Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: Cicha, Aleja Gielniaka, Górna, Jagiellońska, Kamiennogórska, Tadeusza Kościuszki, Łąkowa, Pensjonatowa, Świerkowa, Urocza, Wojska Polskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI
-
14
Dominika Ewa Gapińska
10
(3,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Rafał Musiałek
77
(25,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PEWNA PRZYSZŁOŚĆ DLA KOWAR
-
15
Oskar Grzegorz Nowak
5
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS
-
17
Marek Piotr Procek
64
(20,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Adam Bierowski
151
(49,19%)
Okręg 2
Ulice: Główna, Władysława Grabskiego, Karkonoska, Karpacka, Malinowa, Nadrzeczna, Nowa, Zamkowa, Źródlana.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI
-
14
Krystyna Kaczor
51
(19,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Patryk Rafał Fiut
32
(11,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS
-
17
Małgorzata Ewa Staręga
111
(41,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Paweł Ciszewski
73
(27,34%)
Okręg 3
Ulice: Jeleniogórska, Łomnicka, Sanatoryjna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI
-
14
Damian Wiesław Kucharski
8
(3,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Anna Juraszek
53
(22,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PEWNA PRZYSZŁOŚĆ DLA KOWAR
-
15
Jacek Kozłowski
32
(13,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS
-
17
Paweł Michał Głażewski
43
(17,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Tadeusz Cwynar
103
(43,10%)
Okręg 4
Ulice: 1 Maja od nr 84 do nr 96b parzyste, Bielarska, Józefa Borusiaka, Dworcowa, Rzemieślnicza, Wincentego Witosa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Przemysław Andrzej Lewandowski
91
(28,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PEWNA PRZYSZŁOŚĆ DLA KOWAR
-
15
Sławomir Paweł Peruga
21
(6,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Karol Paweł Przybylak
208
(65,00%)
Okręg 5
Ulice: Kaczawska, Jana Matejki, Słoneczna, Tkaczy.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI
-
14
Krzysztof Jan Łubiński
52
(16,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Ewa Maria Pędziwiatr
146
(45,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PEWNA PRZYSZŁOŚĆ DLA KOWAR
-
15
Monika Grażyna Wójcik
15
(4,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Roman Wolak
107
(33,44%)
Okręg 6
Ulice: 1 Maja od nr 58 do nr 82 parzyste, 1 Maja od nr 39 do nr 83 nieparzyste, Plac Franciszkański, Ogrodowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI
-
14
Paulina Nina Gałecka
26
(12,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Dagmara Rodowicz
95
(43,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Ryszard Andrzej Arendarski
95
(43,98%)
Okręg 7
Ulice: Brzozowa, Klonowa nr 6, Lipowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Beata Espenschied
88
(30,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PEWNA PRZYSZŁOŚĆ DLA KOWAR
-
15
Jolanta Anna Kałuziak
23
(7,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ZOSTAŃ W KOWARACH
-
19
Rafał Tomasik
28
(9,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Krzysztof Paweł Pietrzyk
74
(25,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Zbigniew Mazurak
77
(26,55%)
Okręg 8
Ulice: 1 Maja od nr 1 do nr 37 nieparzyste, 1 Maja od nr 2 do nr 54 parzyste, Władysława II Jagiellończyka, Klonowa nr 1, 2 i 2a, Pocztowa, Stanisława Staszica.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI
-
14
Dorota Małgorzata Gajda
30
(12,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Sławomir Dariusz Jakóbowski
69
(29,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS
-
17
Stanisław Marek Szaraniec
54
(23,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Andrzej Wojciech Machnica
81
(34,62%)
Okręg 9
Ulice: Bukowa, Kasztanowa, Tadeusza Rejtana, Ludwika Waryńskiego, Aleja Wolności.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI
-
14
Kazimierz Wierzchowski
15
(5,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Kamila Anna Pietraszek
114
(44,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS
-
17
Paweł Piotr Siemek
74
(28,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Anna Szablicka
55
(21,32%)
Okręg 10
Ulice: Boczna, Izerska, Kawaleryjska, Mikołaja Kopernika, Kwiatowa, Poprzeczna, Mikołaja Reja, Różana.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Paweł Kozłowski
102
(36,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS
-
17
Maciej Bartłomiej Michella
105
(37,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Paweł Adam Piepiora
70
(25,27%)
Okręg 11
Ulice: Górnicza, Szkolna bez nr 3, 5, 7, 9, 11.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Mariusz Ryszard Kubiak
179
(65,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS
-
17
Bogumiła Wiesława Donhefner
93
(34,19%)
Okręg 12
Ulice: Generała Józefa Bema, Goździkowa, Jaśminowa, Krokusowa, Henryka Sienkiewicza, Szkolna nr 3, 5, 7, 9, 11, Topolowa, Tulipanowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI
-
14
Rafał Pająk
13
(4,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Stanisław Schmidt
120
(39,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS
-
17
Piotr Dyonizy Tyrawa
93
(30,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Agnieszka Elżbieta Brzozowska
80
(26,14%)
Okręg 13
Ulice: Fryderyka Chopina, Kalinowa, Leśna, Świętej Anny bez nr 29, 29a, 31, 35 i 37.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI
-
14
Klaudia Joanna Kassjan
8
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Artur Krzysztof Wrona
100
(29,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PEWNA PRZYSZŁOŚĆ DLA KOWAR
-
15
Elżbieta Karolina Zięba
15
(4,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS
-
17
Radosław Maciej Adamowicz
131
(38,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Joanna Magdalena Szujewska
87
(25,51%)
Okręg 14
Ulice: Stefana Batorego, Kowalska, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Polna, Bolesława Prusa, Świętej Anny nr 29, 29a, 31, 35 i 37, Wiejska od nr 1 do nr 6.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI
-
14
Patryk Paweł Domagała
13
(5,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Anna Krystyna Matuszewska
45
(19,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PEWNA PRZYSZŁOŚĆ DLA KOWAR
-
15
Kamil Mateusz Ślusarczyk
3
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS
-
17
Jacek Andrzej Starak
75
(31,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Anna Barbara Klepacz
100
(42,37%)
Okręg 15
Ulice: Podgórze, Przełęcz Okraj, Wiejska bez nr od 1 do nr 6.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA
-
16
Ewa Borczyk
125
(60,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PEWNA PRZYSZŁOŚĆ DLA KOWAR
-
15
Dorota Bożena Chmielewska
48
(23,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR
-
18
Izabela Jolanta Rykaczewska-Szemiot
33
(16,02%)