Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa Sułów, Sułów-Kolonia
Pokaż więcej
Witold Kołcon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(5,96%)
Ryszard Janusz Pietrykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
97
(44,50%)
Paweł Poźniak
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
21
(9,63%)
Irena Prus-Pańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
87
(39,91%)
Okręg 2
Sołectwa Kulików, Rozłopy-Kolonia, Sułówek
Pokaż więcej
Radosław Paweł Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(9,82%)
Adam Braszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
80
(71,43%)
Marek Bis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
21
(18,75%)
Okręg 3
Sołectwo Deszkowice Pierwsze od Nr 1 do 113
Pokaż więcej
Henryk Eugeniusz Pańczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(32,65%)
Zbigniew Rycaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(20,41%)
Barbara Urszula Humaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
18
(12,24%)
Zbigniew Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
8
(5,44%)
Dariusz Krzysztof Adach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
43
(29,25%)
Okręg 4
Sołectwo Deszkowice Pierwsze od Nr 114 do 226
Pokaż więcej
Waldemar Bełkot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(38,18%)
Jacek Szafraniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
51
(30,91%)
Józef Kazimierz Surma
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
32
(19,39%)
Marcin Ciebień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
19
(11,52%)
Okręg 5
Sołectwo Rozłopy
Pokaż więcej
Grzegorz Kitowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(38,46%)
Józef Magryta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
67
(51,54%)
Czesława Łucja Górska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
13
(10,00%)
Okręg 6
Sołectwo Sąsiadka
Pokaż więcej
Krzysztof Marcin Ferenc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(34,73%)
Andrzej Sławomir Popielec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
92
(55,09%)
Stanisław Orchowski
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
17
(10,18%)
Okręg 7
Sołectwo Źrebce
Pokaż więcej
Katarzyna Kościk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
55
(44,35%)
Ryszard Wawryk
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
42
(33,87%)
Ryszard Józef Głąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
27
(21,77%)
Okręg 8
Sołectwo Sułowiec
Pokaż więcej
Adam Mazurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(10,13%)
Henryka Bazeli
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
56
(35,44%)
Mirosław Józef Podkościelny
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
29
(18,35%)
Grzegorz Krukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
57
(36,08%)
Okręg 9
Sołectwa Tworyczów od Nr 22 do 97, Kawęczyn-Kolonia
Pokaż więcej
Janusz Żuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(35,33%)
Dorota Lachowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
34
(22,67%)
Grzegorz Krzeszowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
63
(42,00%)
Okręg 10
Sołectwo Tworyczów od Nr 1 do21 i od nr 98 do 178a
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Wyłupek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(9,65%)
Piotr Dumała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
53
(46,49%)
Daniel Grzegorz Chraplewski
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
31
(27,19%)
Ewelina Anna Śliwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
19
(16,67%)
Okręg 11
Sołectwo Kitów
Pokaż więcej
Zbigniew Santus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
73
(64,60%)
Janusz Szkołut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
40
(35,40%)
Okręg 12
Sołectwo Deszkowice Drugie
Pokaż więcej
Piotr Wiesław Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
140
(76,92%)
Marek Lipski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
42
(23,08%)
Okręg 13
Sołectwo Michalów (ul. Osiedlowa od Nr 10A do 18)
Pokaż więcej
Krzysztof Sagan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
46
(37,10%)
Mariusz Rafał Bubiłek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
78
(62,90%)
Okręg 14
Sołectwo Michalów (ul. Osiedlowa od Nr 3 do 8C i Parkowa)
Pokaż więcej
Mariusz Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
49
(59,76%)
Krzysztof Maciąg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
33
(40,24%)
Okręg 15
Sołectwo Michalów (ul. Chmielna, Nadrzeczna, Ogrodowa, Orzechowa i Zielona)
Pokaż więcej
Renata Pańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONA BULAKA
72
(39,78%)
Bartłomiej Jan Popielec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
68
(37,57%)
Anna Barbara Kłus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KŁUS
41
(22,65%)