Siatkówka. Czwarta porażka BAS Białystok w I lidze

Adam Muśko
Adam Muśko
BAS Białystok przegrał czwarty mecz w I lidze.
BAS Białystok przegrał czwarty mecz w I lidze. BAS Białystok
Siatkarze BAS Białystok w swoim czwartym meczu w tym sezonie I ligi przegrali 0:3 u siebie z Gwardią Wrocław.

Białostocki beniaminek pomimo, że przegrał trzy poprzednie mecze, to swoją ambitną postawą, walką i determinacją dał nadzieję kibicom, że może powalczyć z jednym z faworytów rozgrywek jakim jest Gwardia Wrocław. Tym czasem rzeczywistość okazała się brutalna.

Tylko w pierwszym secie siatkarze BAS byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z wrocławianami. Równowaga utrzymywała się do stanu po 20, a następnie gracze Krzysztofa Janczaka wyraźnie przyspieszyli i wygrali do 22. W dwóch kolejnych partiach goście budowali swoją przewagę przy zagrywkach Krzysztofa Gibka, której gospodarze nie byli w stanie odrobić. W efekcie drugiego seta BAS przegrał do 15, a trzeciego do 21.

BAS Białystok – Gwardia Wrocław 0:3 (22:25, 15:25, 21:25)