Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1 (zdjęcia)

Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1
Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1 Wojciech Wojtkielewicz
Blado wypadł ostatni w tym sezonie mecz u siebie w wydaniu Jagiellonii Białystok, która przegrała 0:1 z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

O przewadze Jagiellonii w pierwszej połowie najlepiej świadczy bilans rzutów rożnych (9:1), a o poziomie spotkania - liczba celnych strzałów z obu stron (zero). Piłkarze prześcigali się w niecelnych podaniach i fatalnych przyjęciach piłki, a przy takich błędach trudno o klarowne sytuacje.

Po zmianie stron trafiać zaczęli gospodarze, ale nie były to uderzenia na tyle groźne, by objąć prowadzenie. Wyjątkiem była sytuacja z 80. minuty, kiedy Igors Tarasovs efektownym wślizgiem skierował futbolówkę do siatki. Problem polegał na tym, że działo się to w polu karnym białostoczan i Termalica, chociaż nie oddała żadnego celnego strzału, wygrała spotkanie. Wielka sztuka.