BRAZYLIA - SZWAJCARIA 1:1 BRAMKI YOUTUBE 17.06.2018 SKRÓT MECZU, WYNIK, WSZYSTKIE GOLE CDA TWITTER ZALUKAJ

(adek)
BRAZYLIA - SZWAJCARIA 1:1 BRAMKI YOUTUBE 17.06.2018 SKRÓT MECZY, WYNIK, WSZYSTKIE GOLE CDA TWITTER ZALUKAJ East News
Brazylia - Szwajcaria 1:1 bramki youtube skrót meczu 17.06.2018, wynik, wszystkie gole Twitter, CDA.pl

Brazylia - Szwajcaria 1:1 bramki YouTube 17.06.2018 wszystkie gole, wynik na CDA TWITTER

Brazylia - Szwajcaria online 17.06.2018 Live stream online. Gdzie obejrzeć MŚ 2018 na żywo za darmo. Transmisja TV i w Internecie (wideo)

Na pierwszą bramkę w tym meczy musieliśmy czekać aż 20 minut. Philippe Coutinho uderzył podkręconą piłkę zza linii pola karnego i trafił prosto w prawe okienko. Piłka odbiła się jeszcze od dalszego słupka i wpadła do siatki. Szwajcarski bramkarz był bez szans. Brazylia prowadziła 1:0

BRAZYLIA - SZWAJCARIA 1:1 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu 17.06.2018, zobacz wszystkie bramki youtube

Mecz Brazylia - Szwajcaria 1:1 bramki YouTube MŚ 2018 wynik 17.06.2018 wszystkie gole, wynik na CDA TWITTER[/b

Ciągle atakująca Brazylia rozczarowywała swoją nieskutecznością. Faworyt Mistrzostw Świata 2018 nie wykorzystał kilku szans na zdobycie gola, co zemściło się w 50. minucie. Steven Zuber świetnie odkleił się od obrońcy i wygrał pojedynek główkowy trafiając do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Brazylijczycy pokazywali jeszcze, że Szwajcar odpychał obrońcę w polu karnym, ale sędzia pozostał głuchy na ich protesty. Brazylia - Szwajcaria 1:1.

[b]Brazylia - Szwajcaria 1:1 YouTube bramki 17.06.2018 wszystkie gole, wynik na CDA TWITTER[/b

W 73. minucie Jesus przewrócił się w polu karnym Szwajcarów. Sędzia nie podyktował jednak rzutu karnego. Na powtórkach wyglądało to jakby Brazylijczyk był przytrzymywany.

[b]Brazylia - Szwajcaria 1:1 wszystkie bramki YouTube 17.06.2018 WYNIK GOLE CDA TWITTER ZALUKAJ[/b

[b]Mecz Brazylia - Szwajcaria 1:1 17.06.2018 skrót meczu YouTube bramki wszystkie gole, wynik na CDA TWITTER[/b

[b]ARGENTYNA - ISLANDIA 1:1 BRAMKI YOUTUBE 16.06.2018 WYNIK, WSZYSTKIE GOLE, SKRÓT MECZU TWITTER CDA ZALUKAJ FACEBOOK MŚ 2018 MUNDIAL

Brazylia - Szwajcaria 1:1 skrót meczu YouTube bramki 17.06.2018 wszystkie gole, wynik na CDA TWITTER