Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Zachełmie
Pokaż więcej
Andrzej Posoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
81
(46,29%)
Robert Cezary Balcerek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
94
(53,71%)
Okręg 2
Sołectwo Podgórzyn ulice: Chłodna, Dolina Czerwienia, Gliwicka, Leśna, Mieszczańska, Ogrodowa, Sosnowa, Widokowa, Zielona, Żołnierska od nr 47 do nr 104, Żulińskiego
Pokaż więcej
Jakub Erazm Erchard
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
180
(72,58%)
Artur Wasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
38
(15,32%)
Monika Mirończuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(10,48%)
Grzegorz Dariusz Forysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
4
(1,61%)
Okręg 3
Sołectwo Podgórzyn ulice: Bujwida, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Ewangelicka, Kościelna, Krótka, Jana Karskiego, Nadwodna, Podgórna, Węglowa
Pokaż więcej
Marcin Horodecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
187
(73,05%)
Emilia Barbara Przygódzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
69
(26,95%)
Okręg 4
Sołectwo Podgórzyn ulice: Bojki, Brzozowa, Jana Pawła II, Nowa, Pułaskiego, Słoneczna, Spacerowa, Stapińskiego, Stawy Podgórzyńskie, Tęczowa, Topolowa, Wspólna, Żołnierska od nr 1 do nr 46A i od nr 105 do nr 121
Pokaż więcej
Paweł Kalata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
201
(68,60%)
Zbigniew Jurczenko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
92
(31,40%)
Okręg 5
Sołectwo Przesieka
Pokaż więcej
Marcin Rafał Kupczyk
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
72
(32,43%)
Bartosz Miłosz Polaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
92
(41,44%)
Jakub Marcin Kurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
52
(23,42%)
Marzena Mariola Pieroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
6
(2,70%)
Okręg 6
Sołectwo Marczyce, Sołectwo Staniszów ulice: od nr 58 do nr 116A, Bukowa, Cieplicka, Dębowa, Krokusowa, Leśna, Malinowa, Muzyczna, Pod Gaikiem
Pokaż więcej
Mariusz Piotr Micka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
107
(48,86%)
Danuta Misztak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
48
(21,92%)
Zdzisław Jerzy Ratajski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(29,22%)
Okręg 7
Sołectwo Staniszów ulice: od nr 1 do nr 57A, Cicha, Pogodna, Promykowa, Radosna, Słoneczna, Tęczowa, Witosza, Zielona, Zielone Wzgórze
Pokaż więcej
Zbigniew Adam Angielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
89
(32,13%)
Arkadiusz Motylski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(33,57%)
Marta Kuklewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
95
(34,30%)
Okręg 8
Sołectwo Sosnówka ulice: Akacjowa, Brzozowa, Czerwona Dolina, Dębowa, Górska, Jeleniogórska, Jesienna, Karkonoska, Kasztanowa, Liczyrzepy od nr 1 do nr 13, Młyńska, Ogrodowa, Ptasia, Sadowa, Słoneczna, Strażacka, Szkolna, Świętego Marcina, Świerkowa, Topolowa, Tyrolska, Urocza, Wiosenna, Zamkowa, Zielona Dolina, Złoty Widok
Pokaż więcej
Stanisław Marek Kuśmierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
98
(31,01%)
Anna Monika Stalica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
53
(16,77%)
Agnieszka Romanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA ROMANOWSKA
65
(20,57%)
Klaudia Gębczyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(24,05%)
Mirosław Paweł Aleksandrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
24
(7,59%)
Okręg 9
Sołectwo Borowice, Sołectwo Sosnówka ulice: Bukowa, Leśna, Leśnych Skrzatów, Liczyrzepy od nr 14 - 87, Muflonowa, Na Skrócie, Pogodna, Sosnowa, Strumykowa, Świętej Anny, Źródlana
Pokaż więcej
Bogusław Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
116
(40,28%)
Michał Marek Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
72
(25,00%)
Jolanta Maria Osyra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(24,65%)
Barbara Małgorzata Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
29
(10,07%)
Okręg 10
Sołectwo Miłków ulice: od nr 159A do nr 212, Brzezie Karkonoskie, Górska, Karkonoska, Widokowa
Pokaż więcej
Teresa Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
30
(15,46%)
Bartłomiej Węglewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
32
(16,49%)
Jolanta Anna Piwcewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
36
(18,56%)
Franciszek Karol Koleżeński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIŁKOWA
43
(22,16%)
Bogusław Tadeusz Benesz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(3,61%)
Tomasz Franciszek Golonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
46
(23,71%)
Okręg 11
Sołectwo Miłków ulice: od nr 90B do nr 159, od nr 277 do 300B, Transportowa
Pokaż więcej
Piotr Szymon Dymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
63
(36,00%)
Dominika Patrycja Malinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
22
(12,57%)
Marianna Ewa Kielesińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(17,14%)
Iwona Jadwiga Antoniszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
60
(34,29%)
Okręg 12
Sołectwo Miłków ulice: od nr 40 do nr 90A, Szkolna
Pokaż więcej
Iwona Beata Maj
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
18
(8,91%)
Paweł Maj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
46
(22,77%)
Jerzy Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
58
(28,71%)
Iwona Katarzyna Jagiełło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(11,39%)
Adam Mieczysław Jurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
57
(28,22%)
Okręg 13
Sołectwo Głębock, Sołectwo Miłków ulice: od nr 1 do nr 38, od nr 218 do nr 218L, Głębocka
Pokaż więcej
Halina Kacprzak
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
124
(51,24%)
Monika Agnieszka Ptak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
72
(29,75%)
Franciszek Rykaczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(5,37%)
Wiesław Mikołaj Jackiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA DOBRA RODZINY"
33
(13,64%)
Okręg 14
Sołectwo Ścięgny ulice: od nr 1 do nr 95, Kwiatowa, Polna, Sportowa
Pokaż więcej
Michał Mogilski
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
71
(37,17%)
Józefa Trubiłowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO
48
(25,13%)
Klaudia Edyta Kułaga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(11,52%)
Maria Anna Polatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
34
(17,80%)
Ireneusz Erfort
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚCIĘGNY NASZ DOM
16
(8,38%)
Okręg 15
Sołectwo Ścięgny ulice: od nr 96 do nr 195A, Leśna, Słoneczna, Spacerowa, Turystyczna, Widokowa, Zaciszna
Pokaż więcej
Tomasz Lasota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY
74
(33,18%)
Edward Wach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(43,05%)
Konrad Paweł Stępniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ
53
(23,77%)