Za bardzo uwierzyli w zwycięstwo. Żubry Białystok przegrały z MKS Dąbrowa Górnicza

(mg)
Adam Bet, zawodnik Żubrów.
Dzisiejszy mecz zakończył się wynikiem 73:80. Choć początek spotkania zapowiadał inne zakończenie. Białostoccy koszykarze po pierwszej kwarcie prowadzili 28:9. Byli zdecydowanie lepsi.

W drugiej kwarcie MKS Dąbrowa Górnicza zaczął wyrównywać. Ta część zakończyła się wynikiem 37:35 dla Żubrów.

Potem było już tylko gorzej. Trzecią kwartę przegraliśmy 60:62, czwartą i w sumie cały mecz 73:80

Białostoccy koszykarze sami przyznali, że przegrali, bo za bardzo uwierzyli, że mogą wygrać.

Więcej w poniedziałkowym wydaniu "Porannego".