Wyniki czwartej kolejki:
Los Blancos - WKS Januszewice 5:7 (1:5), Stacherski 2, Jakubiec, Czarczyk, Żurawski - Kowalczyk 2, Kowalczyk, Komisarski, Włódzik, Banaszczyk, Barabasz;
Sprawniejsi.pl - Staltech Przedbórz 1:4 (0:3), Małek - Lizińczyk 2, Janowski, A. Olczyk;
FC Atletico - Gladiator Ruda Strawczyńska 1:4 (0:2), Dąbrowski - Wychowaniec, Ciszek, Chrzanowski, Czarnecki;
Insportline Team - Formoza 0:6 (0:3), Kurek 2, Stala 2, Rozpendek 2;
Paintball Łapszyńska Wola - SSK Sułków 3:12 (1:8), Kłudziak, Czaja, Pawlus - Czechowski 5, Suliga 4, Szczepara 2, Malinowski;
Conect Dream Team - Team Przedbórz 6:4 (3:2), Jończyk 3, Mikołajczyk 2, Prokop - Janiec 2, Sobczyk, Madejski;
Chełmo - Płomień Oleszno 9:2 (4:1), Sadowski 2, Witkowski 2, Piotrowski 2, Bobrzyński 2, Ruliński - Czarnogórski, Musiał;
Eko Tech Bucovia - Forza Rudka 7:1 (2:0), Ł. Bąk 3, Stefańczyk 3, P. Bąk - Nowak.
Wyniki piątej kolejki:
Staltech Przedbórz - Insportline Team 13:3 (4:1), Motyka 3, Lizińczyk 2, Barski 2, Janowski, Jaruga, Łuczyński, K. Olczyk, A. Olczyk, samobójcza - Miśtalski 2, samobójcza;
Team Przedbórz - FC Atletico 10:4 (6:1), Sobczyk 6, Barski 2, Madejski, Rakowski - Dąbrowski 2, Tatar, samobójcza;
SSK Sułków - Chełmo 2:5 (1:3), Szczepara 2 - Witkowski 2, Ruliński 2, Piotrowski;
Formoza - Paintball Łapszyńska Wola 11:1 (7:1), Górski 5, Kurek 2, Stala 2, Wyciszkiewicz, Rozpendek - Stanek;
Forza Rudka - Los Blancos 5:2 (4:0), Musiał 3, Szopa, Gąciarek - Czarczyk, Żurawski;
Płomień Oleszno - Conect Dream Team 2:3 (1:3), Grabiec, Musiał - S. Olczyk, Sobański, Bajon;
Gladiator Ruda Strawczyńska - Eko Tech Bucovia 1:14 (0:8), Piotrowski - J. Bąk 6, M. Bąk 4, Ł. Bąk 3, P. Bąk;
WKS Januszewice - Sprawniejsi.pl 1:4 (0:2), Borciuch - Małek, Grzybek, Winckowicz, Krzysztofik.
- Eko Tech Bucovia 5 15 49-6
- Chełmo 5 15 43-13
- Formoza 5 13 28-5
- Staltech Przedbórz 5 12 35-20
- Conect Dream Team 5 12 20-19
- Team Przedbórz 5 9 33-23
- Sprawniejsi.pl 5 8 17-10
- SSK Sułków 5 7 25-16
- WKS Januszewice 5 6 20-25
- Forza Rudka 5 6 13-18
- Gladiator Ruda Strawczyńska 5 6 19-31
- Płomień Oleszno 5 4 18-25
- Los Blancos 5 3 16-27
- Paintball Łapszyńska Wola 5 1 14-42
- Insportline Team 5 0 9-43
- FC Atletico 5 0 10-46
Najlepsi strzelcy:
21 - Mateusz Sobczyk (Team Przedbórz),
13 - Łukasz Bąk (Bucovia),
12 - Piotr Suliga (Sułków),
11 - Jarosław Witkowski (Chełmo),
10 - Michał Bak (Bucovia).
W następnych meczach, sobota:
Eko Tech Bucovia - Los Blancos (godzina 15),
Gladiator Ruda Strawczyńska - Team Przedbórz (15.35),
Insportline Team - WKS Januszewice (16.10),
Paintball Łapszyńska Wola - Staltech Przedbórz (16.45),
FC Atletico - Płomień Oleszno (17.20),
Conect Dream Team - SSK Sułków (17.55),
Sprawniejsi.pl - Forza Rudka (18.30),
Chełmo - Formoza (19.05);
niedziela:
Płomień Oleszno - Gladiator Ruda Strawczyńska (15),
WKS Januszewice - Paintball Łapszyńska Wola (15.35),
SSK Sułków - FC Atletico (16.10),
Team Przedbórz - Eko Tech Bucovia (16.45),
Staltech Przedbórz - Chełmo (17.20),
Formoza - Conect Dream Team (17.55),
Forza Rudka - Insportline Team (18.30),
Los Blancos - Sprawniejsi.pl (19.05).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?