Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bystrzyca od nr domu 1 do nr domu 172
Pokaż więcej
Dorota Chmielik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(21,89%)
Zbigniew Marek Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
101
(50,25%)
Barbara Katarzyna Latos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(27,86%)
Okręg 2
Sołectwo Bystrzyca od nr domu 173 do końca, Sołectwo Lipno
Pokaż więcej
Marta Maria Kawęcka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(26,06%)
Piotr Józef Ciołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
74
(39,36%)
Mateusz Wtykło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(34,57%)
Okręg 3
Sołectwo Majdan-Grabina od nr domu 1 do nr domu 121
Pokaż więcej
Stanisław Krzysztof Staroch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(48,35%)
Aneta Łatka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
52
(28,57%)
Łukasz Jakub Stec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(23,08%)
Okręg 4
Sołectwo Majdan-Grabina od nr domu 122 do końca
Pokaż więcej
Dorota Stefanek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(29,51%)
Rafał Rylski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
17
(9,29%)
Ryszard Kloc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAJDANU GRABINA
57
(31,15%)
Mariusz Zuń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(30,05%)
Okręg 5
Sołectwo Góry
Pokaż więcej
Ryszard Piotr Kołtyś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6
(5,22%)
Krzysztof Żuraw
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
57
(49,57%)
Marek Stanisław Pietraszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(45,22%)
Okręg 6
Sołectwo Rudnik Pierwszy, Sołectwo Zakrzówek Nowy
Pokaż więcej
Teresa Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(16,59%)
Jan Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
89
(43,41%)
Ryszard Wojciech Czerniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(40,00%)
Okręg 7
Sołectwo Rudnik Drugi, Sołectwo Józefin, Sołectwo Świerczyna
Pokaż więcej
Marcin Sokołowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(43,97%)
Tomasz Gdański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
89
(38,36%)
Józef Marian Jamróz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(17,67%)
Okręg 8
Sołectwo Sulów od nr domu 1 do nr domu 134
Pokaż więcej
Małgorzata Widomska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(11,82%)
Mirosław Sylwester Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
54
(26,60%)
Witold Łukasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(61,58%)
Okręg 9
Sołectwo Sulów od nr domu 135 do końca
Pokaż więcej
Łukasz Adam Michalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(15,42%)
Grzegorz Bożek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
83
(41,29%)
Irena Elżbieta Błędowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(43,28%)
Okręg 10
Sołectwo Studzianki
Pokaż więcej
Agnieszka Drozd
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(41,74%)
Marek Piotr Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
49
(21,30%)
Waldemar Ewarizd Łapiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(36,96%)
Okręg 11
Sołectwo Studzianki Kolonia
Pokaż więcej
Anna Sulowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(21,82%)
Marta Kosidło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
12
(10,91%)
Agnieszka Elżbieta Makuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(67,27%)
Okręg 12
Sołectwo Majorat, Sołectwo Rudki, Sołectwo Zakrzówek: ul. Partyzantów, ul. Strażacka, ul. Zachodnia
Pokaż więcej
Zbigniew Józef Kawęcki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(16,73%)
Halina Janina Sekuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
103
(38,29%)
Jarosław Stafiej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(44,98%)
Okręg 13
Sołectwo Zakrzówek: ul. Kasztanowa, ul. Konstytucji 3 Maja, ul. Kościuszki, ul. Ogrodowa, ul. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Żeromskiego
Pokaż więcej
Sławomir Czesław Kloc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(30,43%)
Marcin Rusinek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
86
(37,39%)
Anna Maria Walas-Rej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(27,39%)
Jerzy Lemiecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDOWY KLUB SPORTOWY STOK-ZAKRZÓWEK
11
(4,78%)
Okręg 14
Sołectwo Zakrzówek: ul. Sienkiewicza, ul. Targowa, ul. Wójtowicza
Pokaż więcej
Piotr Jacek Widomski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(38,03%)
Sławomir Paweł Zdanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
42
(17,95%)
Marcin Mazur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(44,02%)
Okręg 15
Sołectwo Zakrzówek-Wieś
Pokaż więcej
Zbigniew Stępień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(25,34%)
Teresa Anna Staroch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA
130
(58,82%)
Ewelina Justyna Brodowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(15,84%)