Sparing: Jagiellonia - Start Otwock 2:1

(ted)
Tomasz Kupisz zdobył w sparingu ze Startem drugą bramkę dla Jagi
Tomasz Kupisz zdobył w sparingu ze Startem drugą bramkę dla Jagi Fot. W. Oksztol
Kończący zgrupowanie w Gutowie Małym piłkarze Jagiellonii Białystok pokonali drugoligowy Start Otwock 2:1.

Gole dla podopiecznych Michała Probierza strzelali w pierwszej połowie Bartłomiej Grzelak i Tomasz Kupisz. Rywale odpowiedzieli honorowym trafieniem dziesięć minut przed końcem.

Jagiellonia - Start Otwock 2:1 (2:0). Bramki: 1:0 - Grzelak (6), 2:0 - Kupisz (30), 2:1 - ?.
Jagiellonia: Sandomierski - Norambuena (78. Radecki), Skerla, Kijanskas, Pejovic, Kupisz, Hermes, Grzyb, Essomba, Burkhardt, Grzelak.

Spotkanie ze Startem było ostatnim sparingiem Jagi przed wyjazdem na kolejny obóz do Turcji (31 stycznia). W Antalyi białostoczanie zmierzą się m.in. z białoruskim Szachtiorem Soligorsk (2 lutego), rumuńską Astrą Ploiesti (5 lutego), ukraińską Zorią Ługańsk (9 lutego), czeską Sigmą Ołomuniec (12 lutego) i ukraińską Tawriją Symferopol (17 lutego).