Sparing: Jagiellonia Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (zdjęcia, wideo)

(sk)
Jagiellonia Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1
Jagiellonia Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 Fot. Wojciech Oksztol
W pierwszym meczu kontrolnym Jagiellonia Białystok w Dobrzyniewie wygrała z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:1.

Gole dla żółto-czerwonych strzelili Rafał Grzyb i występujący gościnnie obrońca Łukasz Tupalski. W przypadku byłego defensora Cracovii Kraków nie ma mowy o transferze.
- Właśnie skończył mi się kontrakt w Krakowie. Poprosiłem tylko o możliwość potrenowania - mówi Tupalski, który w 56. minucie ustalił wynik spotkania mocnym strzałem z kilkunastu metrów.

Jagiellonia objęła prowadzenie pod koniec pierwszej połowy, kiedy akcję Bartłomieja Pawłowskiego wykończył Rafał Grzyb. Wyrównał na początku drugiej cześci spotkania Paweł Łukasik.

Więcej o meczu w czwartkowym Porannym

Jagiellonia Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (1:0). Bramki: 1:0 - Grzyb (42), 1:1 - Łukasik (50), 2:1 - Tupalski (56). Sędziował: Hubert Siejewicz (Białystok).
Jagiellonia (I połowa): Sandomierski - Norambuena, Kijanskas, Cionek, Klepczarek, Makuszewski, Grzyb, Kascelan, Lato, Pawłowski, Grosicki.
Jagiellonia (II połowa): Gikiewicz - Lewczuk, Tupalski, Józefiak, Hus, Kupisz, Hermes, Bruno, Maycon, Frankowski.
Ruch: Rakowiecki - Bartkiewicz, Urban, Kołłątaj, Drągowski, Trzaskalski, Ambrożewicz, Strózik, Kołodziejczyk, Laskowski, Bzdęga.
W II połowie grali również: Galiński, Czarnecki, Faszczewski, Żaglewski, Filipek, Jegliński, Oświęcimka i Łukasik.