Chcesz założyć własny biznes. Ale za co? Skąd wziąć pieniądze? Na te pytania odpowiedzi będzie można znaleźć podczas kolejnego spotkania Fundacji Unitalent, które odbędzie się 24 kwietnia. Wezmą w nim udział: Maciej Dardziński, ekspert Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego oraz Marek Wasiuk, białostocki przedsiębiorca i doradca biznesowy.

Zapraszamy już 24 kwietnia o godz. 16 do Sali Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej - Unitalent, Fundacja Grupy Unibep, czeka na młodych przedsiębiorczych, którzy chcą założyć własny biznes, ale szukają wsparcia u osób z doświadczeniem i wiedzą biznesową.

Jako mentor wystąpi Maciej Dardziński, ekspert Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, menadżer inwestycyjny Podlaskiego Funduszu Kapitałowego. Będzie mówił o tym, skąd wziąć kasę na biznes.

Jako przedsiębiorca wystąpi Marek Wasiuk. Od dawna zajmuje się doradztwem biznesowym w zakresie finansów, organizacji i strategii. Przez wiele lat pełnił funkcje dyrektora finansowego, członka zarządu, prezesa w wielu spółkach z różnych branż gospodarki. Obecnie ze wspólnikiem prowadzi firmę doradczą, gdzie wraz z zespołem pracowników pomaga zarówno małym firmom rodzinnym, jak też korporacjom w kraju i za granicą osiągać ich cele biznesowe. Wspierał powstanie organizacji networkingowych w Białymstoku i współuczestniczył w organizacji konkursu Mój Pomysł Mój Biznes.

Poza rozmowami i poradami gości fundacji na uczestników spotkania czekać będą kawa, herbata, ciasteczka i inne atrakcje…

Biznesplan z nagrodą
Spotkanie 24 kwietnia to też okazja, żeby przedstawić ekspertom pomysł na biznes. Wystarczy zgłosić się pod dresem unitalent@unibep.pl. Twórcy najlepszych pomysłów dostaną certyfikaty – zaproszenia na trzydniowe szkolenie. Odbędzie się ono w czerwcu, a zostanie przeprowadzone przez ekspertów Grupy Unibep oraz Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Po zakończonym szkoleniu jego uczestnicy napiszą biznesplan. Najlepszy z nich zostanie nagrodzony. Otrzyma 10 tys. zł.

Więcej informacji TUTAJ