Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - warmińsko-mazurskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Olsztyn, powiat olsztyński

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Zbigniew Wiewiórski
      222 (0,19%)
    2. 1 Małgorzata Emilia Matuszewska-Boruc
      1 221 (1,04%)
    3. 2 Bartosz Grucela
      567 (0,48%)
    4. 5 Elżbieta Jolanta Chmielak
      217 (0,18%)
    5. 3 Agata Szerszeniewicz
      337 (0,29%)
    6. 4 Ryszard Prątkowski
      232 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Henryk Tadeusz Falkowski
      3 392 (2,88%)
    2. 2 Magdalena Kowalik
      1 113 (0,95%)
    3. 3 Zofia Michalina Prucnal
      431 (0,37%)
    4. 5 Dawid Kicki
      692 (0,59%)
    5. 8 Konrad Urbanowicz
      531 (0,45%)
    6. 4 Eryk Patryk Kowalczyk
      473 (0,40%)
    7. 6 Adrianna Maciejewska
      776 (0,66%)
    8. 7 Dariusz Krzysztof Całka
      561 (0,48%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Halina Teresa Baranowska
      559 (0,47%)
    2. 5 Leszek Karol Smolis
      1 080 (0,92%)
    3. 3 Mieczysław Aszkiełowicz
      1 529 (1,30%)
    4. 2 Ireneusz Mariusz Nalazek
      2 162 (1,84%)
    5. 8 Janusz Bogdan Lewandowski
      713 (0,61%)
    6. 7 Bożena Janina Waloszek
      581 (0,49%)
    7. 4 Jolanta Ołów
      675 (0,57%)
    8. 1 Marcin Robert Kulasek
      3 775 (3,21%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Stanisław Rudnik
      12 219 (10,38%)
    2. 6 Tadeusz Plawgo
      2 344 (1,99%)
    3. 5 Edward Ośko
      2 958 (2,51%)
    4. 8 Mieczysław Włos
      982 (0,83%)
    5. 3 Bożenna Ulewicz
      5 496 (4,67%)
    6. 2 Marek Sokołowski
      3 110 (2,64%)
    7. 7 Beata Katarzyna Roszko
      1 431 (1,22%)
    8. 4 Małgorzata Suświłło
      1 715 (1,46%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Teresa Ewa Astramowicz-Leyk
      5 215 (4,43%)
    2. 1 Marcin Andrzej Kuchciński
      15 136 (12,86%)
    3. 4 Małgorzata Dorota Ofierska
      2 319 (1,97%)
    4. 3 Tadeusz Politewicz
      9 004 (7,65%)
    5. 5 Kazimierz Borkowski
      1 489 (1,26%)
    6. 7 Grażyna Wesołek
      1 951 (1,66%)
    7. 6 Joanna Agata Grochal
      1 359 (1,15%)
    8. 8 Adrian Mateusz Glinka
      1 889 (1,60%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Marcin Cetliński
      95 (0,08%)
    2. 2 Robert Marzewski
      203 (0,17%)
    3. 3 Agnieszka Zofia Nikończyk
      170 (0,14%)
    4. 1 Anna Mularczyk
      965 (0,82%)
    5. 7 Beata Katarzyna Waś
      376 (0,32%)
    6. 5 Beata Wiesława Soroko
      257 (0,22%)
    7. 4 Maciej Waldemar Wójcik
      316 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Joanna Katarzyna Idziak
      146 (0,12%)
    2. 4 Wojciech Bartłomiej Gruszczyński
      221 (0,19%)
    3. 2 Emilia Anna Wysocka
      376 (0,32%)
    4. 1 Piotr Cezary Lisiecki
      991 (0,84%)
    5. 3 Marcin Paweł Kohler
      255 (0,22%)
    6. 6 Katarzyna Wojciechowska
      219 (0,19%)
    7. 5 Elwira Fiedorowicz-Szatkowska
      163 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Piotr Wyrębek
      984 (0,84%)
    2. 2 Cezary Dębkowski
      360 (0,31%)
    3. 3 Sławomir Dańczuk
      259 (0,22%)
    4. 4 Kamila Wysocka
      639 (0,54%)
    5. 5 Agnieszka Anna Dębkowska
      306 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Grażyna Zyta Licznerska
      1 566 (1,33%)
    2. 1 Wioletta Śląska-Zyśk
      10 066 (8,55%)
    3. 2 Marek Andrzej Szter
      2 316 (1,97%)
    4. 5 Grzegorz Jan Matczyński
      892 (0,76%)
    5. 7 Wojciech Fijałkowski
      860 (0,73%)
    6. 8 Cezary Ireneusz Mróz
      758 (0,64%)
    7. 6 Agnieszka Izabela Górska
      1 306 (1,11%)
    8. 4 Lidia Krystyna Lejszo
      590 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Fedorowicz
      523 (0,44%)
    2. 2 Joanna Kulczyk
      408 (0,35%)
    3. 3 Ewa Szordykowska
      185 (0,16%)
    4. 5 Łukasz Woźniak
      397 (0,34%)
    5. 4 Ewelina Izabela Paryż-Kopycińska
      115 (0,10%)

    Okręg 2

    Powiaty: działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bogdan Paweł Kuligowski
      321 (0,28%)
    2. 3 Katarzyna Krystyna Gulczyńska
      354 (0,31%)
    3. 5 Monika Drążewska
      378 (0,33%)
    4. 1 Emilia Bartkowska
      1 524 (1,32%)
    5. 6 Grzegorz Artur Bobrowicz
      204 (0,18%)
    6. 4 Janusz Wach
      413 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kamila Horbacz
      1 114 (0,96%)
    2. 3 Marcin Konicz
      1 476 (1,28%)
    3. 1 Paweł Jaskółowski
      2 671 (2,31%)
    4. 5 Przemysław Kołakowski
      747 (0,65%)
    5. 4 Katarzyna Dzika
      1 248 (1,08%)
    6. 6 Joanna Maria Jaskółowska
      611 (0,53%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Kordecki
      772 (0,67%)
    2. 2 Justyna Zabiełło
      1 404 (1,21%)
    3. 1 Jan Józef Antochowski
      3 112 (2,69%)
    4. 5 Elżbieta Karlsson
      672 (0,58%)
    5. 8 Kazimierz Małecki
      748 (0,65%)
    6. 6 Patryk Kisicki
      319 (0,28%)
    7. 7 Ewa Danuta Kniaź
      431 (0,37%)
    8. 4 Leszek Edward Szreder
      629 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Damian Jan Godziński
      1 562 (1,35%)
    2. 2 Magdalena Elżbieta Palińska
      3 873 (3,35%)
    3. 1 Grzegorz Kierozalski
      8 365 (7,23%)
    4. 6 Łukasz Bartkowski
      2 799 (2,42%)
    5. 3 Robert Gontarz
      7 593 (6,56%)
    6. 5 Bohdan Hatała
      2 887 (2,50%)
    7. 7 Aleksandra Helena Rudnicka
      2 383 (2,06%)
    8. 8 Renata Maria Rochnowska
      2 600 (2,25%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ewa Barbara Dembek
      4 300 (3,72%)
    2. 7 Jerzy Mirosław Czuchan
      445 (0,38%)
    3. 6 Marcin Raszkowski
      895 (0,77%)
    4. 2 Stanisław Andrzej Gorczyca
      5 866 (5,07%)
    5. 3 Katarzyna Królak
      2 547 (2,20%)
    6. 8 Małgorzata Agnieszka Zawodnik
      1 428 (1,23%)
    7. 5 Jakub Marcin Garbacz
      2 303 (1,99%)
    8. 1 Bernadeta Justyna Hordejuk
      8 828 (7,63%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Magdalena Sękowska
      408 (0,35%)
    2. 2 Krystian Maciej Łożyński
      358 (0,31%)
    3. 1 Łukasz Tulwiński
      872 (0,75%)
    4. 5 Izabela Lidia Wiśniewska
      449 (0,39%)
    5. 7 Dariusz Zieliński
      862 (0,75%)
    6. 6 Przemysław Maciejewski
      258 (0,22%)
    7. 4 Marika Zenowicz
      260 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Monika Barbara Marchalewska
      1 831 (1,58%)
    2. 6 Agnieszka Charytczak
      481 (0,42%)
    3. 3 Stanisław Żelichowski
      3 679 (3,18%)
    4. 5 Andrzej Dzieniszewski
      1 692 (1,46%)
    5. 1 Gustaw Marek Brzezin
      15 298 (13,23%)
    6. 2 Zbigniew Ziejewski
      3 761 (3,25%)
    7. 8 Jolanta Elżbieta Szulc
      4 614 (3,99%)
    8. 7 Andrzej Janusz Wiśniewski
      3 027 (2,62%)

    Okręg 3

    Miasto Elbląg, powiaty: bartoszycki, braniewski, elbląski, lidzbarski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Agnieszka Maria Sławińska
      331 (0,28%)
    2. 4 Sandra Kuleszo
      228 (0,20%)
    3. 1 Robert Koliński
      739 (0,63%)
    4. 3 Stanisław Grzegorz Paluch
      246 (0,21%)
    5. 2 Jolanta Ewa Gaudyńska
      233 (0,20%)
    6. 5 Michał Tymoteusz Lecyk
      153 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Józef Bogdan Kręcki
      131 (0,11%)
    2. 1 Andrzej Piotr Wolański
      1 967 (1,69%)
    3. 2 Janina Ewa Piętka
      1 058 (0,91%)
    4. 3 Zygmunt Wójcik
      958 (0,82%)
    5. 7 Marta Małgorzata Parzonko
      574 (0,49%)
    6. 4 Franciszek Bogusław Orliński
      252 (0,22%)
    7. 5 Wiesława Kapłon
      323 (0,28%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Włodzimierz Józef Łączyński
      206 (0,18%)
    2. 2 Iwona Gniado
      872 (0,75%)
    3. 7 Agnieszka Elżbieta Bieryńdo
      212 (0,18%)
    4. 1 Władysław Mańkut
      4 108 (3,52%)
    5. 4 Sylwia Piekart
      917 (0,79%)
    6. 9 Andrzej Jan Zielonka
      1 180 (1,01%)
    7. 3 Danuta Jadwiga Zubrycka
      704 (0,60%)
    8. 6 Jerzy Machejek
      152 (0,13%)
    9. 8 Bogdan Baczewski
      345 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Kazimierczuk
      10 858 (9,31%)
    2. 2 Paweł Szliwiński
      3 582 (3,07%)
    3. 3 Jacek Roman Pawlik
      4 700 (4,03%)
    4. 4 Krzysztof Jerzy Śliz
      1 000 (0,86%)
    5. 5 Katarzyna Anna Hankus
      2 988 (2,56%)
    6. 9 Julia Joanna Jacek
      1 594 (1,37%)
    7. 8 Katarzyna Beata Modzelewska-Kochan
      1 688 (1,45%)
    8. 6 Henryk Koniecko
      2 601 (2,23%)
    9. 7 Jolanta Wiesława Andruszkiewicz
      3 919 (3,36%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Elżbieta Kasza
      784 (0,67%)
    2. 2 Maria Iwona Kasprzycka
      2 922 (2,51%)
    3. 7 Aneta Ewa Dzięgo
      1 134 (0,97%)
    4. 9 Miron Sycz
      11 835 (10,15%)
    5. 3 Marek Chyl
      4 241 (3,64%)
    6. 4 Ryszard Janusz
      2 603 (2,23%)
    7. 6 Jan Godowski
      913 (0,78%)
    8. 1 Grażyna Teresa Kluge
      14 134 (12,12%)
    9. 5 Jadwiga Król
      4 172 (3,58%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogdan Artur Żukowski
      889 (0,76%)
    2. 5 Mateusz Drężek
      143 (0,12%)
    3. 3 Kamila Mielnik
      227 (0,19%)
    4. 6 Marta Kozłowska
      383 (0,33%)
    5. 4 Magdalena Joanna Mazurowska
      184 (0,16%)
    6. 2 Mirela Katarzyna Ruksztełło
      182 (0,16%)
    7. 7 Krzysztof Roman Hornicki
      136 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Bożena Martul
      1 078 (0,92%)
    2. 7 Ewa Nisiewicz
      1 269 (1,09%)
    3. 3 Mirosław Krzysztof Gorbaczewski
      1 603 (1,37%)
    4. 5 Danuta Oleksiak
      1 015 (0,87%)
    5. 2 Wojciech Zabłocki
      2 412 (2,07%)
    6. 4 Iza Stankiewicz
      933 (0,80%)
    7. 6 Robert Przemysław Dziadosz
      765 (0,66%)
    8. 1 Jan Bobek
      6 330 (5,43%)
    9. 9 Stanisław Czesław Jasina
      1 189 (1,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Zdzisław Jan Sienkiewicz
      352 (0,30%)
    2. 2 Hanna Fedorowicz
      430 (0,37%)
    3. 5 Elżbieta Małgorzata Wysocka
      426 (0,37%)
    4. 4 Bożena Karpińska-Choczaj
      248 (0,21%)
    5. 3 Adam Szordykowski
      130 (0,11%)
    6. 1 Grzegorz Adam Kopyciński
      517 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zdzisław Czyczła
      305 (0,26%)
    2. 4 Adrian Wojciech Aleksiejew
      261 (0,22%)
    3. 1 Paulina Jagielska
      2 626 (2,25%)
    4. 3 Oliwia Gerc
      650 (0,56%)
    5. 5 Józef Gerc
      377 (0,32%)

    Okręg 4

    Powiaty: ełcki, gołdapski, kętrzyński, olecki, węgorzewski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Katarzyna Barbara Kostusiak
      123 (0,15%)
    2. 4 Maria Violetta Jasewicz
      229 (0,28%)
    3. 7 Bartłomiej Rutkowski
      381 (0,47%)
    4. 5 Włodzimierz Gaudyński
      93 (0,11%)
    5. 2 Kamila Elżbieta Kwiecińska
      314 (0,38%)
    6. 3 Edward Jędrzejewski
      173 (0,21%)
    7. 1 Grzegorz Ryszard Markoń
      424 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marzena Cichomska
      698 (0,85%)
    2. 6 Ewa Lucyna Skowrońska
      936 (1,14%)
    3. 3 Krzysztof Adam Lorenc
      513 (0,63%)
    4. 2 Karol Wojciech Sus
      1 103 (1,35%)
    5. 1 Magda Zubrycka-Wernerowska
      1 393 (1,70%)
    6. 7 Agnieszka Roszig
      734 (0,90%)
    7. 5 Bartosz Buczyński
      560 (0,68%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Alicja Hawrus
      587 (0,72%)
    2. 5 Mariusz Piotr Pieniak
      770 (0,94%)
    3. 2 Jerzy Mieczysław Czepułkowski
      2 180 (2,66%)
    4. 6 Małgorzata Karolina Strenkowska
      276 (0,34%)
    5. 1 Tadeusz Iwiński
      4 407 (5,38%)
    6. 4 Joanna Chomontowska
      497 (0,61%)
    7. 7 Sławomir Robert Mierzwa
      182 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Grzegorz Waldemar Prokop
      3 314 (4,05%)
    2. 4 Jan Fabczak
      2 080 (2,54%)
    3. 5 Agnieszka Jolanta Suchocka
      2 959 (3,61%)
    4. 7 Joanna Gienieczko
      1 678 (2,05%)
    5. 1 Paweł Czemiel
      7 819 (9,55%)
    6. 3 Martyna Paula Piątkowska
      2 082 (2,54%)
    7. 2 Waldemar Ołyński
      2 808 (3,43%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Anna Natalia Baran
      1 106 (1,35%)
    2. 3 Eugeniusz Kazimierz Koch
      2 461 (3,00%)
    3. 2 Jarosław Marek Słoma
      7 102 (8,67%)
    4. 4 Emilia Urbanowicz
      2 691 (3,29%)
    5. 7 Andrzej Orzechowski
      5 815 (7,10%)
    6. 5 Urszula Bożena Kałębasiak
      388 (0,47%)
    7. 1 Zbigniew Mirosław Homza
      7 915 (9,66%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Tomasz Wasilewski
      571 (0,70%)
    2. 3 Justyna Błażejak-Grabowska
      123 (0,15%)
    3. 4 Elżbieta Małgorzata Żukowska
      489 (0,60%)
    4. 2 Dawid Bukowski
      317 (0,39%)
    5. 7 Ewa Galicka
      443 (0,54%)
    6. 1 Kacper Jan Wysocki
      784 (0,96%)
    7. 6 Artur Mrówczyński
      121 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Agnieszka Szałko
      2 730 (3,33%)
    2. 1 Edward Jan Adamczyk
      3 571 (4,36%)
    3. 5 Aneta Jolanta Stankiewicz
      1 139 (1,39%)
    4. 7 Eugeniusz Lotek
      899 (1,10%)
    5. 4 Joanna Markowska
      1 002 (1,22%)
    6. 6 Katarzyna Mróz
      1 646 (2,01%)
    7. 2 Kazimierz Raczyński
      1 285 (1,57%)

    Okręg 5

    Powiaty: giżycki, mrągowski, nidzicki, piski, szczycieński

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Magdalena Rutkowska
      1 180 (1,16%)
    2. 2 Marcin Gulczyński
      220 (0,22%)
    3. 4 Olga Dąbrowska
      638 (0,63%)
    4. 5 Jakub Damulewicz
      137 (0,13%)
    5. 6 Monika Magdalena Mroczyńska
      270 (0,27%)
    6. 3 Michał Juńczyk
      207 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Izabela Falkowska
      504 (0,50%)
    2. 8 Teresa Nowacka
      1 084 (1,07%)
    3. 7 Natalia Opalach
      669 (0,66%)
    4. 2 Dawid Michał Pietrzyk
      469 (0,46%)
    5. 3 Jakub Wasiłowski
      394 (0,39%)
    6. 4 Walter Eugeniusz Wroński
      287 (0,28%)
    7. 5 Beata Ewa Kosiba
      546 (0,54%)
    8. 1 Piotr Niedźwiecki
      2 592 (2,55%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Lucyna Kobylińska
      2 743 (2,70%)
    2. 4 Adam Bonisławski
      311 (0,31%)
    3. 3 Malwina Maria Pyszna
      433 (0,43%)
    4. 2 Krzysztof Maliszewski
      1 140 (1,12%)
    5. 5 Janina Nadolna
      737 (0,73%)
    6. 8 Stanisław Makowiecki
      410 (0,40%)
    7. 7 Anna Lorenz
      597 (0,59%)
    8. 6 Grzegorz Mirosław Dylak
      408 (0,40%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mateusz Szkaradziński
      3 637 (3,58%)
    2. 3 Marcin Domian
      4 708 (4,63%)
    3. 1 Patryk Kozłowski
      11 653 (11,47%)
    4. 4 Bożenna Halina Krysiuk
      1 619 (1,59%)
    5. 2 Henryk Żuchowski
      5 239 (5,16%)
    6. 6 Marta Romatowska
      1 538 (1,51%)
    7. 7 Anna Gąska
      1 871 (1,84%)
    8. 8 Janusz Józef Długozima
      1 917 (1,89%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Sobiech
      4 240 (4,17%)
    2. 8 Julian Osiecki
      4 450 (4,38%)
    3. 7 Danuta Kowalewska
      945 (0,93%)
    4. 1 Jolanta Piotrowska
      12 164 (11,97%)
    5. 3 Waldemar Ryszard Klink
      357 (0,35%)
    6. 5 Antoni Stefan Grochal
      1 229 (1,21%)
    7. 4 Igor Chmieliński
      2 822 (2,78%)
    8. 6 Kazimiera Dąbrowska
      776 (0,76%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Arkadiusz Mateusz Sadkowski
      244 (0,24%)
    2. 3 Adam Nosowicz
      247 (0,24%)
    3. 4 Barbara Bukowska
      238 (0,23%)
    4. 7 Jarosław Piotr Kulik
      478 (0,47%)
    5. 8 Katarzyna Agnieszka Markowska
      374 (0,37%)
    6. 5 Kamil Ejdys
      374 (0,37%)
    7. 6 Patrycja Wieczorek
      303 (0,30%)
    8. 1 Justyna Zielińska
      1 028 (1,01%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sylwia Monika Jaskulska
      10 493 (10,33%)
    2. 6 Marcin Marian Piwowarczyk
      2 286 (2,25%)
    3. 3 Alicja Eidtner
      1 575 (1,55%)
    4. 7 Emilia Pływacz
      1 668 (1,64%)
    5. 8 Adam Krzyśków
      2 159 (2,13%)
    6. 4 Iwona Kropiwnicka
      1 918 (1,89%)
    7. 5 Leszek Marek Gryciuk
      1 469 (1,45%)
    8. 2 Ryszard Wojciech Chodakowski
      1 586 (1,56%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Oto lista najbardziej popularnych ginekologów - Białystok, woj. podlaskie

    Najczęściej czytane