Piast Białystok - Puszcza Hajnówka 3:7
Piast Białystok - Puszcza Hajnówka 3:7 Wojciech Wojtkielewicz
Puszcza Hajnówka w klasie okręgowej bardzo szybko zmierza do IV ligi. W jedenastym meczu odniosła jedenaste zwycięstwo pokonując w Białymstoku Piasta 7:3.

W sobotę do Białegostoku przyjechał lider klasy okręgowej Puszcza Hajnówka. Nieoczekiwanie mecz zaczął się po myśli gospodarzy, którzy już po siedmiu minutach prowadzili 2:0! Bramkarza Puszczy dwukrotnie pokonał Piotr Kateusz w 4 i 7 minucie.

Zespół Puszczy nie zraził się początkowym niepowodzeniem i zaczął szybko odrabiać straty. Po golach Mariusza Lasoty w 15 minucie i Nikona Markiewicza w 21 minucie doprowadził do wyrównania. Wynik remisowy utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej części spotkania niepodzielnie panowała już Puszcza. W 49 minucie, najskuteczniejszy piłkarzy z Hajnówki, Mateusz Nakielski wyprowadził gości na prowadzenia 3:2. Później jeszcze trafiali Bartłomiej Łapiński, Mariusz Lasota, Michał Grygoruk. Na te bramki Piast odpowiedział golem Konrada Dojlidko, ale ostatnie słowo należało ponownie do gości. Po strzale Lasoty (hat-trick) w 90 minucie Puszcza wygrała 7:3.

Wyniki sobotnich spotkań klasy okręgowej:
Piast Białystok - Puszcza Hajnówka 3:7 (2:2). Bramki: 1:0 Piotr Kateusz 4, 2:0 Piotr Kateusz 7, 2:1 Mariusz Lasota 15, 2:2 Nikon Markiewicz 21, 2:3 Mateusz Nakielski 49, 2:4 Bartłomiej Łapiński 53, 2:5 Mariusz Lasota 65, 2:6 Michał Grygoruk 76, 3:6 Konrad Dojlidko 83, 2:7 Mariusz Lasota 90.

Narew Choroszcz - Jasion Jasionówka 5:1

Magnat Juchnowiec Kościelny - kora Korycin 5:0 (1:0). Bramki: 1:0 Mateusz Żelazowski 36, 2:0 Euzebiusz Michałowski 47, 3:0 Karol Szczawiński 48, 4:0 Euzebiusz Michałowski 56, 5:0 Szymon Grzybowski 60.

Pomorzanka Sejny - Bocian Boćki 1:1 (0:0). Bramki: 1:0 Adrian Łejmel 56, 1:1 Kacper Sędziak 83.