Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Koczury – leśniczówka, Krzyżowiec-leśniczówka Włoszakowice – ulice: Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Gajowa, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Jerzego Młodziejowskiego, Jodłowa, Karola Szymanowskiego, Ks. A. Błaszaka, Ks. Józefa Górnego, Ks. Tadeusza Przybylskiego, Leszczyńska, Ludwika Benyskiewicza, Ludwika Kurkiewicza, Michała Kleofasa Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza, Stanisława Moniuszki, Stefana Skorupińskiego, Wojciecha Bogusławskiego
Pokaż więcej
Joanna Rutkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOISA
46
(15,23%)
Danuta Maria Walkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
88
(29,14%)
Aneta Beata Szaferska-Poczekaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(31,13%)
Krzysztof Tomasz Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
74
(24,50%)
Okręg 2
Mścigniew – leśniczówka, Papiernia – leśniczówka, Tłucznia – leśniczówka Włoszakowice – ulice: Boczna, Brzoskwiniowa, Dominicka, Dziedzica, Jaśminowa, Krańcowa, Kwiatowa, Leśników, Ogrodowa, Osady, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Sosnowa, Spacerowa, Strażacka, Strumykowa, Szczepana Nowaka, Świerkowa, Wolności, Wolsztyńska, Wspólna
Pokaż więcej
Magdalena Zielinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOISA
12
(3,38%)
Amadeusz Paweł Apolinarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
110
(30,99%)
Waldemar Paweł Matysiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(11,83%)
Marek Przemysław Wąsowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
162
(45,63%)
Andrzej Markiewicz
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
29
(8,17%)
Okręg 3
Włoszakowice – ulice: Apolonii Prałat, Bukowa, Dworcowa, Działkowa, Jana Otto, Karola Kurpińskiego, Klonowa, Myśliwska, Na Skarpie, Na Wzgórzu, Osiedle Zatorze, Plac 21 Października, Podgórna, Romana Machnikowskiego, Spokojna, Wiosenna, Zielona
Pokaż więcej
Danuta Maria Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOISA
1
(0,37%)
Arkadiusz Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
82
(30,15%)
Maria Wanda Rzeźniczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(39,71%)
Patryk Stanisław Szkudlarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
56
(20,59%)
Artur Nowak
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP
25
(9,19%)
Okręg 4
Włoszakowice – ulice: 3 Maja, 11 Listopada, Leśna, Mikołaja Kopernika, Słoneczna, Słowiańska, Zalesie
Pokaż więcej
Bożena Adela Lucerek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOISA
39
(9,44%)
Irena Przezbór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
217
(52,54%)
Krzysztof Antoni Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
139
(33,66%)
Andżelika Anna Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
18
(4,36%)
Okręg 5
Włoszakowice – ulice: Dłużyńska, Grotnicka, Krótka, Rzemieślnicza, Zachodnia, Zacisze, Zakątek
Pokaż więcej
Kamila Zofia Konieczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOISA
21
(6,69%)
Leszek Paweł Jagodzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
119
(37,90%)
Eugeniusz Nawrocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(15,29%)
Karol Adam Wilczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
126
(40,13%)
Okręg 6
Aniela Grażyna Poloszyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
100
(47,39%)
Marius Bogdan Sujecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(52,61%)
Okręg 7
Boszkowo-Letnisko, Grotniki, Ujazdowo
Pokaż więcej
Juliusz Kazimierz Mańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOISA
37
(11,11%)
Antoni Hałupka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
93
(27,93%)
Mirosława Teresa Malepszak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(23,72%)
Jerzy Resler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
124
(37,24%)
Okręg 8
Boszkowo, Charbielin, Dominice, Skarżyń, Trzebidza
Pokaż więcej
Edyta Aurelia Olejniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOISA
48
(25,13%)
Helena Sobecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
73
(38,22%)
Irena Rakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(36,65%)
Okręg 9
Daćbogi, Jezierzyce Kościelne, Zbarzewo, Zbarzyk
Pokaż więcej
Dawid Kuśnierek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOISA
120
(34,88%)
Hanna Edyta Michalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
164
(47,67%)
Artur Turkowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(17,44%)
Okręg 10
Bukówiec Górny – ulice: Dudziarska, Elżbiety Tymkowskiej, Jana Wańskiego, Jezierzycka, Kółka Rolniczego, Kwiatowa, Leśna, Powstańców Wielkopolskich od Nr 1 do Nr 50, Rzeźbiarska, Sokołów, Wiatraczna
Pokaż więcej
Bartosz Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
127
(48,11%)
Ryszard Lipowy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(29,55%)
Leszek Józef Sobierajski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
59
(22,35%)
Okręg 11
Bukówiec Górny – ulice: Dłużyńska, Grotnicka, Ignacego Pawłowskiego, Ludwika Marcinka, Machcińska, Michała Drzymały, Okolnica, Polna, Powstańców Wielkopolskich od Nr 180 do ostatniego numeru, Rozworowska, Sokołowicka, Strażacka, Telesfora Śliwy
Pokaż więcej
Krzysztof Eryk Kasperski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
67
(26,91%)
Izabela Maria Gbór
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
182
(73,09%)
Okręg 12
Bukówiec Górny – ulica: Powstańców Wielkopolskich od Nr 51 do Nr 179
Pokaż więcej
Zbigniew Buchert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOISA
41
(15,71%)
Kamilla Barbara Gnacińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
46
(17,62%)
Mariusz Marcin Szady
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
132
(50,57%)
Matylda Maria Obiegała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
42
(16,09%)
Okręg 13
Boguszyn, Sądzia
Pokaż więcej
Piotr Kois
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOISA
37
(16,09%)
Zenon Poloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
97
(42,17%)
Alicja Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(41,74%)
Okręg 14
Krzycko Wielkie – ulice: Adamowo, Dworcowa, Gołanicka, Józefa Przerackiego, Krótka, Leśna, Mieczysława Górnego, Mórkowska, Prymasa Andrzeja Krzyckiego od Nr 1 do Nr 60, Szkolna
Pokaż więcej
Dorota Jadwiga Langner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
104
(51,49%)
Grzegorz Andrzej Piskorz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(48,51%)
Okręg 15
Krzycko Wielkie – ulice: Franciszka Kaczmarka, Osiedle 700 – lecia, Prymasa Andrzeja Krzyckiego od Nr 61 do ostatniego numeru, Spokojna
Pokaż więcej
Marzena Stanisława Ratajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI
48
(26,37%)
Kazimierz Marek Kurpisz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
134
(73,63%)