Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatChorzele: ul. Bolesława Chrobrego, ul. Grunwaldzka, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Mieszka I, ul. Ogrodowa, ul. Władysława Jagiełły, ul. Władysława Łokietka, ul. Zygmunta Padlewskiego, ul. Królowej Bony, ul. Królowej Jadwigi, ul. Zygmunta I Starego, Jana Pawła II, Zygmunta III Wazy, Jana III Sobieskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Chorzele: ul. Adama Mickiewicza, ul. Akacjowa, ul. Bagienna, ul. Dr. Wacława Bendowskiego, ul. Klonowa, ul. Kościelna, ul. Królewska, ul. Krótka, ul. Mostowa, ul. Nadrzeczna, ul. Plac Tadeusza Kościuszki, ul. Polna, ul. Przechodnia, ul. Ruda, ul. Sosnowa, ul. Stara Targowica, ul. Szkolna, ul. Wiatraczna, Zuzanny.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Chorzele: ul. 1 Maja, ul. 11 Listopada, ul. Młynarska, ul. Olszewska, ul. Pogodna, ul. Stanisława Komosińskiego, ul. Wincentego Witosa, ul. Zduńska, ul. Żabia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Chorzele: ul. Brzozowa, ul. Cmentarna, ul. Jodłowa, ul. Józefa Ignatowskiego, ul. Kasztanowa, ul. Kolejowa, ul. Księżycowa, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Porucznika Mieczysława Karczewskiego, ul. Przytulna, ul. Rzemieślnicza, ul. Spokojna, ul. Świerkowa, ul. Wesoła, ul. Wierzbowa, ul. Zarębska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Jedlinka, Nowa Wieś, Wasiły-Zygny, Wólka Zdziwójska, Zdziwój Nowy, Zdziwój Stary.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bugzy Płoskie, Dąbrówka Ostrowska, Duczymin, Dzierzęga-Nadbory, Stara Wieś.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Czaplice Wielkie, Gadomiec-Chrzczany, Gadomiec-Miłocięta, Dąbrowa, Krzynowłoga Wielka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bagienice, Bogdany Wielkie, Niskie Wielkie, Kwiatkowo, Liwki.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Rembielin, Lipowiec, Rycice.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Budki, Brzeski-Kołaki, Przysowy.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Mącice, Opaleniec, Łaz.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Zaręby.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Poścień-Wieś, Poścień-Zamion, Pruskołęka, Raszujka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Binduga, Krukowo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Nowa Wieś Zarębska, Rawki, Rzodkiewnica, Wierzchowizna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów