Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Adamówka, Sieniawa, Tryńcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Halina Beata Lisik
160
(1,82%)
-
6
Grzegorz Drzystek
310
(3,53%)
-
3
Jacek Kierepka
830
(9,46%)
-
2
Stanisław Wielgos
546
(6,22%)
-
1
Zenon Grzegorz Koper
1 117
(12,72%)
-
5
Magdalena Katarzyna Rachfał
452
(5,15%)
-
7
Jolanta Agata Zwolińska
232
(2,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT
-
1
Krzysztof Jan Bartuś
785
(8,94%)
-
4
Andrzej Zbigniew Matyja
222
(2,53%)
-
7
Maria Brzyska
55
(0,63%)
-
6
Monika Józefa Krutysz
244
(2,78%)
-
2
Jerzy Mazur
579
(6,60%)
-
3
Jadwiga Elżbieta Majcher
334
(3,80%)
-
5
Sebastian Tomasz Padiasek
492
(5,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Aneta Justyna Wlazło
131
(1,49%)
-
2
Stanisław Pokrywka
434
(4,94%)
-
1
Zdzisław Doskocz
791
(9,01%)
-
6
Monika Ewa Duda
35
(0,40%)
-
7
Tadeusz Jan Walkiewicz
574
(6,54%)
-
3
Zygmunt Zielonka
346
(3,94%)
-
5
Justyna Anna Bawoł
109
(1,24%)
Okręg 2
Miasto Przeworsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ilona Magdalena Sznajder-Jabłońska
188
(2,85%)
-
6
Mieczysław Żuk
509
(7,71%)
-
5
Urszula Katarzyna Krupa
124
(1,88%)
-
3
Andrzej Franciszek Rozpotyński
474
(7,18%)
-
2
Ryszard Łuczyk
500
(7,57%)
-
1
Agnieszka Maria Bukowa-Jedynak
802
(12,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT
-
2
Wojciech Superson
286
(4,33%)
-
5
Grzegorz Maciej Jucha
85
(1,29%)
-
6
Iwona Godlewska
69
(1,04%)
-
1
Bogdan Andrzej Sebzda
493
(7,47%)
-
3
Agnieszka Anna Zakrzewska
322
(4,88%)
-
4
Elżbieta Agnieszka Michalik
68
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Małgorzata Anna Bieniasz
37
(0,56%)
-
6
Małgorzata Anna Mazur
58
(0,88%)
-
2
Jan Pieniążek
295
(4,47%)
-
4
Krystyna Zofia Tonia
57
(0,86%)
-
1
Adam Franciszek Zabłocki
490
(7,42%)
-
3
Kazimierz Piotr Fejdasz
84
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
2
Marek Frączek
464
(7,03%)
-
1
Tomasz Aleksander Syk
594
(8,99%)
-
4
Krzysztof Jan Kurzawa
97
(1,47%)
-
3
Janina Ryszawa
189
(2,86%)
-
6
Wiesława Cecylia Solarz
162
(2,45%)
-
5
Dorota Maria Paszkowska
157
(2,38%)
Okręg 3
Gminy: Przeworsk, Zarzecze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Paweł Mateusz Tworek
689
(7,65%)
-
2
Wojciech Aleksander Wlazełek
454
(5,04%)
-
4
Marta Teresa Wojnar
390
(4,33%)
-
3
Danuta Zofia Sobala
408
(4,53%)
-
1
Wiesław Zbigniew Bukowski
1 405
(15,61%)
-
5
Jan Józef Wilk
512
(5,69%)
-
7
Lidia Maria Lalowicz
408
(4,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Magdalena Drabik
127
(1,41%)
-
4
Jacenty Kusy
160
(1,78%)
-
5
Anna Niemczak
78
(0,87%)
-
7
Małgorzata Zofia Mazur
245
(2,72%)
-
2
Wiesław Stanisław Kubicki
1 046
(11,62%)
-
1
Zbigniew Wojciech Kiszka
931
(10,34%)
-
3
Edward Antoni Pączka
323
(3,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
1
Tadeusz Marian Kiełbowicz
937
(10,41%)
-
5
Olga Agata Curzytek
44
(0,49%)
-
3
Marzena Anna Szlachta
56
(0,62%)
-
4
Marzena Maria Ślęk
40
(0,44%)
-
6
Marcin Karol Pieczko
78
(0,87%)
-
7
Henryk Józef Pieniążek
105
(1,17%)
-
2
Łukasz Laska
567
(6,30%)
Okręg 4
Gminy: Gać, Jawornik Polski, Kańczuga
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogusław Andrzej Urban
965
(9,49%)
-
2
Jacek Pieniążek
1 250
(12,30%)
-
3
Piotr Paweł Kaweński
259
(2,55%)
-
4
Łukasz Andrzej Kawaliło
757
(7,45%)
-
5
Katarzyna Barbara Solarz
299
(2,94%)
-
6
Grażyna Franus
50
(0,49%)
-
7
Dorota Małgorzata Kardasińska
251
(2,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT
-
1
Mariusz Andrzej Dubas
377
(3,71%)
-
2
Agnieszka Czapla
119
(1,17%)
-
3
Wojciech Leszek Hałys
71
(0,70%)
-
5
Andrzej Krzysztof Pieńczak
138
(1,36%)
-
4
Barbara Kielich
108
(1,06%)
-
7
Beata Katarzyna Bielańska
187
(1,84%)
-
6
Grzegorz Trybucki
108
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Stanisław Tompalski
220
(2,16%)
-
4
Bożena Zofia Duniec
309
(3,04%)
-
6
Magdalena Teresa Figiela
61
(0,60%)
-
7
Tomasz Huc
696
(6,85%)
-
2
Marcin Piotr Fujarowicz
831
(8,17%)
-
1
Józef Jan Więcław
701
(6,90%)
-
5
Dorota Agata Zapałowska
195
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
1
Janusz Owsiak
752
(7,40%)
-
4
Andrzej Kozłowski
349
(3,43%)
-
5
Jan Michał Wołoszyn
151
(1,49%)
-
6
Grażyna Zofia Telega-Pakuła
162
(1,59%)
-
7
Dorota Konieczna
130
(1,28%)
-
2
Andrzej Stanisław Zięba
445
(4,38%)
-
3
Agnieszka Małgorzata Pączka
225
(2,21%)