Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Turek

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Chlebów, Korytków i Warenka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Teresa Ignasiak

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    177 (55,49%)

    Sławomir Kałużny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    142 (44,51%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Kalinowa i Pęcherzew

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Karolina Jasnowska

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    144 (72,73%)

    Jan Płucienniczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (27,27%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Kaczki Średnie i Wietchinin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Bogdan Jakubowski

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    169 (55,41%)

    Krzysztof Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    136 (44,59%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Kowale Księże

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Krzysztof Kolenda

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    167 (76,61%)

    Katarzyna Kinga Czekała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (23,39%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Albertów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Józef Włodarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOZANECKIEGO

    75 (45,18%)

    Zbigniew Lewandowski

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    55 (33,13%)

    Dariusz Robert Filipiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (21,69%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Słodków i Budy Słodkowskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Kazimiera Glapa

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    121 (42,46%)

    Barbara Krystyna Przysło

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    123 (43,16%)

    Róża Kamila Włodarczyk-Niewiadomska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (14,39%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Słodków Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Henryk Kaczorowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOZANECKIEGO

    50 (14,12%)

    Marcin Rosiakowski

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    167 (47,18%)

    Józef Paweł Przybył

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    137 (38,70%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Grabieniec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Kocik

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    115 (53,00%)

    Tomasz Grzegorz Majcherek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    71 (32,72%)

    Emil Bogusław Kałużny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

    31 (14,29%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Obrzębin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Kozanecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOZANECKIEGO

    162 (41,33%)

    Stanisław Kaczmarek

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    157 (40,05%)

    Anna Chrzanowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    73 (18,62%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Dzierżązna, Obrębizna i Szadów Księży

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Korzepa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

    105 (32,41%)

    Małgorzata Józefa Ławrynowicz

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    56 (17,28%)

    Karol Stanisław Mac

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    163 (50,31%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Żuki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Włodzimierz Jacek Olek

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    199 (79,60%)

    Tomasz Piotr Żurawski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (20,40%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Turkowice – od nr 1 do nr 59, od nr 130 do nr 148, od nr 156 do nr 158, ul. Liliowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Józef Lotzwik

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    81 (50,31%)

    Ryszard Gośliński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (49,69%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Turkowice – od nr 60 do nr 99, od nr 110 do nr 128 i numery 203, 206, 208, ul. Wrzosowa, ul. Konwaliowa, ul. Jaśminowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wacław Teodor Szajrych

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    149 (61,57%)

    Anita Sylwia Małuszyńska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    93 (38,43%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Cisew – od nr 1 do nr 89, od nr 107 do nr 108, od nr 130 do nr 134, od nr 141 do nr 143a i numery: 96, 145

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Patryk Majcherek

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    112 (58,64%)

    Dawid Piąstka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (41,36%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Cisew – od nr 90 do nr 95, od nr 97 do nr 106, od nr 109 do nr 129e, od nr 135 do nr 140a, od nr 146 do nr 202 i numery: 144, 144c, 144e, 144j, 204, ul. Agrestowa, ul. Borówkowa, ul. Jagodowa, ul. Jeżynowa, ul. Poziomkowa, ul. Porzeczkowa, ul. Truskawkowa, ul. Żurawinowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Dróżdż

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    206 (67,54%)

    Piotr Antoni Kubanek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (13,11%)

    Marzanna Elżbieta Brzustowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (19,34%)