Irtysz Pawłodar nie błyszczy. Słaby mecz w lidze

Predrag Govedarica (z przodu) w Białymstoku gola nie strzelił. Uczynił to za to w meczu ligowym. Fot. Anatol Chomicz
Serb Predrag Govedarica uratował remis Irtyszowi Pawłodar. Przeciętny występ ligowy rywala Jagi.

W próbie generalnej przed rewanżowym mecze z Jagiellonią Białystok Irtysz Pawłodar wypadł przeciętnie. W spotkaniu ligi kazachskiej rywal żółto-czerwonych ledwie zremisował u siebie 1:1 z jednym ze słabeuszy - Kajratem Ałmaty.

Do przerwy gospodarze przegrywali 0:1, tracąc w ostatnich sekundach pierwszej połowy gola z rzutu karnego. Wyrównał w 57. minucie Serb Predrag Govedarica.

Irtysz w 18 kolejkach zgromadził 27 punktów i jest w tabeli piąty. Strata do liderującego Lokomotiwu Astana jest już pokaźna i wynosi 13 oczek.

Skład Irtyszu: Cirin - Achmietow, Coulibaly (74. Tleszew), Danajew, Zariecznyj (67. Malcew), Asanbajew (60. Siergijenko), Iwanow, Govedarica, Szabalin, Nikolic, Daskałow.