Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rząśnia

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Rząśnia: ulice: Asnyka, Bielskiego, Dąbrowskiej, Mickiewicza, Norwida, Nowa, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Słowackiego, Waryńskiego, Wysockiego, 30 lecia, Kościuszki od numeru 1 do numeru 11.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Justyna Mikłaszewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    130 (51,38%)

    Tadeusz Antoni Nicpoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    123 (48,62%)

    Okręg 2

    Rząśnia: od numeru 52 do 83 B i numery następne, ulice 1 Maja i Strażacka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Paweł Żebrowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (29,24%)

    Jarosław Stanisław Popławski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA POPŁAWSKIEGO

    121 (70,76%)

    Okręg 3

    Rząśnia: od numeru 1 do numeru 51, ulice: Kościuszki od numeru 12 do numeru 55 i numery następne, Konopnickiej, Ogrodowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Bożek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    125 (63,78%)

    Andrzej Szydłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    71 (36,22%)

    Okręg 4

    Biała: numery 1A, 2A i od numeru 5 do numeru 28 oraz od numeru 211 do numeru 267 i numery następne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Bzdak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (40,12%)

    Adam Rozumek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    103 (59,88%)

    Okręg 5

    Biała od numeru 1 do numeru 4 i od numeru 29 do numeru 125

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Michał Smejda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    99 (45,83%)

    Tomasz Miłosz Pełka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PEŁKI

    117 (54,17%)

    Okręg 6

    Biała od numeru 126 do numeru 210

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Adam Mentek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    92 (51,11%)

    Lech Mikołajczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    88 (48,89%)

    Okręg 7

    Będków, Żary, Rychłowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Józef Szczepański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    153 (67,11%)

    Piotr Sokołowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    75 (32,89%)

    Okręg 8

    Broszęcin, Kolonia Broszęcin, Kodrań-Kopy, Augustów, Marcelin, Krysiaki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Adam Belica

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    89 (33,09%)

    Sylwester Andrzej Sobczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    180 (66,91%)

    Okręg 9

    Gawłów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Rozumek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    26 (10,83%)

    Sławomir Marek Boroń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    129 (53,75%)

    Kamil Piotr Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ

    85 (35,42%)

    Okręg 10

    Rekle

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Helena Słomian

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (51,61%)

    Wojciech Rakowiecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    75 (48,39%)

    Okręg 11

    Stróża, Ścięgna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Józef Brożyna

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (32,10%)

    Mirosław Kazimierz Olczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    165 (67,90%)

    Okręg 12

    Suchowola Wieś: od numeru 1 do numeru 28A, od numeru 41 do numeru 44, od numeru 46 do numeru 51 i od numeru 55 do numeru 64

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Szlęk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SZLĘKA

    55 (43,31%)

    Dawid Andrzej Pęciak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    10 (7,87%)

    Marek Jan Kozieł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    62 (48,82%)

    Okręg 13

    Suchowola Majątek: od numeru 29 do numeru 40A, numery 45, 45B, od numeru 52 do numeru 54A i od numeru 65 do 109 i numery następne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Grzegorz Zarzycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SZLĘKA

    5 (3,57%)

    Marcin Tomasz Kneblewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (42,14%)

    Sławomir Józef Juszczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    76 (54,29%)

    Okręg 14

    Zielęcin: od numeru 1 do 41 i od numeru 102 do numeru 109 i numery następne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Piotr Telenga

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (51,26%)

    Marcin Szymon Dragan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    58 (48,74%)

    Okręg 15

    Zielęcin: od numeru 42 do numeru 101

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Stasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA STASIAKA

    51 (28,98%)

    Damian Paweł Szcześniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZEŚNIAK

    33 (18,75%)

    Krzysztof Jerzy Lachowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (18,75%)

    Włodzimierz Michał Hachurski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”

    59 (33,52%)