdopodobnie z roku 875 przed narodzeniem Chrystusa Pana. Z przeróżnych tłumaczeń i przekładów przepowiednie Michaldy ukazały się w Polsce w tomiku pod tytułem: "Mądra Rozmowa Królowej ze Saby z Królem Salomonem" wydane przez Warszawską Drukarnię w roku 1916.

Królowa Saby przepowiedziała wiele trafnych zdarzeń. Oto niektóre z nich:

  • Królowa Saby przewidziała narodziny Chrystusa oraz Holocaust
  • Królowa Saby zapowiedziała nadejście końca świata
  • Niektóre znaki apokalipsy już się wypełniły

Przepowiednie królowej Saby

Królowa Saby, Michalda, żyła około 875 roku p.n.e. Odwiedzała ona króla Salomona i opowiadała mu swoje wizje, które dotyczyły przyszłości świata, a które kazał on swojemu kronikarzowi je spisywać. Sama Michalda tak mówiła do króla: "Mądry Salomonie, zawołaj tu pisarza swego, niech on spisuje w księgi, to co ja mówić będę, a księgi te niechaj pozostaną aż do końca świata, żeby ludzie sprawdzić mogli iż nie ma kłamstwa w ustach moich."

Pierwsza księga
Wizje w niej spisane dotyczą Starożytności. Powiedziane w niej jest, że po latach dobrobytu w Izraelu przyjdzie czas cierpienia i biedy; będzie to po śmierci króla Salomona. Przewidziała także, że na ziemię przyjdzie Chrystus, aby nawrócić niewierny lud, a ludzie skażą go na śmierć poprzez ukrzyżowanie.

Przepowiednie królowej Saby

Księga druga
Opisuje ona kolejne losy świata: sprzeciw królów przeciwko Rzymowi, chrześcijanie żyjący w grzechu. Na ziemi zapanuje niewierność, bieda, cierpienie. Bóg w celu chęci zwrócenia ludzi z powrotem na dobrą drogę, ześle ostrzeżenia, które niewiele zmienią, a ludzie dalej będą źle czynić.

Opisuje ona także jacy będą ludzie w przyszłości: będą oni chcieć mieć swoją wolę, usta będą mówić jedno, a serce drugie, biedni ludzie będą prześladowani, w małżeństwach nie będzie zaufania i będą oni dążyć do nierządu, religia i wiara zejdzie na dalszy plan. Z tego powodu Bóg ześle klęski, których wystąpienie będzie poprzedzone znakami, jakie Bóg wystosuje do swego ludu:

"Pierwszym tym znakiem będzie to, że ludzie już się w głąb ziemi dostaną i stam­tąd sobie żywność dobywać będą, a kopiąc głęboko na trzysta sążni, dobywać będą wę­giel, rudę, kamienie i za pomocą tych materiałów budować będą różne przyrządy żela­zne, a węglem je poruszać.


Drugim
znakiem będzie ten, że handel i przemysł zakwitną, jak nigdy, ludzie będą towary wozić z jednej ziemi do drugiej i wszyscy tylko o tym myśleć będą, żeby jak naj­więcej niedobrego i taniego towaru sprzedać jak najdrożej. Dlatego też powstaną nowe prawa, a jeden drugiego z domu i z ziemi usuwać będzie, opanowany chciwością bez­graniczną

Trzecim znakiem będzie ten, że zniknie między ludźmi miłość i prawda, a w ser­cach zagnieździ się tylko fałsz, obłuda i podstęp, a nikt drugiemu prawdy nie powie, zaś starać się będzie oszukać go na każdym kroku.

Czwarty znak nastąpi wówczas, gdy pieniądz zapanuje nad światem i stanie się wielkim, jak Bóg, a człowiek nauczy się tylko dłoń wyciągać po niego. Wówczas przyj­dzie największe zło. Cesarstwo Rzymskie zmieni się tak bardzo, że ludziom wydawać się to będzie dziwnym."

Piątym znakiem będzie pojawienie się władcy w Europie, który będzie miał ogromne wpływy, jednak rządzić będzie okrutnie i pomiędzy narodami będzie panował brak zaufania. W trakcie panowania tego władcy w Europie wybuchnie wojna, która rozegra się na trzech frontach.

Przepowiednie królowej Saby

Trzecia księga
Ta część przepowiedni królowej Saby mówi o znakach, jakie będą widoczne przed nadejściem końca świata, aby zmusić ludzi do poprawy i opamiętania.

"Pierwszym znakiem będzie ten, że ludzie pracując ciężko cały tydzień, będą zmuszeni, żeby nie umrzeć z głodu i zapobiec nieurodzajom pracować i w dnie świąteczne i niedziele.

Drugim znakiem okaże się ten, że ludzie, mając czternaście i piętnaście lat za mąż wychodzić i żenić się będą tak młodo, lecz spokoju w małżeństwie nie będzie, stąd kłót­nie, nieporozumienia i częste rozwody.

Trzeci znak nastąpi ten, że na świecie ludzie oddają się całkowicie sprawom ziem­skim, więc zakwitnie sztuka, jak nigdy przedtem, posuną się nauki i umiejętności na­przód, handel i przemysł rozwinie się do ogromnych rozmiarów.

Czwartym
znakiem będzie, gdy umiejętność ludzka, rozwinąwszy się pocznie z ma­łego kawałka ziemi czerpać dochody ogromne, tak duże, że przedtem by to czarami na­zwane było.

Piątym znakiem będzie rozpanoszenie się niewiary, kłamstwa i bezbożności, tak, że ludzie, zamiast uczciwości, pieniądz umiłują, jego czcić, szanować i za swego boga uwa­żać będą.

Szósty znak nastąpi ten, gdy ziemia podrożeje niesłychanie, będą ją sprzedawać drogo, a przez to wytworzy się handel ziemią.

Siódmy znak będzie, gdy ludzie nie pozostawią ani kawałka ziemi nieuprawnej, będą szczepić wino, sadzić chmiel, a pomimo to chleb będzie drogi.

Ósmy znak, to ten, gdy w każdym państwie rzymskim będą wybijać inne monety, ustanowią różne cła, daniny, prawa, żeby jedno państwo nie wwoziło swych towarów do drugiego itp.

Dziewiątym znakiem będzie, gdy wyjątkowo będzie taki krótki mięsopust, że lu­dzie nie zadowolą się nim i przeciągną go na cały post, tak, że postu w tym roku wcale nie będzie.

Dziesiąty znak nastąpi wówczas, gdy ludzie wyjdą kosić siano, suche już od letniego słońca, a tymczasem znajdą śnieg, bowiem w nocy spadnie obfity, jak to nigdy przed­tem nie będzie

Jedenasty znak będzie to, gdy Bóg ześle żarłocznych owadów: jak za czasów Faraona, robactwo to obsiądzie rośliny i drzewa, wszelkie, a szkody ogromne poczyni, ogałacając drzewa z liści.

Dwunasty znak Bóg ześle ten, że na górze, która zwać się będzie Blanik, poschną wszystkie drzewa, z czego w okolicy powstanie głód niezmierny."

Na ziemi wybuchnie wielka wojna, w której zginie 2/3 niewiernych. Później zapanuje spokój. Jednak Bóg będzie wyliczał ludziom dni i jeżeli będą oni dobrze się sprawować, to wydłuży im czas ziemskiego pobytu. Jeżeli nadal będą sprzeciwiać się Bogu i sobie nawzajem, to ześle sądny dzień. Będzie on poprzedzony kilkoma znakami: zwierzęta będą pocić się krwią, księżyc będzie wschodzić z zachodu, gwiazdy i słońce zaczną świecić na czerwono, doliny, pagórki i góry zrównają się ze sobą, zapanuje susza, powodzie, ludzie będą umierać ze strachu, a na niebie pojawi się krzyż.

Przed końcem świata urodzi się Antychryst, który będzie rozgłaszać nauki diabelskie. Bóg chcąc ratować swój lud ześle na ziemię Enoch i Eliasza, którzy będą sprowadzać ludzi na dobrą drogę. Jednak Antychryst ich uśmierci, a wtedy "roztworzą się nieba, błyskawice przelatywać będą, siedem tysięcy ludu zabije, dziesiąta część Jerozolimy spali, a ci z ludzi, którzy pozostaną nawrócą się do prawdziwego Boga." Wówczas ci, którzy wybrali nauki szatańskie zostaną straceni w otchłanie piekieł, a ci którzy wybrali ciernistą i trudną drogę dobrą, idźcie do Raju, to jest do Królestwa mego".

Cytaty zaczerpnięte są ze stron: www.iluminaci.pl

Koniec świata według królowej Saby. Jak będzie wyglądał koniec świata i kiedy nastąpi? Zobacz proroctwa królowej Saby [12.03.2019]

Koniec świata jest blisko? Kilka już za nami... przepowiednie o końcu świata

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Komentarze 8

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
13 marca 2019, 17:16, Zbigniew:

Bardzo ciekawe bo Saba przewidziała nasze czasy co w zestawieniu z tym kiedy to zrobiła jest niesamowite.

16 marca, 16:51, Gość:

Babcia mojej siostrzenicy tak kiedyś powiedziała,, każdy przestępny rok przynosi jakieś plagi, dzieją się różne złe rzeczy,,.. coś prawdy w tym jest

Jak widać rok później okazuje się to prawdą.

G
Gość
13 marca 2019, 17:16, Zbigniew:

Bardzo ciekawe bo Saba przewidziała nasze czasy co w zestawieniu z tym kiedy to zrobiła jest niesamowite.

8 marca, 15:04, TOSIA:

Jak się zna Biblię, to wcale nie jest trudno przepowiadać, ja też mogę powiedzieć co nas jeszcze czeka. To wszystko jest w Biblii.

Te proroctwa były jeszcze przed spisaniem Biblii

G
Gość
13 marca 2019, 17:16, Zbigniew:

Bardzo ciekawe bo Saba przewidziała nasze czasy co w zestawieniu z tym kiedy to zrobiła jest niesamowite.

Babcia mojej siostrzenicy tak kiedyś powiedziała,, każdy przestępny rok przynosi jakieś plagi, dzieją się różne złe rzeczy,,.. coś prawdy w tym jest

G
Gość
13 marca 2019, 17:16, Zbigniew:

Bardzo ciekawe bo Saba przewidziała nasze czasy co w zestawieniu z tym kiedy to zrobiła jest niesamowite.

Nie żadna Saba, tylko królowa Saby. Saba to państwo, którego ta widząca była władczynią. Królestwo Saba. Król, królowa Saby.

T
TOSIA
13 marca 2019, 17:16, Zbigniew:

Bardzo ciekawe bo Saba przewidziała nasze czasy co w zestawieniu z tym kiedy to zrobiła jest niesamowite.

Jak się zna Biblię, to wcale nie jest trudno przepowiadać, ja też mogę powiedzieć co nas jeszcze czeka. To wszystko jest w Biblii.

G
Gość
Ten film z nasa to same bzdury. Nasa co chwila coś wymyśla jak w filmach sf.

Słuchajcie Artura lalaka to się dowiecie o cyklicznych resetach. Co 676lat. Jest na yt.
W
WJK
Pan Jezus Chrystus powiedział na pytanie o końcu świata to nawet on nie wie w tym i Pan Bóg czytajcie Nowy Testament i głupot nie pisać .Koniec świata dzieje się każdego dnia i godziny dla nas nie znamy godziny znam ludzi którzy gadali różne przepowiednie a dziś leżą w nieznanych grobach powodzenia w wierze różnym głupkom dla głupków pa
Z
Zbigniew
Bardzo ciekawe bo Saba przewidziała nasze czasy co w zestawieniu z tym kiedy to zrobiła jest niesamowite.
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny