GKS Bełchatów: Jagiellonia Białystok - 1: 1 (wideo i zdjęcia)

(art)
Jagiellonia zremisowała z GKS Bełchatów 1:1
Jagiellonia zremisowała z GKS Bełchatów 1:1 fot. Archiwum
Remisem zakończyło się spotkanie białostockich piłkarzy z zespołem GKS Bełchatów. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1: 0

Gola dla naszych zdobył Bruno Coutinho Martins. Było to w 31 minucie. Bruno dostał kapitalne podanie na czyste pole od Gosickiego, pokonał obrońców GKS- u i szczęśliwie umieścił piłkę w siatce. Dobrą sytuację mieliśmy jeszcze w 33 minucie kiedy Bruno podał do Bruno do Frankowskiego, a ten minimalnie chybił. Szansę na gola miał również Zawistowski, ale niestety jego strzał poszedł prosto w bramkarza.

Wiadomo, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. W drugiej połowie los już nam tak nie sprzyjał. Po faulu na zawodniku GKS-u dochodzi do rzutu wolnego. Niestety piłka ląduje w naszej bramce. Umieścił ją tam Ujek, który zrobił ładną "główkę". było to w 53 minucie. Pomimo starań, naszym nie udało się doprowadzić do zwycięstwa...