II liga piłkarska. Wigry - Wisła Puławy 1:1

(kw)
Trenerowi Wigier Donatasowi Venceviciusowi tym razem nie dane było cieszyć się z wygranej Wojciech Wojtkielewicz
W zaległym meczu grupy wschodniej II ligi Wigry Suwałki zremisowały u siebie z Wisłą Puławy 1:1 i przesunęły się z 15. na 14. miejsce w tabeli.

Gospodarze liczyli na całą pulę, bo beniaminek z Puław jeszcze w tym sezonie nie wygrał na wyjeździe. Ku zdziwieniu suwalskich fanów do przerwy to goście prezentowali się lepiej. Udokumentowaniem ich przewagi było trafienie Konrada Nowaka. 26-lenti gracz, znany w regionie z występów w Jagiellonii Białystok, zaskoczył Karola Salika w 43. minucie.

Dopiero w drugiej połowie gra Wigier wyglądała lepiej. W 72. minucie Sebastian Świerzbiński trafił piłką w słupek. Druga próba była już udana, bo w zamieszaniu podbramkowych wyrównał Przemysław Makarewicz. Na więcej suwalczan nie było już stać.