Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - wołomiński

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Gmina: Ząbki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Pakos
      112 (0,84%)
    2. 2 Marzena Szymczak
      109 (0,82%)
    3. 6 Paulina Joanna Niemyjska
      84 (0,63%)
    4. 1 Tomasz Miller
      257 (1,94%)
    5. 4 Zenon Kołodziejczyk
      73 (0,55%)
    6. 5 Adam Andrzej Fijołek
      52 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Robert Wyszyński
      60 (0,45%)
    2. 2 Hanna Longina Klimek
      65 (0,49%)
    3. 3 Wioletta Elżbieta Filipiuk
      75 (0,56%)
    4. 6 Arkadiusz Jan Zaborowski
      39 (0,29%)
    5. 1 Adam Konrad Jaczewski
      489 (3,68%)
    6. 5 Lidia Maria Niemyjska
      65 (0,49%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Stanisław Pisarczyk
      541 (4,07%)
    2. 3 Grzegorz Łukasz Siwek
      608 (4,58%)
    3. 4 Jolanta Salak
      175 (1,32%)
    4. 1 Robert Perkowski
      5 427 (40,87%)
    5. 6 Anna Cecylia Uścińska
      200 (1,51%)
    6. 5 Renata Joanna Ciołek
      74 (0,56%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Adam Sawicki
      269 (2,03%)
    2. 1 Tomasz Kalata
      2 672 (20,12%)
    3. 2 Monika Rypczyńska
      459 (3,46%)
    4. 6 Stanisław Kralczyński
      85 (0,64%)
    5. 4 Agnieszka Mastalerska
      232 (1,75%)
    6. 5 Bożena Anna Skowron
      114 (0,86%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sylwia Magdalena Stanibuła - Urban
      61 (0,46%)
    2. 2 Roman Korzewicz
      52 (0,39%)
    3. 1 Maria Stolarska
      312 (2,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosław Adam Mirkowicz
      197 (1,48%)
    2. 4 Szymon Latoszewski
      27 (0,20%)
    3. 2 Iwona Anna Potęga
      103 (0,78%)
    4. 3 Agnieszka Renata Tadla
      84 (0,63%)
    5. 6 Andrzej Piotr Żyliński
      36 (0,27%)
    6. 5 Monika Gałązka
      72 (0,54%)

    Okręg 2

    Gmina: Marki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Henryk Strzembosz
      169 (1,36%)
    2. 2 Patryk Jakub Piotrowski
      115 (0,93%)
    3. 3 Klaudia Bilkiewicz
      76 (0,61%)
    4. 4 Monika Płączyńska
      40 (0,32%)
    5. 5 Joanna Maria Modliborek
      45 (0,36%)
    6. 6 Jan Robert Raczko
      64 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Agnieszka Brzozowska
      355 (2,86%)
    2. 3 Lidia Barbara Płachetko
      151 (1,22%)
    3. 4 Marek Szczepanowski
      283 (2,28%)
    4. 1 Adam Kopczyński
      513 (4,14%)
    5. 6 Janusz Werczyński
      1 255 (10,12%)
    6. 5 Kamila Alicja Paciorek
      204 (1,65%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Małgorzata Dorota Pasymowska
      235 (1,90%)
    2. 6 Adam Kazimierz Kuczkowski
      154 (1,24%)
    3. 5 Katarzyna Wardzyńska
      153 (1,23%)
    4. 3 Alicja Kurek
      581 (4,69%)
    5. 1 Radosław Kamil Dec
      1 204 (9,71%)
    6. 2 Roman Józef Woźniak
      759 (6,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maria Aurelia Krzyżanowska
      527 (4,25%)
    2. 5 Robert Paweł Sobecki
      113 (0,91%)
    3. 4 Jarosław Ratajczyk
      142 (1,15%)
    4. 6 Ewa Barbara Rosa
      398 (3,21%)
    5. 1 Arkadiusz Adam Werelich
      3 517 (28,36%)
    6. 3 Ewa Anna Paciorek
      303 (2,44%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Sylwia Grabkowska
      93 (0,75%)
    2. 1 Iwona Elżbieta Czarnecka
      137 (1,10%)
    3. 3 Emil Białek
      46 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Motyczyński
      49 (0,40%)
    2. 5 Anna Listkowska
      44 (0,35%)
    3. 1 Anna Monika Dominiak
      103 (0,83%)
    4. 4 Arkadiusz Kowalski
      17 (0,14%)
    5. 3 Małgorzata Tomala
      51 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Elżbieta Błońska
      156 (1,26%)
    2. 1 Andrzej Hubert Paciorek
      132 (1,06%)
    3. 4 Piotr Wojciech Kosiak
      43 (0,35%)
    4. 5 Karolina Kwiatkowska- Sienkiewicz
      39 (0,31%)
    5. 6 Paweł Szymański
      44 (0,35%)
    6. 2 Justyna Mariola Obłój
      91 (0,73%)

    Okręg 3

    Gmina: Radzymin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tadeusz Kostrzewa
      43 (0,39%)
    2. 1 Anna Magdalena Sapiejewska
      311 (2,84%)
    3. 5 Barbara Kosim
      26 (0,24%)
    4. 4 Cezary Bialik
      22 (0,20%)
    5. 2 Bartłomiej Tomczyk
      380 (3,47%)

    KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Beata Zofia Cituk
      367 (3,35%)
    2. 1 Zbigniew Michał Piotrowski
      547 (5,00%)
    3. 3 Kazimierz Wielocha
      115 (1,05%)
    4. 5 Dariusz Sławomir Pergoł
      24 (0,22%)
    5. 2 Sylwia Wojakowska
      87 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Zbigniew Dąbrowski
      1 380 (12,61%)
    2. 5 Jarosław Piotr Chmielewski
      257 (2,35%)
    3. 4 Natalia Rudnik
      459 (4,19%)
    4. 3 Cezary Franciszek Wnuk
      942 (8,61%)
    5. 2 Barbara Lau
      435 (3,97%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Agnieszka Kordyzon-Andrzejewska
      184 (1,68%)
    2. 5 Andrzej Henryk Siarna
      204 (1,86%)
    3. 1 Halina Justyna Bonecka
      866 (7,91%)
    4. 4 Maria Kamecka
      111 (1,01%)
    5. 2 Adam Łupiński
      272 (2,48%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dorota Urszula Podymniak
      30 (0,27%)
    2. 2 Barbara Stefania Szyłobryt
      23 (0,21%)
    3. 1 Jan Pyśkiewicz
      471 (4,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dorota Justyna Więch
      386 (3,53%)
    2. 5 Krzysztof Czuba
      530 (4,84%)
    3. 1 Marta Anna Rajchert
      957 (8,74%)
    4. 3 Mariusz Szewczyk
      294 (2,69%)
    5. 2 Teresa Anna Jóśk
      547 (5,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Wioletta Szubierajska
      50 (0,46%)
    2. 2 Marzena Ołdak
      150 (1,37%)
    3. 5 Tomasz Żmijewski
      165 (1,51%)
    4. 1 Stanisław Obłój
      206 (1,88%)
    5. 3 Marian Emil Sekuła
      105 (0,96%)

    Okręg 4

    Gminy: Kobyłka, Zielonka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Marcin Zdunek
      180 (0,97%)
    2. 2 Elżbieta Bogumiła Kuczko
      162 (0,87%)
    3. 1 Piotr Michał Stefański
      432 (2,33%)
    4. 4 Anna Izabela Piotrowicz
      165 (0,89%)
    5. 6 Mariusz Reweda
      23 (0,12%)
    6. 5 Bożena Alina Szymańska
      88 (0,47%)
    7. 3 Stefan Augustyniak
      109 (0,59%)

    KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aneta Agnieszka Kielak- Dudzik
      72 (0,39%)
    2. 6 Monika Jankowska
      78 (0,42%)
    3. 5 Leszek Kacprzak
      193 (1,04%)
    4. 7 Marek Jarosław Pietrzak
      127 (0,68%)
    5. 1 Beata Katarzyna Dąbrowska
      527 (2,84%)
    6. 2 Adam Marek Kot
      546 (2,94%)
    7. 3 Mirosław Bujalski
      219 (1,18%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Pietrzak
      1 865 (10,06%)
    2. 1 Izabella Teresa Dziewiątkowska
      1 448 (7,81%)
    3. 3 Andrzej Józef Zbyszyński
      0 (0%)
    4. 4 Justyna Karcz- Szmurło
      176 (0,95%)
    5. 5 Barbara Rostkowska
      244 (1,32%)
    6. 6 Wojciech Seweryn Chochulski
      128 (0,69%)
    7. 7 Jakub Kowaleczko
      1 043 (5,62%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Adam Zdzisław Łossan
      1 812 (9,77%)
    2. 1 Tomasz Paweł Szturo
      1 979 (10,67%)
    3. 4 Leszek Józef Gontarczuk
      631 (3,40%)
    4. 3 Izabela Milewska
      430 (2,32%)
    5. 2 Krystyna Danuta Rusiniak
      307 (1,66%)
    6. 5 Bożenna Petronela Gruszczyńska
      327 (1,76%)
    7. 6 Joanna Kinga Żurawińska
      138 (0,74%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jolanta Nowak
      215 (1,16%)
    2. 3 Marek Witold Wesołowski
      46 (0,25%)
    3. 4 Mariusz Paweł Pastor
      38 (0,20%)
    4. 2 Katarzyna Szymańska
      105 (0,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Rybałtowski
      38 (0,20%)
    2. 5 Krystyna Agnieszka Stańczuk
      48 (0,26%)
    3. 1 Jarosław Jan Dąbrowski
      272 (1,47%)
    4. 4 Jolanta Kazimierczuk
      50 (0,27%)
    5. 3 Marta Kopatysz- Domańska
      68 (0,37%)
    6. 6 Maryla Dąbrowska
      54 (0,29%)
    7. 7 Konrad Kostrzewa
      405 (2,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bolesława Turek
      67 (0,36%)
    2. 3 Michał Grzegorz Sawa
      154 (0,83%)
    3. 1 Robert Roguski
      2 568 (13,85%)
    4. 5 Agnieszka Teresa Nemska
      132 (0,71%)
    5. 6 Wiesław Kazimierz Kazana
      58 (0,31%)
    6. 4 Grzegorz Barciński
      170 (0,92%)
    7. 7 Anna Krystyna Czarnecka - Leś
      390 (2,10%)

    Okręg 5

    Gmina: Wołomin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Robert Zakrzewski
      101 (0,44%)
    2. 4 Arkadiusz Piotr Szcześniak
      69 (0,30%)
    3. 1 Andrzej Saulewicz
      547 (2,41%)
    4. 2 Jan Wiesław Tokarski
      276 (1,21%)
    5. 3 Krzysztof Radomski
      124 (0,55%)
    6. 5 Małgorzata Urszula Gryz
      105 (0,46%)
    7. 7 Renata Marzena Łapińska
      40 (0,18%)
    8. 6 Ewa Zalewska
      193 (0,85%)

    KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rafał Piotr Pazio
      1 227 (5,40%)
    2. 3 Paweł Solis
      1 423 (6,26%)
    3. 2 Olga Radwan
      693 (3,05%)
    4. 8 Paweł Babicki
      590 (2,60%)
    5. 4 Danuta Elżbieta Domańska
      221 (0,97%)
    6. 7 Łukasz Boruc
      145 (0,64%)
    7. 6 Małgorzata Olszewska
      301 (1,32%)
    8. 5 Jan Stanisław Nadaj
      256 (1,13%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Irena Sikorska
      428 (1,88%)
    2. 1 Paweł Banaszek
      2 499 (10,99%)
    3. 7 Ewa Wojtkiewicz
      313 (1,38%)
    4. 3 Konrad Łukasz Fuśnik
      921 (4,05%)
    5. 8 Jolanta Monika Madziar
      1 431 (6,30%)
    6. 4 Mariusz Stanisław Stępnik
      207 (0,91%)
    7. 2 Zbigniew Roman Paziewski
      793 (3,49%)
    8. 6 Józef Tokarski
      720 (3,17%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Igor Sebastian Sulich
      2 234 (9,83%)
    2. 4 Edyta Anna Malinowska
      309 (1,36%)
    3. 3 Jan Krasowski
      193 (0,85%)
    4. 5 Alina Rzempołuch
      273 (1,20%)
    5. 2 Jerzy Mikulski
      1 889 (8,31%)
    6. 6 Masoud Chikha
      90 (0,40%)
    7. 7 Bronisława Bożena Borkowska
      83 (0,37%)
    8. 8 Henryk Roman Oleszczuk
      113 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bogdan Adam Pacholski
      30 (0,13%)
    2. 3 Joanna Olewińska
      82 (0,36%)
    3. 1 Karol Andrzej Małolepszy
      847 (3,73%)
    4. 2 Marianna Jadwiga Przystupa
      170 (0,75%)
    5. 6 Jan Zientara
      357 (1,57%)
    6. 4 Joanna Małgorzata Janukowicz - Szerszeniewska
      25 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Gabriela Czarnecka
      158 (0,70%)
    2. 5 Anna Radwan - Pytlewska
      409 (1,80%)
    3. 1 Lech Stanisław Urbanowski
      267 (1,17%)
    4. 3 Karol Cezary Ciepielewski
      94 (0,41%)
    5. 2 Renata Teresa Naczaj - Fedorenko
      454 (2,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Renata Roguska
      178 (0,78%)
    2. 2 Anna Junosza - Szaniawska
      154 (0,68%)
    3. 8 Anna Szczucka
      73 (0,32%)
    4. 1 Stefan Władysław Makowski
      107 (0,47%)
    5. 6 Robert Tadeusz Rybak
      206 (0,91%)
    6. 7 Natalia Miecznikowska - Amin
      144 (0,63%)
    7. 4 Albert Gut
      88 (0,39%)
    8. 5 Dorota Kościelniak
      82 (0,36%)

    Okręg 6

    Gminy: Dąbrówka, Klembów, Poświętne

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Stefan Tlaga
      155 (1,47%)
    2. 2 Magdalena Karłowicz - Iwanicka
      76 (0,72%)
    3. 5 Joanna Pytel
      46 (0,44%)
    4. 1 Ireneusz Michał Kielczyk
      598 (5,67%)
    5. 3 Jan Mirosław Szczerba
      59 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Andrzej Dariusz Olszewski
      390 (3,70%)
    2. 1 Kazimierz Rakowski
      1 370 (13,00%)
    3. 2 Tadeusz Bulik
      814 (7,72%)
    4. 3 Halina Maria Kielczyk
      94 (0,89%)
    5. 4 Agnieszka Nowińska
      28 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marta Jędrysiak
      318 (3,02%)
    2. 1 Wiesław Mędrzycki
      1 608 (15,25%)
    3. 2 Paweł Śliwa
      1 095 (10,39%)
    4. 5 Maria Bożena Szymańska
      591 (5,61%)
    5. 4 Krzysztof Grzegorz Dołowy
      648 (6,15%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Iwona Kalinowska
      166 (1,57%)
    2. 1 Maciej Andrzej Ferdyn
      363 (3,44%)
    3. 3 Karolina Joanna Ponichtera
      100 (0,95%)
    4. 4 Hanna Jowita Szcześniak
      49 (0,46%)
    5. 5 Piotr Robert Urmanowski
      66 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Kękuś - Poks
      26 (0,25%)
    2. 1 Anna Dzik
      195 (1,85%)
    3. 2 Mateusz Pietrzak
      48 (0,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Banaszek-Wilczak
      35 (0,33%)
    2. 3 Katarzyna Tyczyńska
      126 (1,20%)
    3. 1 Tadeusz Julian Wojda
      360 (3,41%)
    4. 2 Mateusz Kaszuba
      433 (4,11%)
    5. 5 Lech Sędek
      65 (0,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogdan Świadek
      255 (2,42%)
    2. 5 Hanna Grażyna Dyda
      81 (0,77%)
    3. 4 Marzena Woch
      94 (0,89%)
    4. 2 Michalina Kinga Więch
      59 (0,56%)
    5. 3 Sławomir Dobczyński
      131 (1,24%)

    Okręg 7

    Gminy: Jadów, Strachówka, Tłuszcz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Patryk Kurek
      27 (0,21%)
    2. 1 Adrian Pasik
      141 (1,11%)
    3. 3 Ewelina Guzek
      99 (0,78%)
    4. 2 Adam Bogdan Milczarek
      144 (1,14%)
    5. 5 Ewelina Kubuj
      50 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Aniela Dobosiewicz
      884 (6,98%)
    2. 1 Magdalena Suchenek
      1 528 (12,07%)
    3. 2 Mariusz Dembiński
      871 (6,88%)
    4. 6 Sławomir Jan Klocek
      1 013 (8,00%)
    5. 4 Marcin Ołdak
      524 (4,14%)
    6. 5 Wioleta Kur
      381 (3,01%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Borczyński
      1 264 (9,98%)
    2. 2 Robert Szydlik
      1 404 (11,09%)
    3. 4 Agnieszka Urszula Wojdyna
      522 (4,12%)
    4. 5 Krystyna Ołdak
      436 (3,44%)
    5. 6 Janusz Tomasz Czarnogórski
      1 000 (7,90%)
    6. 3 Małgorzata Łoń
      1 063 (8,39%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Władysław Krysik
      423 (3,34%)
    2. 2 Ewa Bożena Partyka- Kaczmarska
      99 (0,78%)
    3. 3 Bożena Szulęcka
      152 (1,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rafał Roguski
      177 (1,40%)
    2. 4 Tomasz Ponichtera
      188 (1,48%)
    3. 2 Marzena Elżbieta Kur
      117 (0,92%)
    4. 5 Janusz Franciszek Baranowski
      97 (0,77%)
    5. 3 Marzanna Staszak
      43 (0,34%)
    6. 6 Monika Andrulonis
      17 (0,13%)

    Wyniki wyborów samorządowych

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Poranny.pl poleca

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, fałszerz, dilerka

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Zakochaj się w historii. Trwa rekrutacja do Olimpiady Solidarności

    Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Okazyjne ceny [OFERTY Z MAJA 2019]

    Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Okazyjne ceny [OFERTY Z MAJA 2019]

    Najczęściej czytane