Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Glichów
Pokaż więcej
Tomasz Marek Popielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
84
(40,98%)
Zbigniew Bugaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(45,37%)
Maciej Franciszek Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
28
(13,66%)
Okręg 2
Sołectwo Kobielnik
Pokaż więcej
Teresa Rokosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
180
(70,04%)
Dawid Marek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(29,96%)
Okręg 3
Sołectwo Lipnik-część sołectwa Lipnik, osiedle Granice, granica drogą powiatową z Wiśniowej do Lipnika, Droga gminna za sklepem-domy po lewej stronie do rzeki, osiedle przy drodze przez Dział, domy w polach, granica drogą Lipnik pod Kamiennik następnie potokiem w kierunku ujęcia nr 1
Pokaż więcej
Barbara Kirzeniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
85
(29,11%)
Stanisław Wojciech Bardel
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
119
(40,75%)
Anna Habieda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(30,14%)
Okręg 4
Sołectwo Lipnik – część sołectwa Lipnik, granica drogą powiatową Wiśniowa – Lipnik-domy po prawej stronie, domy wzdłuż drogi w Kierunku Myślenic do skrzyżowania z drogą w kierunku Glichowa, osiedle Kretówki
Pokaż więcej
Paweł Talarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
173
(57,48%)
Stanisław Bogacz
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
74
(24,58%)
Monika Maria Pawlikowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(17,94%)
Okręg 5
Sołectwo Lipnik – część sołectwa Lipnik – granica drogą powiatową Lipnik-Glichów, osiedle Kąty, Syberia, domy na Podlesiu, granica drogą Lipnik pod Kamiennik do potoku, wzdłuż potoku w kierunku ujęcia nr 1, do granicy sołectwa
Pokaż więcej
Stanisław Jamróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
80
(31,25%)
Stanisław Kuchnia
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
35
(13,67%)
Barbara Habieda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(37,11%)
Tadeusz Pałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
46
(17,97%)
Okręg 6
Sołectwo Poznachowice Dolne
Pokaż więcej
Szczepan Piotr Jakubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
93
(33,45%)
Kazimierz Stanisław Grabacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(33,09%)
Roman Jan Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(33,45%)
Okręg 7
Sołectwo Węglówka – część sołectwa, osiedla: Parylówka, Łabędzie, Krzysztofki, Wieczniaki, Leśniaki, Chałupniki, Weszkówka, Ślusarzówka, Węgierskie
Pokaż więcej
Bożena Orłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
129
(68,98%)
Barbara Tokarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(31,02%)
Okręg 8
Sołectwo Węglówka – część sołectwa, osiedla: Jaworzyce, Olbrówka, Lisówka, Franiaki, Olejarzówka, Działy, Judaszówka, Młynki, Oleskówka, Draby, Majdy, Misiówka, Zięby, Szczałba
Pokaż więcej
Marta Kus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
22
(10,09%)
Lucyna Maria Zborowska
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
136
(62,39%)
Grażyna Zofia Klimek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(27,52%)
Okręg 9
Sołectwo Węglówka – część sołectwa, osiedla: Obajtki, Pilchy, Dwór, Wosie, Przylasek, Marki, Las
Pokaż więcej
Iwona Maria Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
101
(49,27%)
Katarzyna Zofia Malec
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
104
(50,73%)
Okręg 10
Sołectwo Wierzbanowa
Pokaż więcej
Stanisław Syn Andrzeja Murzyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
136
(41,21%)
Sylwester Józef Malec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(26,06%)
Jan Pazdur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(23,33%)
Tadeusz Łacny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
31
(9,39%)
Okręg 11
Sołectwo Wiśniowa – wschodnia część sołectwa Wiśniowa od Poznachowic Dolnych wzdłuż rzeki Krzyworzeka, droga przez osiedle Murzynówka do ujęcia na potoku na Padoły
Pokaż więcej
Monika Gil-Górka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
121
(55,50%)
Stanisław Syn Aleksandra Murzyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(23,39%)
Józef Edward Kośmider
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(21,10%)
Okręg 12
Sołectwo Wiśniowa – część sołectwa Wiśniowa po prawej stronie drogi przez osiedle Murzynówka, domy na Podlesiu, domy nad cmentarzem, droga gminna do Rynku obok Kościoła, wzdłuż rzeki Krzyworzeka do drogi gminnej przez Murzynówkę
Pokaż więcej
Piotr Tomasz Głąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
65
(31,86%)
Radosław Jan Rokosz
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
61
(29,90%)
Katarzyna Józefa Gaweł-Tokarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(38,24%)
Okręg 13
Sołectwo Wiśniowa – wschodnia część sołectwa Wiśniowa od Rynku w kierunku Wierzbanowej, granica rzeką Krzyworzeka, osiedle Wilkówka
Pokaż więcej
Bronisława Gorczyca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
81
(37,16%)
Teresa Danuta Węglarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(44,95%)
Danuta Czosnykowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(5,96%)
Michał Wojciech Piskorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
26
(11,93%)
Okręg 14
Sołectwo Wiśniowa-zachodnia część sołectwa Wiśniowa od Poznachowic Dolnych do Urzędu Gminy, granica wzdłuż rzeki Krzyworzeka, most k/Urzędu Gminy, droga wewnętrzna koło Zajazdu
Pokaż więcej
Piotr Stanisław Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
60
(27,52%)
Jan Chabiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(17,89%)
Urszula Magdalena Moryc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(54,59%)
Okręg 15
Sołectwo Wiśniowa – zachodnia część sołectwa Wiśniowa od Urzędu Gminy do granicy z Kobielnikiem, granica wzdłuż rzeki Krzyworzeka
Pokaż więcej
Grzegorz Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA PAWLAKA
117
(47,56%)
Stanisław Bajer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(26,83%)
Kazimiera Polak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(25,61%)