MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Uber w Białymstoku. Nowa firma przewozowa w mieście ogłosiła promocję. Aplikacja Uber rozpoczyna podbój stolicy województwa podlaskiego

OPRAC.:
Adrian Kuźmiuk
Adrian Kuźmiuk
Uber w Białymstoku. Nowa firma przewozowa w mieście ogłosiła promocję. Aplikacja Uber rozpoczyna podbój stolicy województwa podlaskiego
Uber w Białymstoku. Nowa firma przewozowa w mieście ogłosiła promocję. Aplikacja Uber rozpoczyna podbój stolicy województwa podlaskiego Arkadiusz Gola/Szymon Starnawski
Aplikacja do zamawiania przejazdów od wtorku (10.05.2022) jest dostępna dla mieszkańców Białegostoku. Nowoczesne, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne usługi pokochali już mieszkańcy w czternastu lokalizacjach w Polsce. Białystok trafia na mapę jako kolejne, wyczekiwane miasto.

Nieco ponad trzy lata temu, do Białegostoku dotarł Uber Eats i od tego czasu niezmiennie wspiera użytkowników aplikacji dostarczając im posiłki. Po ciepłym przyjęciu przyszedł czas na kolejny krok i uruchomienie platformy do zamawiania przejazdów, z której znana jest firma.

Czym jest Uber

Uber to dostępna na całym świecie aplikacja mobilna, która łączy kierowców z pasażerami, umożliwiając swoim użytkownikom dotarcie do celu z góry ustaloną trasą oraz za cenę znaną w momencie zamawiania przejazdu. Odkąd platforma po raz pierwszy ruszyła w 2014 roku w Warszawie, usługa cieszy się dużą popularnością i została uruchomiona również w Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Radomiu, Kielcach, i na Śląsku. Już od wtorku (10.05.2022) także mieszkańcy Białegostoku mogą korzystać z przejazdów za pośrednictwem aplikacji Uber - dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Promocja na start oraz weekendy

Na dobry początek firma przygotowała promocje, dzięki którym mieszkańcy mogą poznać usługi oferowane za pośrednictwem aplikacji:

 • Wpisując kod WITAJBIALYSTOK, nowi użytkownicy mogą zaoszczędzić aż 100 zł podczas 5 pierwszych przejazdów*.

 • Z kolei wpisując kod KOCHAMBIALYSTOK3X50, mieszkańcy mogą skorzystać z 50 proc. promocji na trzy przejazdy**.

 • * Promocja upoważnia do 5 darmowych przejazdów do sumy 20 złotych każdy. Oferta obowiązuje w dniach 10-15.05.2022.

 • ** Promocja 50% dostępna na trzy przejazdy, maksymalna wartość promocji na każdy z przejazdów wynosi 10 zł. Oferta obowiązuje w dniach 10-20.05.2022.

Aby wykorzystać kod promocyjny, należy:

 1. Pobrać aplikację z AppStore lub Google Play
 2. Uruchomić aplikację i otworzyć zakładkę Portfel, następnie na samym dole po kliknięciu “Dodaj kod promocyjny” wpisać jeden z poniższych kodów
 3. Ustawić miejsce docelowe
 4. Ustawić miejsce odbioru
 5. Zamówić przejazd
 6. Po zatwierdzeniu podróży, użytkownik otrzymuje informacje o kierowcy oraz samochodzie, a także jego bieżącą lokalizację na mapie
 7. Przed wejściem do pojazdu, należy upewnić się, że marka oraz numer rejestracyjny samochodu są takie jak wyświetlane w aplikacji

Więcej niż przejazd

Bezpieczeństwo przejazdów jest priorytetem dla Uber. Przejazdy oferowane za pośrednictwem Uber są realizowane przez licencjonowanych partnerów, którzy muszą spełnić szereg wymagań, aby dołączyć do platformy. Dodatkowo aplikacja oferuje pasażerom wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym:

 • Sprawdź swój przejazd: jeszcze przed przyjazdem pojazdu pasażerowie zawsze znają dane kierowcy, takie jak imię, model samochodu oraz numer rejestracyjny, a każdy przejazd jest monitorowany przez system GPS. Przed każdą podróżą Uber przypomina o sprawdzeniu, czy dane z aplikacji zgadzają się.
 • Udostępnij przejazd zaufanym kontaktom: ta funkcja pozwala udostępnić trasę swojego przejazdu nawet 5 osobom, z listy tzw. Zaufanych Kontaktów. Dzięki temu bliskie osoby zawsze wiedzą, gdzie znajduje się użytkownik, oraz mają dane na temat pojazdu, którym się porusza.
 • Ride Check: Dzięki danym z systemu GPS każdy przejazd za pośrednictwem platformy Uber jest monitorowany również przez funkcję Ride Check. Podczas nieoczekiwanego postoju aplikacja kontaktuje się z pasażerem, by upewnić się, że przerwa w podróży jest planowana. W przypadku niespodziewanej sytuacji aplikacja kieruje użytkowników do specjalnego menu i umożliwia szybki kontakt ze służbami ratunkowymi lub Działem Wsparcia.
 • Centrum Bezpieczeństwa: W trakcie każdego przejazdu użytkownicy mają stały dostęp do wszystkich funkcji w Centrum Bezpieczeństwa. Po naciśnięciu przycisku tarczy użytkownicy mogą udostępnić swój przejazd, zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa oraz w razie potrzeby skontaktować się z numerem 112. Aplikacja automatycznie prześle dyżurnemu dane dotyczące pojazdu oraz lokalizacji.
 • Kodeks Społeczności: W celu zadbania o właściwe interakcje w trakcie przejazdów firma stworzyła Kodeks Społeczności Uber. Jest to zbiór zasad przeznaczony dla wszystkich użytkowników platformy, który zobowiązuje do wzajemnego szacunku, dbania o bezpieczeństwo oraz przestrzegania prawa.

Więcej szczegółów na temat funkcji bezpieczeństwa dostępnych w aplikacji można znaleźć na stronie uber.com

Dlaczego Uber?

 • Dostępny o każdej porze dnia i nocy: W każdej chwili, pasażerowie są 3 kliknięcia od rozpoczęcia przejazdu z jednym z kierowców.
 • Profesjonalni kierowcy: Wszyscy partnerzy, realizujący przejazdy za pośrednictwem platformy Uber posiadają licencję taxi. Pasażerowie znają imię kierowcy, ocenę, markę samochodu oraz numer rejestracyjny przed rozpoczęciem każdego przejazdu.
 • Bezpieczeństwo: Aplikacja Uber oferuje szereg funkcji bezpieczeństwa m.in. monitorowania GPS, wsparcia w nagłych wypadkach oraz możliwości poinformowania bliskich o trasie przejazdu. Więcej informacji na temat funkcji bezpieczeństwa można znaleźć na uber.com.
 • Przystępne ceny, prosta płatność: Korzystając z aplikacji Uber, użytkownicy zawsze wiedzą ile zapłacą za przejazd, zanim wsiądą do pojazdu. Płatności są realizowane za pośrednictwem aplikacji po dodaniu karty płatniczej lub gotówką. Uber umożliwia też podział kosztów przejazdu ze znajomymi. Po każdym przejeździe użytkownik otrzymuje rachunek na podany podczas rejestracji adres mailowy.
 • Niezawodność: Aplikacja Uber jest dostępna w 11 lokalizacjach w Polsce i ponad 10.000 miastach w ponad 70 krajach, umożliwiając milionom użytkowników dotrzeć do celu każdego dnia.
od 7 lat
Wideo

Oszuści 2 - oferty wyjazdów

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny