MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 16
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Białystok, podlaskie...
fot. pixabay

Białystok. Najlepsze oferty pracy. Można zarobić ponad 5 000 zł (01.09.2022)

MANAGER ZAKŁADU AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ - od 4 500 zł

Miejsce pracy: Białystok, podlaskie
Pracodawca: Zakład Aktywności Zawodowej "MY DLA INNYCH"
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:1
Tryb pracy:
Zakres obowiązków:- organizowanie pracy ZAZ,
- aktywna sprzedażoferowanych produktów i usług,
- podtrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych,
- tworzenie polityki cenowej i dystrybucyjnej,
- poszukiwanie i ocenianie potencjalnych szans rynkowych,
- przygotowywanie informacji handlowych,
- tworzenie oferty,
- prowadzenie negocjacji i finalizowanie zamówień.
Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)

3 lata doświadczenia; prawo jazdy kat. B; MS OFFICE; język angielski - średni