Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo Lipowa: Lewa strona od granicy z Leśną-ulice: Brzeziny nr 1 - 115, Agrestowa, Radosna, Liryczna, Wspaniała, Piękna, Ładna, Urocza – strona lewa: nr 1 - 17, strona prawa: nr 2 - 10, Brzegi – strona lewa : nr 1 - 17, strona prawa : nr 2 - 14, Prawa strona od granicy z Leśną-ulice: Brzeziny nr 2 - 100, Borówkowa, Łagodna, Przyjemna, Miła, Wspólna, Przyjazna, Marzeń, Uczuciowa, Wesoła, Dobra, Rajska, Urokliwa, Cicha;
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Lewa strona w kierunku Hotelu Zimnik – ulice: Brzeziny-strona lewa nr 117 - 153, Urocza – strona lewa: nr 19 - 23 i strona prawa: nr 12 - 20, Brzegi – strona lewa : nr 19 - 39 i strona prawa : nr 16 - 28, Zaciszna, Nastrojowa, Malownicza, Energiczna, Kryształowa, Grzybowa, Poziomkowa, Słoneczna-strona lewa nr 1 - 187, Gruszkowa, Jabłkowa, Ostrężynowa, Granatu, Kamieniec, Dzikiej Róży, Brukselkowa, Pistacjowa, Malinowa, Paprykowa, Limonkowa, Kaparowa, Truskawkowa, Szarotki, Jaski – strona lewa nr 1 - 35, Orzechowa, Mostowa Prawa strona w kierunku Hotelu Zimnik – ulice: Brzeziny-strona prawa nr 102 - 122, Rodzinna, Kapryśna, Braterska, Romantyczna, Optymistyczna, Wyjątkowa, Wiejska – strona lewa nr 1 - 25 i strona prawa nr 2 - 38, Słoneczna – strona prawa nr 2 - 54, Spokojna, Cytrynowa, Jarmużowa, Owocowa, Pomarańczowa, Mandarynkowa, Migdałowa, Fasolkowa, Jaski – strona prawa nr 2 - 20, Polna, Turystyczna, Atrakcyjna oraz budynki o numerach porządkowych: 432, 651, 683, 749, 971, 1062, 1189, 1219, 1273, 1296, 1298, 1388, 1465, 1504, 1508, 1509, 1536.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Lipowa Lipowa Góra nad Strażnicą:-prawa strona, od Strażnicy do budynku nr 1227, w stronę Jasków,-lewa strona, od Strażnicy do budynku nr 1297, w stronę Jasków. Dolna Lipowa:-prawa strona, od Strażnicy do budynku nr 259 włącznie, w stronę granicy z Pietrzykowicami,-lewa strona, od Strażnicy do budynku nr 259A włącznie (do piwniczki), w stronę granicy z Pietrzykowicami
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Lipowa Lipowa Dół:-prawa strona, poniżej budynku nr 259 do granicy z Pietrzykowicami,-lewa strona, poniżej budynku 259A do granicy z Pietrzykowicami
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Lipowa Nadkościół i Podkościół
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Lipowa Podlas Banasie Puściny
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Lipowa Poddzielec Bugaj
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Leśna-lewa strona od granicy z Żywcem-ulice: Aksamitki, Fuksji, Goździkowa, Irysowa, Konwaliowa, Krokusowa, Kwiatowa, Malwy, Mieczyka, Różana, Słonecznikowa, Świętego Michała Archanioła-domy z numerami nieparzystymi od 1 do 63, Tulipanowa. Prawa strona od granicy z Żywcem-ulice: Begonii, Bratkowa, Fiołkowa, Hiacyntowa, Jasnoty, Kardynała Macharskiego, Koniczyny, Liliowa, Łubinowa, Maciejki, Mlecza, Świętego Michała Archanioła-domy z numerami parzystymi od 2 do 74, Żonkilowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Leśna-lewa strona-w kierunku granicy z Lipową-ulice: Dereniowa, Frezjowa, Groszkowa, Jagodowa, Migdałowca, Niezapominajki, Piwonii, Plac Jana Pawła II, Sportowa, Stokrotki, Storczykowa, Szafirka, Świętego Andrzeja Boboli, Świętego Michała Archanioła-domy z numerami nieparzystymi od 65 do 143, Widokowa, Wrzosowa. Prawa strona-w kierunku granicy z Lipową-ulice: Astrowa, Barwinka, Cykorii, Chabrowa, Czeremchowa, Daliowa, Kaczeńcowa, Łączna, Makowa, Na Borach, Pigwowa, Poziomkowa, Sasanki, Świętego Alberta, Świętego Michała Archanioła-domy z numerami parzystymi od 76 do 164.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Leśna-lewa strona-do granicy z Lipową-ulice: Agrestowa, Hibiskusowa, Jeżynowa, Lilakowa, Malinowa, Morwy, Świętego Michała Archanioła-domy z numerami nieparzystymi od 145 do 197, Tarninowa, Wawrzynka, Wiązowa, Złotliny, Żurawinowa, Żylistka. Prawa strona-do granicy z Lipową-ulice: Aroniowa, Azaliowa, Berberysowa, Borówkowa, Bukszpanowa, Forsycji, Hortensji, Kameliowa, Krzewuszki, Porzeczkowa, Różanecznika, Śnieguliczki, Świętego Michała Archanioła-domy z numerami parzystymi od 166 do 192, Żarnowca.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Twardorzeczka-od budynku Zespołu Szkolno-Przedszkone do granicy z Ostrem-ulice: Kryształowa, Górska, Św. Anny, Srebrna, Złota, Cyrkonowa, Perłowa, Topazowa, Barytowa, Miodowa, Platynowa, Litowa, Leśna, Diamentowa, Plazmowa, Granitowa, Granatowa, Sodowa, Piaskowa, Rubinowa, Magnezowa, Cynkowa, Miedziana, Tytanowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Twardorzeczka-od budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego do granicy z Leśną-ulice: Widokowa, Bazaltowa, Marmurowa, Chromowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Apatytowa, Albitowa, Bursztynowa, Dolomitowa, Siarkowa, Turkusowa, Tlenowa, Malachitowa, Kwarcowa, Krzemowa, Opalowa, Neonowa, Nefrytowa, Cezowa, Cytrynu, Halitowa, Lazurytu, Koralowa, Morenowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Sienna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Słotwina
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Ostre
Pokaż więcejkandydatliczba głosów