Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Trener Dariusz Dudek miał odmienić GieKSę. Jak na razie...

Flesz 14. kolejki Fortuna 1 Ligi. Co działo się na zapleczu Ekstraklasy? Najważniejsze wydarzenia z pierwszoligowych boisk

Bolesna porażka GKS-u Katowice z beniaminkiem

Trener Dariusz Dudek miał odmienić GieKSę. Jak na razie prowadził katowiczan w dwóch spotkaniach, które zakończyły się porażkami. Zdecydowanie bardziej bolesna okazała się ta z zaległej 14. kolejki przed własnymi kibicami. Beniaminek z Krakowa zaskoczył wszystkich. Już w 12. minucie Tomasz Ogar wykorzystał błąd Wojciecha Lisowskiego i Mariusza Pawełka, pakując piłkę do siatki. Minął zaledwie kwadrans, a Garbarnia prowadziła 2:0. Drugi gol także padł łupem Ogara. Gospodarze odpowiedzieli w 90. minucie bramką Arkadiusza Woźniaka, lecz na walkę o punkty było zdecydowanie za późno. Mecz obejrzało zaledwie 1050 kibiców.

Co łączy serialowego Ferita i Macieja Prokopa? Poznaj odpowiedź!

Polecamy

Magda Narożna pokazuje swoją kuchnię, salon i kominek. Ma naprawdę piękny dom w lesie

Enea Ciepło ma nowego prezesa. Dla ciepła zostawia autobusy

Piłkarz Jagiellonii: Trzy zwycięstwa dadzą nam tytuł. Jesteśmy gotowi, by to zrobić