Firma Netto otworzyła w Białymstoku swój firmowy Showroom

Materiał promocyjny

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Firma Netto to producent płytek ceramicznych. To pierwsza Europejska Fabryka, która cały swój kapitał produkcyjny ulokowała w Indiach.

Netto to synonim doskonałej jakości produktów, które doceniają klienci zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Firmę cechuje wysoki profesjonalizm i merytoryczna obsługa, a poziom jakości usług jest stale podnoszony.

Firma Netto stale wzbogaca swoją ofertę o nowe wzory i podąża za najnowszymi trendami. Nagrody w branżowych konkursach takich jak Perły Ceramiki UE, czy Łazienka Wybór Roku tylko potwierdzają jej profesjonalizm i ugruntowaną pozycję na rynku.

W Białymstoku firma Netto otworzyła swój firmowy Showroom, który jest pierwszym takim miejscem w mieście. Na powierzchni 800 m2 została zaprezentowana cała kolekcja płytek ceramicznych, produkowanych pod własną marką.

Showroom to coś więcej niż zwykły salon płytek, czy sklep z glazurą. To starannie zaprojektowana ekspozycja, nietuzinkowy i nowoczesny design produktów w różnorodnych formatach.

To również ważne miejsce spotkań, dyskusji, inspiracji oraz prezentacji najnowszych trendów z branży płytek ceramicznych. Wszyscy którzy poszukują płytek do przestrzeni prywatnych lub użyteczności publicznych, planują remont mieszkania, chcą zmienić aranżację kuchni, łazienki czy salonu, będą mogli skorzystać z porad wykwalifikowanej kadry, dla której praca z klientem to czysta przyjemność.

Więcej informacji na Netto.net.pl

Dodaj ogłoszenie