Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława 1:1. Pech w końcówce

Mlecznym znowu zabrakło szczęścia
Mlecznym znowu zabrakło szczęścia Fot. W. Wojtkielewicz
Ruch Wysokie Mazowieckie zremisował z Jeziorakiem Iława 1:1, tracąc gola w 90. minucie po rzucie karnym.

Mleczni na dziesięć minut przed końcem objęli prowadzenie po samobójczym strzale Jewgienija Czupryny. Radość ze zwycięstwa odebrał im w końcówce dobrze znany na Podlasiu Remigiusz Sobociński, wykorzystując rzut karny.

- Nie mogę pogodzić się z decyzją sędziego. Artur Urban atakował piłkę i przypadkowo trafił w podeszwę Sobocińskiego - komentuje Sławomir Kopczewski, trener Ruchu.

Wyniki 14. kolejki

Ruch Wysokie Mazowieckie - Jeziorak Iława 1:1 (0:0). Bramki: 1:0 - Czupryna (80-samobójcza), 1:1 - Sobociński (90-karny).

Ruch: Holewiński - Oświęcimka (89. Fidziukiewicz), Kołodziejczyk, Urban, Bartkiewicz, Ambrożewicz (46. Trzaskalski), Strózik, Speichler (62. Czarnecki), Kołodziejczyk, Łukasik (46. Płoszczuk), Jegliński.

Sokół Sokółka - Wisła Płock 1:2 (1:1). Bramki: 0:1 - Koczon (11), 1:1 - Naliwajko (25), 1:2 - Twardowski (90).

Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2, Resovia Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn 2:0, Puszcza Niepołomice - Okocimski Brzesko 1:2, Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków 2:2, Start Otwock - Stal Rzeszów 2:3, GLKS Nadarzyn - Olimpia Elbląg 0:2.
Wcześniej grali: Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola 0:0.