Wyniki szóstej kolejki:
Eko Tech Bucovia - Los Blancos 14:1 (7:0), M. Bąk 4, Saladra 2, Malaga 2, Ł. Bąk, Mierzwa, J. Bąk, P. Bąk, Włodarczyk, Stefańczyk - Jakubiec;
Insportline Team - WKS Januszewice 4:7 (1:2), D. Komisarczyk 2, Miśtalski, Zasada - Chrzanowski 2, Barabasz 2, R. Komisarczyk, Chruściel, Banaszczyk;
Paintball Łapczyna Wola - Staltech Przedbórz 3:7 (1:4), Stanek, K. Pawlus, M. Pawlus - Lizińczyk 4, Motyka 2, Wyciszkiewicz;
FC Atletico - Płomień Oleszno 3:11 (3:4), Gusta 2, Gruczek - Gierbuszewski 3, Czarnogórski 2, Grabiec, Musiał, Łazarski, Olczyk, Błaszczyk, samobójcza;
Conect Dream Team - SSK Sułków 4:4 (1:3), Olczyk 2, Jończyk, Ochenduszka - Szczepara 2, Rajek, Suliga;
Sprawniejsi.pl - Forza Rudka 5:2 (3:0), Walasek 2, Małek, Rajczykowski, Józefowski - Nowak, Szopa;
Chełmno - Formoza 7:3 (4:1), Witkowski 3, Sadowski, Piotrowski, Bobrzyński, Ruliński - Wyciszkiewicz, Stala, Łysakowski;
pauzował Team Przedbórz.
Wyniki siódmej kolejki:
WKS Januszewice - Paintball Łapczyna Wola 2:2 (1:1), Kowalczyk, Borciuch - Smolich, Pawlus;
SSK Sułków - FC Atletico 12:1 (9:0), Suliga 5, Szczepara 4, Trojszczak, Rajek, Malinowski - Tatar;
Team Przedbórz - Eko Tech Bucovia 4:9 (1:3), Rakowski 2, Sobczyk, Łatacz - M. Bąk 3, Saladra 2, Ł. Bąk, J. Bąk, Nowak, Stefańczyk;
Staltech Przedbórz - Chełmno 8:5 (3:2), Janowski 6, Łuczyński 2 - Witkowski 2, Sadowski, Piotrowski, Bobrzyński;
Formoza - Conect Dream Team 8:6 (5:3), Kurek 2, Stala 2, Górski, Młyńczyk, Rozpendek, samobójcza - Jończyk2, Olczyk, Mikołajczyk, Owsikowski, Ochenduszka;
Forza Rudka - Insportline Team 8:1 (0:1), Robert Szopa 4, Radosław Szopa 2, Nowak, Musiał - Staszczyk;
Los Blancos - Sprawniejsi.pl 3:9 (1:3), Jakubiec, Łuszcz, Żurawski - Rajczykowski 3, Józefowski 3, Winckowicz 2, Szafrański;
pauzował Płomień Oleszno.
- Eko Tech Bucovia 6 18 58-10
- Staltech Przedbórz 7 18 50-28
- Formoza 7 16 39-18
- Chełmno 6 15 47-20
- Sprawniejsi.pl 7 14 31-15
- SSK Sułków 7 11 41-21
- WKS Januszewice 7 10 29-31
- Conect Dream Team 6 10 25-27
- Team Przedbórz 6 9 37-32
- Forza Rudka 7 9 23-24
- Płomień Oleszno 6 7 29-28
- Los Blancos 7 3 20-50
- Paintball Łapczyna Wola 6 2 16-45
- Insportline Team 7 0 14-58
- FC Atletico 6 0 13-65
Najlepsi strzelcy:
22 - Mateusz Sobczyk (Team Przedbórz),
18 - Piotr Suliga (SSK Sułków),
15 - Jarosław Witkowski (Chełmo).
W następnych meczach, 30.12:
FC Atletico - Formoza (godzina 15),
Insportline Team - Los Blancos (15.35),
Paintball Łapczyna Wola - Forza Rudka (16.10),
Chełmno - WKS Januszewice (16.45),
Team Przedbórz - Płomień Oleszno (17.20),
Conect Dream Team - Staltech Przedbórz (17.55),
Eko Tech Bucovia - Sprawniejsi.pl (18.30),
pauzuje SSK Sułków.
ŁADNIEJSZA STRONA SPORTU. ZO-BACZ NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĘTOKRZYSKIE SPORTSMENKI
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?