Joshua - Powietkin Cała walka online [Youtube, Twitter, CDA] 22.09.2018 Zobacz nokaut [23.09]

(mck)
Joshua - Powietkin Cała walka online [Youtube, Twitter, CDA] 22.09.2018 Powtórka walki Joshua - Powietkin [23.09]
Joshua - Powietkin Cała walka online [Youtube, Twitter, CDA] 22.09.2018 Powtórka walki Joshua - Powietkin [23.09] Twitter
Cała walka Anthonyego Joshuy z Aleksandrem Powietkinem dostępna w internecie. Zobacz wideo online na portalach Youtube, CDA i Twitter. Powtórka walki Joshua - Powietkin z 22 września online za darmo.

Joshua - Powietkin. Cała walka online [Youtube, Twitter, CDA] 22.09.2018 Zobacz walkę online za darmo

Pojedynek rozpoczął się około 23:15. W pierwszej rundzie wyraźnie lepiej prezentował się Powietkin, który przed gongiem wyprowadził mocny cios w głowę i Joshuą zachwiało. Siła ciosu była na tyle duża, że rozbiła Brytyjczykowi nos. Widać było, że młodszy z rywali stara się być bardzo uważny.

Joshua - Powietkin online stream 22.09.2018 Gdzie i o której oglądać walkę? Transmisja TV PPV w internecie

Drugą rundę również bardzo dobrze rozpoczął Rosjanin, Joshua zaczął już jednak więcej atakować, wyprowadzając kilka celnych ciosów. Wciąż widocznie lepszy był jednak pretendent do tytułu. W trzeciej rundzie obraz pojedynku mało się zmienił.

Joshua - Powietkin. Cała walka online na Youtube, CDA. Powtórka walki 22.09.2018 [CDA, Youtube, Twitter]

Skuteczny atak Joshua przeprowadził w końcu w 4. rundzie, wyprowadzając silny cios podbródkowy, który rozciął Powietkinowi łuk brwiowy. W 6. rundzie Rosjani przyjął na twarz potężny sierpowy. Nokaut nastąpił w 7. rundzie. Po serii morderczych ciosów Powietkin zwalił się na deski, wstał, jednak nie przetrwał kolejnej kanonady. Joshua wygrał.

Joshua - Powietkin. Cała walka online w internecie [Youtube, CDA, Twitter] 22.08.2018

Cała walka z gali boksu zawodowego Joshua vs Powietkin niedługo będzie dostępna w internecie.

Anthony Joshua: Powietkin przez całe życie walczył z facetami mojego wzrostu. Będzie miał łatwiej, a ja muszę dostosować mój styl

Wideo

Dodaj ogłoszenie