Studenckie Forum Business Centre Club Region Białystok zaprasza na spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza Kobieta". Tym razem wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Biznes w Małej Czarnej".

"Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Priorytetem przy jego realizacji jest stworzenie wydarzenia, które pozwala uczestniczkom nawiązać nowe kontakty oraz daje możliwość wymienienia się doświadczeniami z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Studenckie Forum Business Centre Club Region Białystok zaprasza na najbliższe spotkanie z tego cyklu, które odbędzie się 19 stycznia 2019 r.

w restauracji Kawelin przy ul Legionowej w Białymstoku. A skąd mała czarna w haśle spotkania? To oczywiste - z jednej strony to oczywiście zaproszenie do rozmowy przy kawie, a z drugiej - mała czarna to synonim kobiecości; klasyka gatunku odzieży damskiej; element w każdej szafie wręcz nieodłączny.

Tematykę kobiecości w biznesie przybliżą bardzo interesujące prelegentki:
Ilona Adamska – opowie skąd czerpać siłę do bycia liderką;
Barbara Piekut – wtajemniczy odbiorców, jak się ubrać w pewność siebie;
Barbara Lech – przybliży tajniki udanego wystąpienia publicznego.

Spotkanie będzie też okazją, żeby obejrzeć pokaz kolekcji Barbary Piekut.

Początek spotkania - o godz. 16. Bilety w cenie 30-40 zł.

Doda: Nieskromnie powiem, że jestem marką samą w sobie, nie tylko piosenkarką