Świetny występ żółto-czerwonych

Karol Potaś
Bartosz Bida potwierdził świe-tną formę strzelecką w kadrze
Bartosz Bida potwierdził świe-tną formę strzelecką w kadrze akademia.jagiellonia.pl
Duet graczy Jagiellonii Bartosz Bida - Mikołaj Nawrocki strzelił cztery gole i zapewnił wygraną reprezentacji Polski do lat 16 z Irlandią Północną 4:1.

Podopieczni Wojciecha Kobeszki i Pawła Walińskiego (BSP Jagiellonia 2001) w rozegranym w Przemyślu spotkaniu towarzyskim byli czołowymi postaciami gospodarzy.

Już w 9 minucie wynik otworzył Nawrocki, który po wyrównaniu przez rywali dołożył kolejnego gola, tym razem z rzutu karnego. Tuż przed przerwą do siatki gości futbolówkę posłał Bida. W drugiej połowie jagiellończyk powtórzył swój wyczyn, pieczętując wysoką wygraną Polaków.

Bida zagrał w Przemyślu cały mecz, a Nawrocki został zmieniony w 53. minucie.
Polska - Irlandia Pólnocna 4:1 (3:1).
Bramki:
1:0 - Nawrocki (9), 1:1 - Farrelly (18), 2:1 - Nawrocki (21 -karny), 3:1 - Bida (39), 4:1 - Bida (71).