Hertha remisuje po fatalnym starcie. Piątek znów bez gola

fb
PIŁKA NOŻNA. W sobotnie popołudnie Hertha Berlin zremisowała z Werderem Bremą 2:2 w meczu 25. kolejki niemieckiej Bundesligi. Gospodarze przegrywali już 0:2 po zaledwie sześciu minutach, ale ostatecznie odrobili straty. Krzysztof Piątek spędził 78. minut na boisku, ale nie był w stanie trafić do siatki rywali.

Goście objęli prowadzenie już w 3. minucie spotkania, gdy Joshua Sargent wykorzystał w polu karnym podanie Leonardo Bittencourta. Hertha nie zdążyła się pozbierać po pierwszej bramce, a już było 0:2 - Davy Klaassen doszedł do dośrodkowania Milota Rashicy i głową pokonał bramkarza gospodarzy.

Koledzy Krzysztofa Piątka obudzili się w końcówce pierwszej połowy. Nadzieję na udana gonitwę dał im obrońca Niklas Stark.

Hertha doprowadziła do wyrównania w 60. minucie, dzięki bramce Matheusa Cunhy.

Krzysztof Piątek zagrał 78. minut, ale nie znalazł drogi do bramki. W dotychczasowych sześciu meczach w Bundeslidze Polak zdobył tylko jedną bramkę.

Ich nie zobaczysz już w Ekstraklasie w tym sezonie

Materiał oryginalny: Hertha remisuje po fatalnym starcie. Piątek znów bez gola - Polska Times