Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Piotrków Kujawski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Piotrków Kujawski ulice: Chabrowa, Gołębia, Mieszka I, Piastowska, Poduchowna, Sportowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Arleta Krystyna Petek
      68 (24,37%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stella Małecka
      44 (15,77%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Arkadiusz Krzysztof Włodarski
      112 (40,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Zawadzki
      55 (19,71%)

    Okręg 2

    Piotrków Kujawski ulice: Dworcowa, Kolejowa, Kujawska, Smołowa, Wiejska, Władysława Łokietka, Włocławska numery nieparzyste od 47 do końca i numery parzyste od 56 do końca, Wypycha, Zatorze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Dziubich
      42 (14,29%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Sebastian Betliński
      114 (38,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Patryk Szynalski
      0 (0,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Gąsiorowski
      109 (37,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Stanisław Pomianowski
      29 (9,86%)

    Okręg 3

    Piotrków Kujawski ulice: Cicha, Kaliska, Kolarska, Koszykowa, Leśna, Nadgoplańska, Piłkarska, Plac Sienkiewicza, Przełajowa, Strażacka, Tenisowa, Topolowa, Wierzbowa, Żytnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Arkadiusz Jarosław Rybak
      125 (37,65%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Józef Pluskota
      100 (30,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Kazimierz Gadaliński
      10 (3,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Jędrzejewski
      66 (19,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Łukasz Jacek Danielewski
      31 (9,34%)

    Okręg 4

    Piotrków Kujawski ul. Kościelna, 11 listopada, Mostowa, Parkowa, Sadowa, Sosnowa, Św. Ducha, Włocławska numery nieparzyste od 1 do 45 i numery parzyste od 2 do 54, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Jaroński
      106 (30,99%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Patryk Janusz Michałowski
      39 (11,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jan Marek Gralak
      4 (1,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Błażej Fijałkowski
      146 (42,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Habecki
      47 (13,74%)

    Okręg 5

    Piotrków Kujawski ulice: Akacjowa, Kalinowa, Pogodna, Poznańska, Wesoła, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adrian Walczak
      65 (18,95%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Agnieszka Michalak-Nowacka
      53 (15,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dariusz Grzegorz Sikorski
      12 (3,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Lech Bladowski
      136 (39,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Elżbieta Kulasik
      77 (22,45%)

    Okręg 6

    Piotrków Kujawski ulice: Handlowa, Kasprowicza, Mokra, Niska, Słoneczna, Targowa, Wyzwolenia numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 16, Zachodnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marzena Bogumiła Kowalska
      35 (11,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Eugeniusz Sowiński
      51 (16,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Weronika Poleska
      3 (0,95%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marek Zientkiewicz
      103 (32,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Pieczyński
      83 (26,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grażyna Maria Rybicka
      41 (12,97%)

    Okręg 7

    Piotrków Kujawski ul. Dolna, Kościuszki, Krótka, Łąkowa, 1 Maja, Mały Rynek, Ogrodowa, Rynek, Spółdzielcza, Szpichlerna, Wyzwolenia numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 18 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mateusz Dawid Żak
      49 (18,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GOŁĘBIOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Łukasz Tomasz Gołębiowski
      74 (27,82%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Karol Wiśniewski
      39 (14,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Schmidt
      104 (39,10%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Lubsin, Palczewo, Zborowiec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Siutkowski
      36 (13,85%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krystian Betliński
      148 (56,92%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marian Stramowski
      76 (29,23%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Gradowo, Wójcin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Remigiusz Stanisław Góralczyk
      36 (13,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Przemysław Bogdan Kubiak
      65 (23,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Eugeniusz Jan Rutkowski
      1 (0,36%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Radosław Kocent
      86 (31,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Mieczysław Majewski
      32 (11,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mariusz Wojciechowski
      56 (20,29%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Bycz, Malina, Stawiska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Marian Chłodziński
      25 (8,99%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Radosław Braer
      68 (24,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jarosław Mieczysław Woźniak
      5 (1,80%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jerzy Iglewski
      129 (46,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tadeusz Stanisław Wiśniewski
      51 (18,35%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Połajewo, Przedłuż, Rudzk Mały

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Woźniak
      98 (31,51%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Ilecki
      87 (27,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wojciech Komoterski
      11 (3,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jarosław Kalinowski
      18 (5,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Joanna Krawczak
      97 (31,19%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Debołęka, Rudzk Duży, Szewce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Kawczyński
      121 (35,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Teresa Staszak
      107 (31,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Małgorzata Katarzyna Szynalska-Komoterska
      5 (1,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jacek Rybicki
      110 (32,07%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Anusin, Kaczewo, Rogalin, Świątniki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Włodzimierz Kubiak
      120 (38,46%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Agnieszka Anna Kozłowska
      51 (16,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Barbara Danuta Dzierżawska
      68 (21,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Elżbieta Gaweł
      73 (23,40%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Jerzyce, Łabędzin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Barbara Janicka
      77 (22,65%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Emil Jan Wiśniewski
      31 (9,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Waldemar Zieliński
      4 (1,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Halina Wawrzyniak
      228 (67,06%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Nowa Wieś, Przewóz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Kazimierz Paradziński
      65 (22,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Błażej Barczak
      122 (42,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dariusz Grzegorz Sikorski
      6 (2,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sławomir Bernard Pluskota
      42 (14,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Joanna Halina Karmowska
      55 (18,97%)