Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
4 z 16
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Białystok, podlaskie...

Białystok. Najlepsze oferty pracy. Można zarobić ponad 5 000 zł (01.09.2022)

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - od 4 500 zł

Miejsce pracy: Białystok, podlaskie
Pracodawca: Zakłady Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A. w Białymstoku
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:1
Tryb pracy: Stacjonarna
Zakres obowiązków:- prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
- prowadzenie działań konserwacyjnych
Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe
umiejętność - konserwator-elektryk z uprawnieniami SEP do 1kv
umiejętność - Uprawnienia SEP powyżej 1 kV

[Umiejętność 2] : umiejętność obsługi komputera
[Umiejętność 1] : wykształcenie minimum zawodowe, minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
[Inne] : - zatrudnienie na umowę o pracę + premia
- wzrost wynagrodzenia wraz z nabytym doświadczeniem i zaangażowaniem
- ZFŚS
- ubezpieczenie grupowe dla pracownika i członków rodziny
- dostęp do kasy zapomogowo- pożyczkowej dla pracownika
- pakiet MultiSport