Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Jak nie martwić się o podatki

Redakcja

Wiadomo, ile uwagi i zaangażowania wymaga od właścicieli i zarządów kierowanie podmiotami gospodarczymi. Wiadomo również jak skomplikowane może być prawidłowe prowadzenie wymaganych prawem ewidencji księgowych i podatkowych. Z tego też powodu wiele podmiotów gospodarczych decyduje się na powierzenie tych obowiązków wyspecjalizowanym podmiotom.

Częstym jednak problemem przy tego rodzaju współpracy jest komunikacja z nierzadko odległym geograficznie biurem rachunkowym, a zwłaszcza trudności z szybkim uzyskaniem informacji niezbędnych do zarządzania.
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii dostępnych na rynku można te niedogodności całkowicie usunąć. Tak właśnie uczyniła Firma Biegłych Rewidentów "Mazur i partnerzy" sp. z o.o. uruchomiając nowoczesną platformę elektroniczną do komunikacji z klientami biura rachunkowego.

Portal internetowy umożliwia klientom, dostęp drogą elektroniczną do informacji pochodzących bezpośrednio z prowadzonych ksiąg rachunkowych, takich jak: koszty działalności, wynagrodzenia brutto i netto poszczególnych pracowników, koszty ubezpieczeń społecznych poszczególnych pracowników i łączne koszty ZUS w podanym okresie, bieżący stan należności i zobowiązań wobec kontrahentów, pracowników i urzędów, wiekowanie należności i zobowiązań.

Ponadto daje możliwość pobrania informacji z ewidencji VAT, ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia.

Użytkownicy tego innowacyjnego portalu mają możliwość wygenerowania bilansu i rachunku zysków i strat za dowolnie wybrany okres oraz mogą oglądać obroty i salda na dowolnie wybranych kontach.
Istnieje również możliwość zdefiniowania i udostępnienia dowolnego zestawienia danych pochodzących z ewidencji księgowej.

Wszystkie dane prezentowane w portalu mogą być zapisane w formacie Worda, Excela lub w formacie PDF.
Portal dostępny jest w języku polskim i angielskim.

Dzięki temu klienci uzyskują dostęp do kluczowych informacji potrzebnych w codziennym zarządzaniu przedsiębiorstwem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Nawet jeżeli twoja księgowość będzie zlokalizowane w miejscu odległym od twojej siedziby, to dzięki zastosowanym rozwiązaniom będziesz się czuł jakby była " za ścianą".

Więcej informacji na www.mazuripartnerzy.pl oraz pod telefonem 606 233 285

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny