Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - zachodniopomorskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Szczecin, powiat policki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Zbigniew Bogucki
      3 922 (2,14%)
    2. 2 Maciej Stanisław Kopeć
      6 952 (3,79%)
    3. 3 Rafał Niburski
      3 768 (2,05%)
    4. 4 Wojciech Woźniak
      2 832 (1,54%)
    5. 1 Małgorzata Anna Jacyna-Witt
      26 910 (14,66%)
    6. 6 Agnieszka Przybylska
      3 190 (1,74%)
    7. 8 Lidia Maria Gietko
      443 (0,24%)
    8. 9 Milenia Bogumiła Sienkiewicz
      753 (0,41%)
    9. 10 Artur Otto Bilski
      930 (0,51%)
    10. 7 Aleksander Stanisław Milewski
      997 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Jacek Hundert
      374 (0,20%)
    2. 1 Dawid Andrzej Wojton
      2 712 (1,48%)
    3. 4 Marcin Łukasz Bąblowski
      280 (0,15%)
    4. 3 Justyna Istelska
      626 (0,34%)
    5. 6 Konrad Wiktor Podolski
      433 (0,24%)
    6. 5 Aleksandra Ziemak
      399 (0,22%)
    7. 7 Małgorzata Michalak
      522 (0,28%)
    8. 8 Michał Burcz
      267 (0,15%)
    9. 9 Dagna Helena Chlewińska
      317 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jolanta Teresa Kuruoglu
      160 (0,09%)
    2. 3 Nina Ewa Lewandowska
      546 (0,30%)
    3. 1 Michał Ziemski
      1 140 (0,62%)
    4. 2 Wiktoria Maria Arbaros
      668 (0,36%)
    5. 5 Maciej Hubert Kawecki
      219 (0,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Beata Jolanta Karlińska
      723 (0,39%)
    2. 3 Zbigniew Trojanowski
      744 (0,41%)
    3. 2 Czesława Christowa
      1 224 (0,67%)
    4. 6 Danuta Leszczyńska
      1 059 (0,58%)
    5. 5 Bogusława Małgorzata Reszko-Szydłowska
      332 (0,18%)
    6. 4 Maria Świerczek
      631 (0,34%)
    7. 1 Dariusz Krzysztof Wieczorek
      6 334 (3,45%)
    8. 8 Wojciech Cydzik
      257 (0,14%)
    9. 7 Jacek Sławomir Kozłowski
      344 (0,19%)
    10. 9 Andrzej Wojciech Ptak
      324 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Zdzisław Durka
      1 557 (0,85%)
    2. 4 Wojciech Dominik Kamiński
      217 (0,12%)
    3. 9 Barbara Elżbieta Surdy-Sapieha
      140 (0,08%)
    4. 7 Marcin Piotr Kubus
      168 (0,09%)
    5. 3 Rafik Ennaoui
      147 (0,08%)
    6. 2 Damiana Nowak
      437 (0,24%)
    7. 5 Zygmunt Edward Górczyński
      228 (0,12%)
    8. 8 Tomasz Piotr Sadowski
      158 (0,09%)
    9. 6 Barbara Anna Igielska
      292 (0,16%)
    10. 10 Magdalena Piekarz
      478 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krystyna Jolanta Adel
      196 (0,11%)
    2. 2 Ewa Katarzyna Włodarczyk
      452 (0,25%)
    3. 5 Sławomir Adam Zmaciński
      78 (0,04%)
    4. 3 Artur Jacek Furdyna
      111 (0,06%)
    5. 7 Marcin Andrzej Pliszczyński
      93 (0,05%)
    6. 6 Iwona Beata Adel
      152 (0,08%)
    7. 8 Margarita Ilić-Lisowska
      214 (0,12%)
    8. 1 Robert Sucharzewski
      629 (0,34%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Artur Roman Pomianowski
      3 797 (2,07%)
    2. 3 Teresa Kalina
      4 672 (2,54%)
    3. 1 Olgierd Tomasz Geblewicz
      42 494 (23,14%)
    4. 4 Andrzej Antoni Niedzielski
      4 331 (2,36%)
    5. 9 Renata Zaremba
      3 653 (1,99%)
    6. 5 Bogna Czałczyńska
      2 335 (1,27%)
    7. 6 Halina Anna Zamiatowska
      1 247 (0,68%)
    8. 8 Wojciech Dorżynkiewicz
      4 485 (2,44%)
    9. 10 Marek Jan Tałasiewicz
      3 382 (1,84%)
    10. 7 Marek Migdal
      855 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jakub Michał Działa
      152 (0,08%)
    2. 7 Natalia Zofia Kojałowicz
      64 (0,03%)
    3. 6 Natalia Krystyna Dutkiewicz
      288 (0,16%)
    4. 8 Karolina Maria Olech
      245 (0,13%)
    5. 2 Przemysław Piotr Niemiec
      169 (0,09%)
    6. 1 Tomasz Kruszewski
      1 316 (0,72%)
    7. 3 Jakub Łukasz Andrzejewski
      180 (0,10%)
    8. 4 Wojciech Wilczko
      162 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maria Stanisława Ilnicka-Mądry
      6 051 (3,30%)
    2. 5 Waldemar Kulpa
      2 038 (1,11%)
    3. 3 Aleksander Ludwik Doba
      9 217 (5,02%)
    4. 2 Cezary Urban
      4 220 (2,30%)
    5. 4 Beata Ewa Bugajska
      3 615 (1,97%)
    6. 6 Ekaterini Ewangelu
      1 033 (0,56%)
    7. 9 Monika Łuszczek
      1 666 (0,91%)
    8. 8 Artur Brończyk
      892 (0,49%)
    9. 10 Jacek Mariusz Janiak
      2 020 (1,10%)
    10. 7 Danuta Anna Posłuszna
      1 943 (1,06%)

    Okręg 2

    Miasto Świnoujście, powiat goleniowski, powiat gryficki, powiat kamieński, powiat łobeski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Michał Kamiński
      2 724 (2,68%)
    2. 2 Katarzyna Karolina Dyczyńska
      2 530 (2,49%)
    3. 1 Halina Barbara Szymańska
      12 867 (12,68%)
    4. 3 Robert Żukowski-Konopka
      1 130 (1,11%)
    5. 4 Joanna Helena Zdroik
      1 578 (1,56%)
    6. 5 Jan Białkowski
      1 247 (1,23%)
    7. 7 Magdalena Zarębska-Kulesza
      2 439 (2,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Jolanta Wasylów
      690 (0,68%)
    2. 1 Cezary Marek Kulka
      1 403 (1,38%)
    3. 4 Iwona Maria Dziekońska
      457 (0,45%)
    4. 6 Agnieszka Kicińska
      507 (0,50%)
    5. 7 Kamil Radosław Wawszczyk
      289 (0,28%)
    6. 3 Izabela Renata Ronowicz
      423 (0,42%)
    7. 5 Mirosław Stanisław Dąbrowski
      349 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Joanna Buława-Halasz
      257 (0,25%)
    2. 4 Tadeusz Jan Sobieszczyk
      85 (0,08%)
    3. 2 Rafał Wiesław Białoń
      125 (0,12%)
    4. 1 Maciej Igor Szabla
      583 (0,57%)
    5. 3 Daniela Weronika Gendaj
      143 (0,14%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Robert Leszek Gawroński
      4 431 (4,37%)
    2. 2 Zdzisław Ludwik Goral
      1 756 (1,73%)
    3. 4 Elwira Marzanna Łydzińska
      662 (0,65%)
    4. 5 Cezary Adam Wieczorek
      760 (0,75%)
    5. 3 Wiesława Maria Kołodziejek
      952 (0,94%)
    6. 6 Ewa Bożena Ksiądz
      623 (0,61%)
    7. 7 Marek Lachowicz
      654 (0,64%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grażyna Regina Zaremba-Szuba
      731 (0,72%)
    2. 4 Katarzyna Maria Długosz
      942 (0,93%)
    3. 3 Damian Simiński
      2 709 (2,67%)
    4. 1 Zygmunt Dziewguć
      8 458 (8,34%)
    5. 2 Jarosław Michał Rzepa
      6 565 (6,47%)
    6. 6 Tadeusz Adam Kotecki
      341 (0,34%)
    7. 7 Grażyna Cecylia Karpowicz
      1 489 (1,47%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Adam Paweł Reimann
      609 (0,60%)
    2. 5 Małgorzata Irena Kościukiewicz
      2 101 (2,07%)
    3. 1 Artur Jarosław Łącki
      10 048 (9,90%)
    4. 2 Elżbieta Emilia Kozłowska
      6 181 (6,09%)
    5. 4 Lidia Lalak-Szawiel
      1 971 (1,94%)
    6. 3 Zbigniew Jan Łukaszewski
      2 637 (2,60%)
    7. 7 Adam Fedeńczak
      4 354 (4,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Pokorski
      699 (0,69%)
    2. 6 Antonina Grzebyta
      102 (0,10%)
    3. 4 Justyna Malwina Sidoruk
      196 (0,19%)
    4. 2 Sebastian Cieślak
      402 (0,40%)
    5. 3 Marek Artur Sidoruk
      269 (0,27%)
    6. 5 Dorota Andrzejewska
      349 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jerzy Mędrek
      1 330 (1,31%)
    2. 4 Elżbieta Natalia Dowgiałło
      789 (0,78%)
    3. 2 Grażyna Maria Górska
      1 509 (1,49%)
    4. 6 Zenon Andrzej Seweryn
      363 (0,36%)
    5. 5 Julita Ewelina Woźniak
      760 (0,75%)
    6. 7 Marcin Sołtysik
      849 (0,84%)
    7. 1 Renata Anna Polikowska
      3 309 (3,26%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Wioletta Agata Brajer
      157 (0,15%)
    2. 2 Adam Mirosław Kozioł
      321 (0,32%)
    3. 4 Małgorzata Milewska
      258 (0,25%)
    4. 1 Artur Maria Szczodry
      825 (0,81%)
    5. 3 Eryka Maria Pyclik
      173 (0,17%)

    Okręg 3

    powiat choszczeński, powiat drawski, powiat kołobrzeski, powiat świdwiński, powiat wałecki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Nagórska
      2 923 (2,76%)
    2. 3 Robert Pietras
      3 201 (3,02%)
    3. 5 Ryszard Ambroży Chruściel
      2 285 (2,16%)
    4. 6 Barbara Kędzior
      1 900 (1,79%)
    5. 7 Emilia Kazimiera Niemyt
      1 017 (0,96%)
    6. 1 Henryk Władysław Carewicz
      9 732 (9,19%)
    7. 2 Andrzej Piotr Subocz
      7 271 (6,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Waldemar Jan Stolarczyk
      718 (0,68%)
    2. 1 Marlena Marta Kozińska
      1 688 (1,59%)
    3. 4 Justyna Katarzyna Czupryn
      303 (0,29%)
    4. 2 Renata Maria Ostromecka
      687 (0,65%)
    5. 3 Anna Zalewska
      1 380 (1,30%)
    6. 5 Fabian Witold Kurgan
      237 (0,22%)
    7. 6 Adam Łudczak
      324 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Anna Maria Różańska
      791 (0,75%)
    2. 2 Joanna Katarzyna Wójcik
      656 (0,62%)
    3. 1 Ewa Kościołek-Olof
      419 (0,40%)
    4. 3 Józef Romuald Szkandera
      131 (0,12%)
    5. 5 Wojciech Robert Dąbrowski
      261 (0,25%)
    6. 4 Krzysztof Tadeusz Dołgoszyja
      95 (0,09%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jerzy Roch Hamulski
      931 (0,88%)
    2. 1 Stanisław Czesław Wziątek
      8 172 (7,72%)
    3. 2 Sandra Beata Kielnik-Kałużna
      901 (0,85%)
    4. 4 Czesław Kręcisz
      1 571 (1,48%)
    5. 7 Barbara Krystyna Naskręt
      1 260 (1,19%)
    6. 6 Jacek Leszek Borowski
      1 540 (1,45%)
    7. 5 Danuta Ewa Pietrzela
      675 (0,64%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Iwona Barbara Joeks-Budzyńska
      670 (0,63%)
    2. 1 Ryszard Józef Mićko
      5 093 (4,81%)
    3. 2 Helena Maria Rudzis-Gruchała
      2 127 (2,01%)
    4. 3 Krystyna Hapka
      1 023 (0,97%)
    5. 5 Marcin Jan Karczewski
      1 310 (1,24%)
    6. 7 Lech Bany
      1 553 (1,47%)
    7. 6 Waldemar Giniewski
      562 (0,53%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Grzegorz Siedlecki
      785 (0,74%)
    2. 6 Małgorzata Janina Janda
      2 640 (2,49%)
    3. 3 Barbara Joanna Kiełb-Nagórska
      1 781 (1,68%)
    4. 1 Janusz Gromek
      16 394 (15,49%)
    5. 5 Łukasz Mateusz Młynarczyk
      4 474 (4,23%)
    6. 7 Cezary Szeliga
      1 973 (1,86%)
    7. 4 Krystyna Elżbieta Kołodziejska-Motyl
      6 131 (5,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Patrycja Szpringer
      161 (0,15%)
    2. 1 Mariusz Kaźmierczak
      957 (0,90%)
    3. 3 Łukasz Bielecki
      356 (0,34%)
    4. 5 Grzegorz Jerzy Warcholak
      140 (0,13%)
    5. 6 Sara Radelicka
      209 (0,20%)
    6. 2 Jakub Damian Andrzejewski
      265 (0,25%)
    7. 4 Justyna Kinga Andrzejewska
      311 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Tomasz Sołtysiak
      927 (0,88%)
    2. 2 Grzegorz Szumiato
      718 (0,68%)
    3. 6 Małgorzata Anna Suchorab
      398 (0,38%)
    4. 3 Barbara Anna Zaniewska
      1 042 (0,98%)
    5. 1 Piotr Paweł Gembicki
      1 243 (1,17%)
    6. 5 Magdalena Krajewska
      1 015 (0,96%)
    7. 4 Janusz Grabek
      540 (0,51%)

    Okręg 4

    Miasto Koszalin, powiat białogardzki, powiat koszaliński, powiat sławieński, powiat szczecinecki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Nieckarz
      12 746 (9,47%)
    2. 2 Urszula Maria Gozdalska-Słowik
      4 299 (3,19%)
    3. 3 Jakub Mikołaj Pyżanowski
      1 946 (1,45%)
    4. 5 Jan Krzysztof Górski
      2 664 (1,98%)
    5. 7 Wanda Jakubowska
      4 480 (3,33%)
    6. 8 Barbara Kordas
      1 985 (1,47%)
    7. 4 Andrzej Kazimierz Modrzejewski
      3 528 (2,62%)
    8. 6 Michał Mętlewicz
      2 317 (1,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Adamczewski
      3 172 (2,36%)
    2. 2 Roman Knop
      892 (0,66%)
    3. 5 Genowefa Klingiert
      493 (0,37%)
    4. 7 Waldemar Stanisław Malinowski
      343 (0,25%)
    5. 4 Wioletta Anita Kozubal
      656 (0,49%)
    6. 6 Kamila Małgorzata Moskalaniec
      381 (0,28%)
    7. 8 Marek Jacek Nowak
      737 (0,55%)
    8. 3 Marcin Przemysław Sychowski
      519 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Łukasz Rafał Halasz
      204 (0,15%)
    2. 1 Małgorzata Ryszarda Chełchowska
      543 (0,40%)
    3. 3 Helena Kinga Matoga
      195 (0,14%)
    4. 4 Adrian Władysław Matoga
      92 (0,07%)
    5. 2 Michał Jacek Sokolski
      320 (0,24%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jerzy Waldemar Kotlęga
      6 004 (4,46%)
    2. 3 Andrzej Zieliński
      1 610 (1,20%)
    3. 4 Tomasz Jakub Musiał
      697 (0,52%)
    4. 6 Agnieszka Korwel-Wróbel
      534 (0,40%)
    5. 7 Emilia Marta Szwedek
      566 (0,42%)
    6. 2 Małgorzata Genowefa Chyła
      1 949 (1,45%)
    7. 5 Zbigniew Sławiński
      401 (0,30%)
    8. 8 Włodzimierz Stanisław Niemiec
      508 (0,38%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosława Zielony
      1 874 (1,39%)
    2. 3 Sylwia Halama
      1 548 (1,15%)
    3. 1 Jan Krawczuk
      4 466 (3,32%)
    4. 4 Zenon Maksalon
      1 207 (0,90%)
    5. 5 Przemysław Piotr Langner
      696 (0,52%)
    6. 8 Roman Budynek
      2 063 (1,53%)
    7. 7 Danuta Ewa Szlaz
      436 (0,32%)
    8. 6 Dominik Teodor Gronet
      278 (0,21%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Paweł Sobieraj
      22 433 (16,66%)
    2. 7 Monika Aneta Nieckarz
      1 955 (1,45%)
    3. 5 Bogdan Zdzisław Siwek
      2 434 (1,81%)
    4. 8 Marek Ryszard Kęsik
      3 012 (2,24%)
    5. 2 Rafał Rosiński
      3 366 (2,50%)
    6. 3 Jakub Hardie-Douglas
      7 184 (5,34%)
    7. 6 Wioletta Joanna Firkowska
      1 265 (0,94%)
    8. 4 Elżbieta Wiesława Karlińska
      3 408 (2,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Krzysztof Jabłoński
      1 384 (1,03%)
    2. 2 Krzysztof Robert Chmielewski
      443 (0,33%)
    3. 3 Władysław Pitak
      227 (0,17%)
    4. 6 Halina Alicja Płecha
      177 (0,13%)
    5. 7 Wiesława Zofia Borowska
      186 (0,14%)
    6. 5 Andrzej Piotr Pięta
      299 (0,22%)
    7. 4 Żaneta Spławińska
      273 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Adam Skiba
      2 211 (1,64%)
    2. 4 Jerzy Lewandowski
      1 357 (1,01%)
    3. 3 Edyta Anna Wieleba-Matyśniak
      1 998 (1,48%)
    4. 1 Artur Lesław Wezgraj
      7 181 (5,33%)
    5. 5 Krzysztof Sławiński
      754 (0,56%)
    6. 7 Marcin Jakub Baranowski
      627 (0,47%)
    7. 8 Aleksandra Kowalczyk
      2 361 (1,75%)
    8. 6 Lidia Henryka Siwek
      1 197 (0,89%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Bronisław Kozłowski
      288 (0,21%)
    2. 2 Zenon Andrzej Kucab
      204 (0,15%)
    3. 1 Aleksandra Urszula Zadencka
      574 (0,43%)
    4. 5 Halina Piotrowska
      282 (0,21%)
    5. 3 Wiktor Karol Lwowski
      205 (0,15%)

    Okręg 5

    powiat gryfiński, powiat myśliborski, powiat pyrzycki, powiat stargardzki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Andrzej Szelążek
      2 757 (2,41%)
    2. 3 Edward Kosmal
      3 905 (3,42%)
    3. 1 Paweł Karol Mucha
      13 615 (11,92%)
    4. 2 Ireneusz Sławomir Rogowski
      6 690 (5,86%)
    5. 4 Maria Romualda Brzozowska
      2 392 (2,09%)
    6. 6 Anna Pawlak
      3 000 (2,63%)
    7. 7 Helena Idzior
      277 (0,24%)
    8. 8 Kamil Gabriel Frelichowski
      1 297 (1,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Magdalena Anita Więckowska
      486 (0,43%)
    2. 1 Bogdan Marek Wołowczyk
      1 252 (1,10%)
    3. 5 Adrian Marcin Kujawski
      288 (0,25%)
    4. 2 Kinga Kudła
      978 (0,86%)
    5. 3 Bartosz Damian Jędrzejewski
      351 (0,31%)
    6. 7 Bartosz Pietrzykowski
      430 (0,38%)
    7. 6 Anna Żaneta Kasprzak
      548 (0,48%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Kosno
      929 (0,81%)
    2. 4 Sebastian Waldemar Bednarski
      133 (0,12%)
    3. 5 Julita Zielińska
      649 (0,57%)
    4. 2 Krzysztof Ziemski
      172 (0,15%)
    5. 3 Maria Magdalena Serafinowicz
      251 (0,22%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wacław Klukowski
      952 (0,83%)
    2. 5 Stefan Diakun
      263 (0,23%)
    3. 7 Bożena Alicja Kozłowska
      599 (0,52%)
    4. 4 Bożena Krystyna Świątczak
      429 (0,38%)
    5. 1 Beata Magdalena Radziszewska
      3 700 (3,24%)
    6. 6 Andrzej Kazimierz Rajfur
      1 304 (1,14%)
    7. 8 Adam Roman Gumny
      1 168 (1,02%)
    8. 3 Bogdan Kazimierz Dzioba
      566 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Arkadiusz Zygmunt Janowicz
      2 505 (2,19%)
    2. 1 Olgierd Kustosz
      4 026 (3,52%)
    3. 4 Bogdan Matławski
      786 (0,69%)
    4. 5 Joanna Chudzik
      1 082 (0,95%)
    5. 8 Jan Kozak
      1 127 (0,99%)
    6. 7 Teresa Macherowska
      614 (0,54%)
    7. 6 Danuta Sabina Jaworska
      745 (0,65%)
    8. 3 Tomasz Bolesław Paciejewski
      1 092 (0,96%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Jacek Chojecki
      8 620 (7,54%)
    2. 3 Artur Adam Nycz
      6 797 (5,95%)
    3. 6 Izabela Anna Lechowska
      1 042 (0,91%)
    4. 2 Marek Zdzisław Stankiewicz
      4 493 (3,93%)
    5. 7 Marek Kaczyński
      633 (0,55%)
    6. 4 Agnieszka Helena Wancerz
      1 739 (1,52%)
    7. 8 Krzysztof Piotr Faliński
      2 131 (1,87%)
    8. 5 Dorota Ewa Kokoszyńska
      1 137 (1,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Arkadiusz Żelazkowski
      510 (0,45%)
    2. 2 Adrian Jan Stateczny
      579 (0,51%)
    3. 4 Tomasz Władysław Postół
      166 (0,15%)
    4. 3 Andrzej Kazimierz Rosiński
      483 (0,42%)
    5. 7 Magdalena Krupka
      312 (0,27%)
    6. 6 Danuta Szenderowicz
      177 (0,15%)
    7. 5 Natalia Świstowska
      196 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Piotr Ryszard Downar
      2 941 (2,57%)
    2. 1 Marcin Andrzej Przepióra
      10 481 (9,17%)
    3. 7 Stanisław Dzieńdziczewski
      336 (0,29%)
    4. 2 Marek Bogdan Lickendorf
      3 335 (2,92%)
    5. 3 Aldona Bożena Gąsiorek
      2 141 (1,87%)
    6. 6 Urszula Głod - Van De Sanden
      453 (0,40%)
    7. 8 Anita Karolina Czerniakowska-Adamczewska
      1 138 (1,00%)
    8. 5 Sławomir Jasek
      1 654 (1,45%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Iwona Elżbieta Wawruszczak
      676 (0,59%)
    2. 2 Jan Karol Borowski
      367 (0,32%)
    3. 3 Jerzy Wiesław Suszyński
      131 (0,11%)
    4. 4 Jadwiga Szymak
      139 (0,12%)
    5. 5 Barbara Henryka Gumkowska
      84 (0,07%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Najczęściej czytane