Jagiellonia Białystok - Termalica Nieciecza 2:0 (zdjęcia)

ren, Ekstraklasa.net
Jagiellonia Białystok wygrała 2:0 z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza
Jagiellonia Białystok wygrała 2:0 z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza Wojciech Wojtkielewicz
Jagiellonia Białystok pokonała Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 2:0.

Jagiellonia w pierwszej połowie meczu była przynajmniej o klasę lepsza od Termaliki i zasłużenie miała do przerwy jednobramkową przewagę, która była najniższym wymiarem kary dla popularnych Słoników. Ekipa Probierza miała przynajmniej pięć sytuacji stuprocentowych i wykorzystała jedną.

W drugiej połowie Termalica mogła doprowadzić do wyrównania, ale generalnie to 2:0 dla Jagiellonii jest wynikiem zasłużonym.

Choć od 60. minuty podopiecznym Probierza grało się ciężko, to i tak byli oni zdecydowanie lepsi piłkarsko od beniaminka.

Zobacz naszą relkację na żywo z meczu Jagiellonia - Termalica

Bramki:
40′ Maciej Gajos
72′ Patryk Tuszyński

Kartki:
15′ Rafał Grzyb
62′ Sebastian Madera
86′ Taras Romanczuk

33′ Dariusz Jarecki

Więcej o meczu Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza przeczytasz w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Kuriera Porannego".