Według ankiety, w której wzięło udział ponad 9 tys. respondentów - seks oralny jest niezbędny do utrzymania związku. Tak twierdzi 72 proc. pytanych pań i 85 proc. mężczyzn.

Wyniki ankiety podał brytyjski serwis metro.co.uk. Badanie dotyczące ulubionych pozycji seksualnych zostało przeprowadzone na portalu VictoriaMilan. Portal jest znany jako miejsce, gdzie łączą się w pary osoby będące w stałych związkach.

Członkowie portalu zostali zapytani m.in. o kwestę seksu oralnego. Według ankiety, w której wzięło udział ponad 9 tys. osób seks oralny jest niezbędny do utrzymania relacji. Twierdzi tak 72 proc. kobiet i 85 proc. pytanych mężczyzn.

Nikogo nie powinno też dziwić, że większość osób woli "otrzymywać przyjemność" niż ją dawać. Osoby, które nie lubią dawać partnerowi w ten sposób przyjemności są w mniejszości. Niechętnie do niego podchodzi 28 proc. mężczyzn i 11 proc. pytanych kobiet.

Zobacz: Andrzej Depko o fantazjach seksualnych Polek. "Wciąż są tematem tabu, ale Polki mają takie same fantazje jak kobiety każdej innej nacji"

Źródło: TVN