Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto: Kolno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU KOLNO
-
6
Grzegorz Szczech
170
(4,54%)
-
5
Aneta Barbara Niedbała
106
(2,83%)
-
3
Dariusz Łosiewski
301
(8,04%)
-
1
Michał Kulczewski
461
(12,31%)
-
2
Jadwiga Lutrzykowska
121
(3,23%)
-
4
Elwira Zyśk
30
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Wilińska
57
(1,52%)
-
1
Piotr Dąbkowski
332
(8,86%)
-
3
Andrzej Kozłowski
32
(0,85%)
-
4
Sylwia Szyperek
29
(0,77%)
-
6
Hanna Sekścińska
47
(1,25%)
-
5
Robert Rydelek
34
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Monika Szymańska
202
(5,39%)
-
5
Wioleta Mikucka
25
(0,67%)
-
6
Krzysztof Jacek Lipka
64
(1,71%)
-
3
Marek Samul
190
(5,07%)
-
4
Bożena Kowalewska
29
(0,77%)
-
2
Eugeniusz Gromadzki
139
(3,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Lucyna Gromadzka
205
(5,47%)
-
2
Zdzisław Szymański
284
(7,58%)
-
4
Łukasz Michał Świderski
182
(4,86%)
-
5
Katarzyna Strączyńska
82
(2,19%)
-
1
Dorota Łynko
280
(7,47%)
-
6
Lech Janusz Owczarczyk
344
(9,18%)
Okręg 2
gminy: Grabowo, Stawiski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU KOLNO
-
6
Henryka Obrycka
23
(0,56%)
-
2
Hanna Bagińska
61
(1,47%)
-
1
Adam Zduńczyk
151
(3,65%)
-
3
Jacek Skrodzki
60
(1,45%)
-
4
Grażyna Anna Kamionowska
219
(5,29%)
-
5
Remigiusz Bikowski
258
(6,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Wiszowaty
861
(20,79%)
-
3
Joanna Tyszka
71
(1,71%)
-
2
Barbara Truszkowska
249
(6,01%)
-
4
Monika Maria Męczkowska
39
(0,94%)
-
5
Wojciech Rafałowski
104
(2,51%)
-
6
Stanisław Kazimierz Kotowski
65
(1,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Jerzy Antoni Rybicki
68
(1,64%)
-
4
Anna Mieczkowska
27
(0,65%)
-
2
Grzegorz Chiliński
198
(4,78%)
-
3
Józef Rudzki
89
(2,15%)
-
5
Bogumiła Żochowska
20
(0,48%)
-
6
Wiesława Lenda
60
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Robert Sikorski
170
(4,10%)
-
3
Danuta Władysława Świderska
24
(0,58%)
-
1
Zbigniew Rogowski
393
(9,49%)
-
4
Tomasz Chojnowski
770
(18,59%)
-
2
Małgorzata Rybicka
100
(2,41%)
-
5
Barbara Brzostowska
62
(1,50%)
Okręg 3
gmina: Kolno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU KOLNO
-
3
Elżbieta Orłowska
182
(4,79%)
-
1
Tadeusz Klama
602
(15,85%)
-
2
Jadwiga Kołowajtys
101
(2,66%)
-
4
Bartosz Wszeborowski
55
(1,45%)
-
5
Janusz Filipkowski
99
(2,61%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Mieczkowski
401
(10,56%)
-
2
Magdalena Banach
26
(0,68%)
-
4
Małgorzata Przytuła
19
(0,50%)
-
3
Henryk Duda
79
(2,08%)
-
5
Mieczysław Dęby
12
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Robert Wacław Nadara
643
(16,93%)
-
2
Wiesław Dąbrowski
223
(5,87%)
-
3
Barbara Sielawa
75
(1,97%)
-
4
Paula Rogińska
123
(3,24%)
-
5
Wojciech Jermacz
228
(6,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Barbara Wanda Jabłońska
110
(2,90%)
-
1
Ryszard Aleksander Piwowarski
209
(5,50%)
-
4
Ewa Kordal
89
(2,34%)
-
3
Sławomir Cudnik
261
(6,87%)
-
5
Hubert Charubin
262
(6,90%)
Okręg 4
gminy: Mały Płock, Turośl
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU KOLNO
-
5
Elżbieta Jadwiga Wądołowska
8
(0,19%)
-
6
Agnieszka Baczewska
51
(1,23%)
-
1
Jerzy Rybka
127
(3,06%)
-
3
Wioletta Dardzińska
111
(2,67%)
-
2
Jerzy Lewandowski
204
(4,91%)
-
4
Jacek Wacław Fidura
114
(2,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zdzisław Połoński
365
(8,79%)
-
1
Roland Andrzej Długozima
417
(10,04%)
-
5
Tomasz Gołaś
47
(1,13%)
-
4
Grażyna Janina Wszeborowska
51
(1,23%)
-
3
Anna Cicha
40
(0,96%)
-
6
Agata Kozioł
272
(6,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
-
3
Maria Czyż
186
(4,48%)
-
4
Grzegorz Szok
13
(0,31%)
-
1
Stefan Ksepka
107
(2,58%)
-
5
Wiesława Pieklik
94
(2,26%)
-
6
Radosław Borawski
368
(8,86%)
-
2
Edyta Cwalina
59
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Krzysztof Jędrzejczyk
123
(2,96%)
-
1
Beata Alina Orzołek
214
(5,15%)
-
2
Jan Lutrzykowski
468
(11,27%)
-
3
Karol Pieloszczyk
554
(13,34%)
-
4
Krystyna Malczyk
115
(2,77%)
-
5
Izabela Wasilewska
45
(1,08%)