https://poranny.pl
reklama

Stefan Krajewski wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi

ma
Stefan Krajewski (z prawej) i minister rolnictwa Czesław Siekierski
Stefan Krajewski (z prawej) i minister rolnictwa Czesław Siekierski fot. PSL
Podlaski poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego w środę odebrał akt nadania na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Stefan Krajewski mieszka w Wólce Zambrowskiej pod Zambrowem.

42 - letni parlamentarzysta z wykształcenia jest politologiem. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z zakresu wspólnej polityki rolnej Unii Europejskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

ZOBACZ TAKŻE: Stefan Krajewski: PSL jest partią konserwatywną, dlatego nie zgodzimy się na żadne rewolucje światopoglądowe

Stefan Krajewski wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Pracował w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa najpierw w biurze powiatowym w Zambrowie (2008–2011), a później do 2015 był dyrektorem Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Był radnym:

  • powiatu zambrowskiego
  • sejmiku województwa podlaskiego
  • od 2019 roku jest posłem na Sejm

Od zawsze moja praca była związana z rolnictwem, w rodzinnym gospodarstwie, w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od pracownika, kierownika kończąc na stanowisku dyrektora Podlaski Oddział Regionalny ARiMR, następnie jako radny i członek zarządu Województwa Podlaskie, a w ostatnim czasie jako Poseł na Sejm RP. Dzisiaj z kolejnymi zadaniami już jako wiceminister, ale zawsze dla dobra rolników, wsi i społeczeństwa - napisał w mediach społecznościowych Stefan Krajewski.

quiz

Amerykanie ponownie witają się z Donaldem Trumpem. Co pamiętasz z poprzedniej prezydentury? QUIZ

1/12

Zacznijmy od czegoś prostego: główną obietnicą Trumpa podczas wyborów w 2016 r. było wybudowanie...


emisja bez ograniczeń wiekowych
Polecane oferty
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny