Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czwartaków, Jasna, Jodłowa, Kosynierów, Krótka, Krucza, Letnia, Moniuszki, Podmokła, Pokoju, Poznańska, Racławicka, Szpitalna, Warszawska, Winogronowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Joanna Rak
27
(5,97%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
-
13
Patryk Paweł Błaszczak
24
(5,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Tomasz Zbigniew Orliński
38
(8,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Mirosław Józef Firuta
141
(31,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Lidia Bogumiła Czyż
64
(14,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Paweł Artur Adamski
110
(24,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Merwa
48
(10,62%)
Okręg 2
Aleja Pułaskiego, Dębowa, Farbiarska, Gdańska, Jesionowa, Kanałowa, Krakowskie Przedmieście, Krasińskiego, Mickiewicza, Paderewskiego, Platanowa, Sienkiewicza, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Kowalski
42
(8,55%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
-
13
Jarosław Fifer
51
(10,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Janusz Stanisław Lech
40
(8,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Adriana Rotkis
155
(31,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Stefan Roman Żyburt
114
(23,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Bartosz Iwanowski
89
(18,13%)
Okręg 3
Aleja Niepodległości, Chopina, Chrobrego, Dąbrowskiego, Emilii Plater, Gazowa, Grunwaldzka, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Nadrzeczna, Plac Wolności, Reja, Strażacka, Śródmiejska, Tkacka, Zieleniecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
-
13
Andrzej Rapiej
71
(15,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Eugeniusz Franciszek Maczyński
40
(8,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Bartosz Paweł Łapa
138
(30,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Ewa Grzywacz
60
(13,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Józef Jan Maćków
98
(21,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Stanisław Modrzejewski
51
(11,14%)
Okręg 4
1 Maja, 3 Maja, Artyleryjska, Bociania, Brzoskwiniowa, Budowlanych, Ceramiczna, Chmielna, Czołgowa, Dojazdowa, Gliniana, Głowackiego, Kolejowa, Kosmonautów, Kreślarzy, Kwiatowa, Letniskowa, Lotnicza, Lubelska, Łanowa, Ogrodowa, Piwna, Polna, Ptasia, Radosna, Winna, Wiosny Ludów, Włókniarzy, Zielna, Złota, Żabia, Żelazna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
-
13
Marek Michał Busz
77
(13,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Mariusz Myśliwy
138
(24,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Radosław Bondarenko
240
(43,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Maciej Aleksandrowicz
103
(18,46%)
Okręg 5
Botaniczna, Budziszyńska, Geodetów, Hoża, Jaskółcza, Kręta, Lisia, Łąkowa, Łużycka, Osiedle Łużyckie, Piastowska, Pomiarowa, Pomorska, Robotnicza, Rolnicza, Słoneczna, Słowiańska, Wesoła, Wilcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jan Mytyś
41
(7,35%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
-
13
Katarzyna Orzechowska
20
(3,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Marek Jan Gutowski
159
(28,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Ewa Barbara Śmiałek-Kowalewska
151
(27,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Karolina Anna Przygocka
138
(24,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Marek Siemaszko
49
(8,78%)
Okręg 6
Czesława Miłosza, Grobla, Gronowa, Jagodowa, Jana Kochanowskiego, Jana Raka, Janusza Korczaka, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kielecka, Krzywa, Leśna, Łabędzia, Mała, Młodzieżowa, Morelowa, Orzechowa, Piaskowa, Przechodnia, Rajska, Słowackiego, Słowicza, Strzelecka, Śląska, Tenisowa, Wincentego Witosa, Wiśniowa, Wspólna, Żurawia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Chwieszczennik
42
(6,95%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
-
13
Roman Ryszard Działa
63
(10,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Wojciech Szabliński
48
(7,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Krzysztof Zenon Bielecki
151
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Andrzej Franciszek Tomiałowicz
129
(21,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Marzena Maria Wujczak
96
(15,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Marek Piasecki
75
(12,42%)
Okręg 7
Brzozowa, Cicha, Dworcowa, Dworzec Południowy, Kasztanowa, Klonowa, Modra, Nowa, Przemysłowa, Stolarska, Sybiraków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
-
13
Arkadiusz Dudek
25
(4,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Artur Bondarenko
236
(44,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Mateusz Ryszard Łanda
128
(24,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Karolina Marta Białek
104
(19,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogusława Drzewiecka-Burdzińska
33
(6,27%)
Okręg 8
Cypriana Norwida, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Władysława Reymonta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Waldemar Józef Murawski
27
(6,40%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Krystyna Franciszka Jęcek
42
(9,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Monika Joanna Przysmak
214
(50,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Zofia Antonina Zawiślak
107
(25,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Aleksander Sieluk
32
(7,58%)
Okręg 9
Aleja Wojska Polskiego, Aleksandra Fredry, Baśniowa, Boczna, Bohaterów, Lubuska, Parkowa, Plac Jana Pawła II, Plac Lucjana Grzei, Podgórna, Sportowa, T. Zana, Traugutta, Wrocławska do nr 55, Zapolskiej, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Maria Piróg
108
(24,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Grzegorz Piotr Kurzydło
97
(21,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Zbigniew Mirosław Czarny
94
(21,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Jarosław Bednarek
146
(32,81%)
Okręg 10
Bankowa, Dworzec Towarowy, Działkowa, Henryka Sucharskiego, Jasieńska, Kilińskiego, Lipowa, Powstańców Wielkopolskich, Szkolna, Transportowa, Urocza, Żagańska, Żarska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
-
13
Krzysztof Salamon
17
(4,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Robert Andrzej Słowikowski
302
(73,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Lech Jan Jurkowski
90
(22,00%)
Okręg 11
Hubalczyków, Kazimierza Złotka, Leopolda Staffa, Plac Vlotho, S. Skalskiego, Wisławy Szymborskiej, Wrocławska od nr 56
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Władysław Kazimierz Kosiada
54
(11,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Alicja Zofia Kuźmińska
260
(56,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Marcin Flies
148
(32,03%)
Okręg 12
Chełm Żarski, Dłużek, Gareja, Mierków, Osiek, Raszyn, Tarnów, Ziębikowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mateusz Mytyś
22
(5,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Rafał Klauz
34
(8,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Norbert Jan Kawka
145
(34,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Emilia Agnieszka Zajączkowska
196
(46,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Waldemar Jerzy Burdziński
21
(5,02%)
Okręg 13
Chocicz, Dąbrowa, Grabków, Janowice, Kałek, Lutol, Tymienice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mieczysław Łopatka
98
(24,20%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
-
13
Robert Kazimierz Semczyszyn
17
(4,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Ilona Magdalena Tomaszewska
28
(6,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Tomasz Apanowicz
93
(22,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Marian Dziwulski
169
(41,73%)
Okręg 14
Górzyn, Gozdno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Karol Łyczko
237
(59,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Danuta Stefania Licznar
161
(40,45%)
Okręg 15
Białków, Chocimek, Małowice, Mokra, Nowiniec, Stara Woda, Tuchola Żarska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Stanisław Gembara
129
(25,20%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
-
13
Jerzy Mieczysław Jacyszyn
68
(13,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Andrzej Toporowski
20
(3,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
-
14
Marek Stępień
111
(21,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
-
15
Marcin Piotr Choiński
155
(30,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
-
16
Arkadiusz Michał Podhorodecki
29
(5,66%)