Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Klonowa I obejmująca miejscowość Klonowa, ul. Długa
Pokaż więcej
Joanna Agnieszka Pijanka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(60,95%)
Tadeusz Misiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(39,05%)
Okręg 2
Część sołectwa Klonowa I obejmująca miejscowości Bogusy, Morasy, Górka Klonowska Kolonia (nr w obrębie sołectwa Klonowa I) oraz Klonowa-ul. Kurpińska, ul. Łąkowa, ul. Słoneczna, ul. Polna i ul. Leśna
Pokaż więcej
Tomasz Wika
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(39,02%)
Jerzy Stanisław Konieczny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(60,98%)
Okręg 3
Część sołectwa Klonowa I obejmująca miejscowości Klonowa-ul. Czajkowska (nr w obrębie sołectwa Klonowa I), ul. Ks. Józefa Dalaka (nr w obrębie sołectwa Klonowa I), ul. Wieluńska i ul. Złoczewska
Pokaż więcej
Roman Maciej Jaskuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(74,32%)
Monika Kępa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(24,32%)
Bogusław Aleksander Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO KLONOWA
1
(1,35%)
Okręg 4
Sołectwo Leliwa
Pokaż więcej
Jerzy Bogdan Gołdyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(36,97%)
Renata Kiełbasa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(56,30%)
Katarzyna Ksymena Bujnowicz-Boratyn
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
8
(6,72%)
Okręg 5
Sołectwo Pawelce
Pokaż więcej
Stanisław Gęs
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(34,43%)
Paweł Jacek Trzeciak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(65,57%)
Okręg 6
Sołectwo Grzyb i sołectwo Świątki
Pokaż więcej
Magdalena Taranek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(38,17%)
Kazimierz Józef Gałka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(45,04%)
Marian Pijanka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO KLONOWA
22
(16,79%)
Okręg 7
Część sołectwa Klonowa II obejmująca miejscowości Górka Klonowska oraz Górka Klonowska Kolonia (nr w obrębie sołectwa Klonowa II)
Pokaż więcej
Dorota Gołdyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(34,04%)
Wiesław Marek Sworowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(65,96%)
Okręg 8
Część sołectwa Klonowa II obejmująca miejscowości Kiełbasy oraz Klonowa-ul. Zachodnia i ul. Hutnicza
Pokaż więcej
Urszula Szewczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(58,57%)
Marcin Łukasz Knopek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(41,43%)
Okręg 9
Część sołectwa Klonowa II obejmująca miejscowości Klonowa-ul. Czajkowska (nr w obrębie sołectwa Klonowa II), ul. Grabska i ul. Ks. Józefa Dalaka (nr w obrębie sołectwa Klonowa II)
Pokaż więcej
Anna Stanisława Pędziwiatr
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(77,27%)
Józef Wacław Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO KLONOWA
20
(22,73%)
Okręg 10
Sołectwo Kuźnica Błońska
Pokaż więcej
Anna Górecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(31,96%)
Błażej Mateusz Sibiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(68,04%)
Okręg 11
Sołectwo Kuźnica Zagrzebska
Pokaż więcej
Grażyna Dorota Gałka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Lesiaki
Pokaż więcej
Teresa Ługowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(54,55%)
Jacek Robert Juszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(45,45%)
Okręg 13
Sołectwo Lipicze
Pokaż więcej
Henryk Złoty
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(57,95%)
Michał Aleksander Drążkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(42,05%)
Jan Adam Migas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO KLONOWA
0
(0,00%)
Okręg 14
Część sołectwa Owieczki obejmująca miejscowości Uników Kapitulny oraz Owieczki od nr 1 do nr 37 (Stara Wieś) i od nr 89 wzwyż (Króle, Leśniki)
Pokaż więcej
Krzysztof Banaś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(69,14%)
Mariola Adameczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(30,86%)
Krzysztof Marcin Rapta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KSIĘSTWO KLONOWA
0
(0,00%)
Okręg 15
Część sołectwa Owieczki obejmująca miejscowości Liski oraz Owieczki od nr 38 do nr 88 (Zatyle, Okupniki, Poprzeczna, Kity, Świderki)
Pokaż więcej
Jerzy Andrzej Jędraszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(44,57%)
Halina Marzena Kamas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(55,43%)